Cz En

Jitka Ďuricová

  1. Číslo: 006290
  2. OSA: Agility Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 25. 07. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 010018 (XS), Daila Arinelle

  2. 045818 (XS), Elisabetta de Pompadour

  3. 045918 (S), Edith de Pompadour

  4. 045719 (ML), Aurelie of Inessy

  5. 013421, Aurelie la Flamme de l'amour

  6. 013621, Aelin la Flamme de l'amour

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  2. 1.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/3, 64.81 s, 7.81 tr. b., 3.36 m/s

  3. 2.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/3, 61.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  5. 1.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/5, 57.29 s, 3.29 tr. b., 3.84 m/s

  6. 1.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/5, 55.96 s, 3.96 tr. b., 3.75 m/s

  8. 2.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  9. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  10. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  11. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  12. První zkouška, Edith de Pompadour: 2/2, 49.31 s, 5.31 tr. b., 3.49 m/s

  13. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  14. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  15. 1. Jumping ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  16. 1. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  17. 1. Jumping XS, Daila Arinelle: 3/9, 41.35 s, 4.35 tr. b., 3.65 m/s

  18. 1. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: 4/9, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  19. 2. Jumping ML, Aurelie of Inessy: 5/15, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  20. 2. Jumping S, Edith de Pompadour: 9/18, 42.69 s, 5.69 tr. b., 3.54 m/s

  21. 2. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  22. 2. Jumping XS, Daila Arinelle: 6/9, 42.43 s, 5.43 tr. b., 3.56 m/s

  23. 3. Jumping ML, Aurelie of Inessy: 13/15, 40.88 s, 18.88 tr. b., 3.69 m/s

  24. 3. Jumping S, Edith de Pompadour: 15/18, 49.54 s, 12.54 tr. b., 3.05 m/s

  25. 3. Jumping XS, Daila Arinelle: 3/9, 39.95 s, 2.95 tr. b., 3.78 m/s

  26. 3. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  27. 4. Jumping ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  28. 4. Jumping S, Edith de Pompadour: 11/18, 44.26 s, 9.26 tr. b., 3.23 m/s

  29. 4. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: 2/9, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  30. 4. Jumping XS, Daila Arinelle: 5/9, 39.99 s, 4.99 tr. b., 3.58 m/s

  31. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  32. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  33. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 51.65 s, 5.65 tr. b., 3.12 m/s

  34. 1. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 2/3, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  35. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/3, 46.25 s, 0.25 tr. b., 4.0 m/s

  36. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/7, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  37. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/3, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  38. 2. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 2/3, 51.83 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  39. 2. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/3, 58.39 s, 5.39 tr. b., 3.68 m/s

  40. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 4/7, 37.83 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/3, 52.54 s, 6.54 tr. b., 3.06 m/s

  42. 3. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  44. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  45. 1.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  46. 1.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/5, 51.33 s, 6.33 tr. b., 3.82 m/s

  47. 2.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/5, 53.44 s, 8.44 tr. b., 3.67 m/s

  48. 2.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 51.53 s, 11.53 tr. b., 3.8 m/s

  49. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  50. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  51. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/6, 51.98 s, 5.98 tr. b., 2.94 m/s

  52. 1. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 1/3, 50.55 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  53. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/3, 56.94 s, 4.94 tr. b., 3.51 m/s

  54. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 4/6, 38.92 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  55. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/6, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  56. 2. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 1/3, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. 2. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  58. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  59. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 4/6, 58.45 s, 13.45 tr. b., 2.57 m/s

  60. 3. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/3, 63.48 s, 11.48 tr. b., 3.18 m/s

  61. 3. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  63. Agility OPEN XS, Elisabetta de Pompadour: 2/7, 55.82 s, 11.82 tr. b., 3.94 m/s

  64. Agility OPEN XS, Daila Arinelle: 3/7, 74.08 s, 25.08 tr. b., 2.97 m/s

  65. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 3/3, 35.17 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  66. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 1/6, 50.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  67. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/6, 61.08 s, 6.08 tr. b., 3.6 m/s

  68. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  69. 1.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/5, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  70. 1.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 51.63 s, 11.63 tr. b., 3.87 m/s

  71. 2.zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/5, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.93 m/s

  72. 2.zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  73. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  74. Zkouška MLA1 I., Aurelie of Inessy: 3/11, 28.02 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  75. Zkouška MLA1 II., Aurelie of Inessy: 5/11, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  76. Zkouška MLA1 III., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  77. Zkouška SA1 I., Edith de Pompadour: 3/4, 60.05 s, 35.05 tr. b., 2.33 m/s

  78. Zkouška SA1 II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA1 III., Edith de Pompadour: 2/4, 63.0 s, 20.0 tr. b., 2.37 m/s

  80. Zkouška XSA3 I., Elisabetta de Pompadour: 1/3, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  81. Zkouška XSA3 I., Daila Arinelle: 2/3, 46.69 s, 0.69 tr. b., 3.98 m/s

  82. Zkouška XSA3 II., Elisabetta de Pompadour: 1/3, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  83. Zkouška XSA3 II., Daila Arinelle: 2/3, 54.91 s, 4.91 tr. b., 3.68 m/s

  84. Zkouška XSA3 III., Elisabetta de Pompadour: 2/3, 54.1 s, 1.1 tr. b., 3.94 m/s

  85. Zkouška XSA3 III., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  86. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  87. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  88. 1. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 51.84 s, 6.84 tr. b., 3.86 m/s

  89. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 2/8, 26.35 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  91. 2. zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  92. 2. zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/2, 52.83 s, 10.83 tr. b., 3.6 m/s

  93. Jumping I XS, Daila Arinelle: 1/3, 50.04 s, 2.04 tr. b., 4.14 m/s

  94. Jumping I XS, Elisabetta de Pompadour: 2/3, 58.38 s, 25.38 tr. b., 3.55 m/s

  95. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  96. Agility I, Elisabetta de Pompadour: 1/18, 51.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  97. Agility I, Daila Arinelle: 7/18, 79.8 s, 25.8 tr. b., 2.69 m/s

  98. Agility II, Elisabetta de Pompadour: 6/18, 56.08 s, 1.08 tr. b., 3.92 m/s

  99. Agility II, Daila Arinelle: 8/18, 61.54 s, 6.54 tr. b., 3.57 m/s

  100. Jumping I, Elisabetta de Pompadour: 6/19, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  101. Jumping I, Daila Arinelle: 9/19, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.89 m/s

  102. Jumping II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  103. Jumping II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  105. 1 Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 2/6, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  106. 1 Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 4/6, 55.54 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  107. 2 Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/6, 53.81 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  108. 2 Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  109. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  110. 1. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  111. 1. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  112. 1. Jumping XS, Daila Arinelle: 1/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  113. 1. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  114. 1. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 4/5, 29.06 s, 25.0 tr. b., 5.37 m/s

  115. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.59 m/s

  116. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  117. 1. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  118. 2. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  119. 2. Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: 2/6, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. 2. Jumping XS, Daila Arinelle: 4/6, 58.56 s, 21.56 tr. b., 2.99 m/s

  121. 2. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 1/5, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  122. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 57.91 s, 30.91 tr. b., 2.69 m/s

  123. 2. Zkouška XSA3, Elisabetta de Pompadour: 3/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  124. 2. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 5/6, 55.13 s, 6.13 tr. b., 3.75 m/s

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  126. III. Zk SA3, Elisabetta de Pompadour: 1/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  127. III. Zk XSA3, Daila Arinelle: 4/5, 52.13 s, 8.13 tr. b., 3.64 m/s

  128. II. Zk SA3, Elisabetta de Pompadour: 2/3, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  129. II. Zk XSA3, Daila Arinelle: 1/5, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.69 m/s

  130. I. Zk SA3, Elisabetta de Pompadour: 2/3, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.81 m/s

  131. I. Zk XSA3, Daila Arinelle: 2/5, 50.51 s, 2.51 tr. b., 3.98 m/s

  132. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  133. Druhá zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  134. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  135. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  136. První zkouška, Daila Arinelle: 2/2, 45.67 s, 0.67 tr. b., 4.07 m/s

  137. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  138. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  139. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  140. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: 2/5, 54.02 s, 11.02 tr. b., 3.15 m/s

  141. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 4/5, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  142. První zkouška, Edith de Pompadour: 1/5, 52.03 s, 3.03 tr. b., 3.31 m/s

  143. První zkouška, Aurelie of Inessy: 2/5, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  144. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  145. Agility L, Aurelie of Inessy: 12/24, 51.28 s, 30.0 tr. b., 4.0 m/s

  146. Agility S, Elisabetta de Pompadour: 6/13, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  147. Agility S, Edith de Pompadour: 9/13, 93.37 s, 44.37 tr. b., 2.2 m/s

  148. Agility XS, Daila Arinelle: 2/6, 53.62 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  149. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  150. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 4/14, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  151. Jumping S, Edith de Pompadour: 9/14, 58.69 s, 13.69 tr. b., 3.41 m/s

  152. Jumping XS, Daila Arinelle: 2/6, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  153. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  154. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/4, 80.29 s, 27.29 tr. b., 2.12 m/s

  155. Zkouška SA3, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  156. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/5, 58.46 s, 7.46 tr. b., 3.76 m/s

  157. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  158. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: 1/2, 67.24 s, 29.24 tr. b., 2.81 m/s

  159. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 2/7, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  160. Druhá zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  161. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  162. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: 2/7, 51.32 s, 9.32 tr. b., 3.62 m/s

  163. První zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  164. První zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  165. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  166. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  167. Agility II S, Elisabetta de Pompadour: 11/43, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  168. Agility II S, Daila Arinelle: 15/43, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  169. Agility I S, Daila Arinelle: 14/51, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.59 m/s

  170. Agility I S, Elisabetta de Pompadour: 29/51, 65.33 s, 25.33 tr. b., 2.86 m/s

  171. Jumping III S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  172. Jumping III S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  173. Jumping II S, Daila Arinelle: 18/43, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  174. Jumping II S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  175. Jumping I S, Daila Arinelle: 16/42, 44.1 s, 3.1 tr. b., 3.56 m/s

  176. Jumping I S, Elisabetta de Pompadour: 20/42, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  177. Jumping IV papiloni S, Elisabetta de Pompadour: 7/19, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  178. Jumping IV papiloni S, Daila Arinelle: 10/19, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  179. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  180. NE Agility L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  181. NE Agility S, Elisabetta de Pompadour: 15/26, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  182. NE Agility XS, Daila Arinelle: 12/15, 68.09 s, 13.09 tr. b., 2.79 m/s

  183. NE Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  184. NE Jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  185. NE Jumping XS, Daila Arinelle: 4/15, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  186. NE Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  187. NE Zkouška SA3, Elisabetta de Pompadour: 6/14, 57.99 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  188. NE Zkouška XS3, Daila Arinelle: 2/8, 68.46 s, 8.46 tr. b., 3.21 m/s

  189. SO Agility L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  190. SO Agility S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  191. SO Agility XS, Daila Arinelle: 3/12, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  192. So Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  193. So Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 7/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  194. So Jumping XS, Daila Arinelle: 8/12, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  195. SO Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 5/10, 48.31 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  196. SO Zkouška SA3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  197. SO Zkouška XS3, Daila Arinelle: 2/7, 61.02 s, 11.02 tr. b., 3.61 m/s

  198. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  199. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Aurelie of Inessy: 18/28, 42.88 s, 25.88 tr. b., 3.85 m/s

  200. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 44.0 s, 12.0 tr. b., 3.75 m/s

  201. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, Daila Arinelle: 3/5, 51.8 s, 14.8 tr. b., 3.19 m/s

  202. Agility Spokojenypes.cz L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  203. Agility Spokojenypes.cz XS, Daila Arinelle: 2/5, 57.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  204. Agility Spokojenypes.cz XS, Elisabetta de Pompadour: 4/5, 59.18 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  205. Jelení Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  206. Jelení Jumping XS, Daila Arinelle: 2/5, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  207. Jelení Jumping XS, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  208. Jumping Short L Jacob & Joseph, Aurelie of Inessy: 21/29, 30.97 s, 20.97 tr. b., 4.2 m/s

  209. Jumping Short XS Jacob & Joseph, Elisabetta de Pompadour: 1/5, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  210. Jumping Short XS Jacob & Joseph, Daila Arinelle: 2/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  211. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  212. 1. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 2/9, 39.22 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  213. 2. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  214. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  215. II. Zk LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  216. II. Zk SA1, Edith de Pompadour: 4/7, 83.7 s, 38.7 tr. b., 2.1 m/s

  217. I. Zk LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  218. I. Zk SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  219. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  220. Druhá zkouška, Daila Arinelle: 1/5, 44.39 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  221. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 3/6, 39.0 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  222. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  223. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  224. První zkouška, Daila Arinelle: 3/5, 49.13 s, 13.13 tr. b., 3.66 m/s

  225. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  226. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  227. ZkA. SA3 I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  228. ZkA. SA3 II., Elisabetta de Pompadour: 4/8, 47.93 s, 5.93 tr. b., 4.17 m/s

  229. ZkA. XSA3 I., Daila Arinelle: 3/7, 49.39 s, 6.39 tr. b., 4.07 m/s

  230. ZkA. XSA3 II., Daila Arinelle: 4/7, 47.88 s, 5.88 tr. b., 4.18 m/s

  231. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  232. Jumping Open XS, Daila Arinelle: 4/5, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  233. ZkA. LA1 I., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  234. ZkA. LA1 II., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  235. ZkA. XSA3 I., Daila Arinelle: 3/4, 59.55 s, 19.55 tr. b., 3.56 m/s

  236. ZkA. XSA3 II., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  237. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  238. 1. Jumping A1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  239. 1. Jumping A2/A3, Daila Arinelle: 1/2, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  240. 1. Jumping A2/A3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  241. 2. Jumping A2/A3, Daila Arinelle: 1/2, 44.39 s, 3.39 tr. b., 3.78 m/s

  242. 2. Jumping A2/A3, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  243. 2. zkouška, Elisabetta de Pompadour: 3/4, 41.13 s, 10.13 tr. b., 4.06 m/s

  244. 2. zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  246. 3. jumping A2/A3, Daila Arinelle: 1/2, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.38 m/s

  247. 3. jumping A2/A3, Elisabetta de Pompadour: 8/9, 49.49 s, 15.49 tr. b., 3.23 m/s

  248. I. zkouška, Daila Arinelle: 1/1, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  249. I. zkouška, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  250. I. zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  251. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  252. Zkouška 1, Daila Arinelle: 2/6, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  253. Zkouška 1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  254. Zkouška 1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  255. Zkouška 2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  256. Zkouška 2, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  257. Zkouška 2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  258. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  259. 1. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  260. 1. běh S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  261. 1. běh XS, Daila Arinelle: 4/10, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  262. 2. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  263. 2. běh S, Elisabetta de Pompadour: 3/10, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  264. 2. běh XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  265. 3. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  266. 3. běh S, Elisabetta de Pompadour: 3/10, 31.17 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  267. 3. běh XS, Daila Arinelle: 2/10, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  268. 4. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  269. 4. běh S, Elisabetta de Pompadour: 6/10, 37.21 s, 19.21 tr. b., 2.85 m/s

  270. 4. běh XS, Daila Arinelle: 2/10, 29.72 s, 1.72 tr. b., 3.57 m/s

  271. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  272. Jumping 1 - L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  273. Jumping 1 - S, Elisabetta de Pompadour: 13/19, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  274. Jumping 1 - XS, Daila Arinelle: 2/4, 50.38 s, 2.38 tr. b., 3.63 m/s

  275. Jumping 2 - L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  276. Jumping 2 - S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  277. Jumping 2 - XS, Daila Arinelle: 2/4, 58.4 s, 10.4 tr. b., 3.49 m/s

  278. Jumping 3 - XS, Daila Arinelle: 1/4, 54.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  279. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  280. I. agility S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  281. I. agility XS, Daila Arinelle: 7/13, 74.68 s, 24.68 tr. b., 2.76 m/s

  282. II. agility S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  283. II. agility XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  284. II. jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  285. II. jumping XS, Daila Arinelle: 8/13, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.99 m/s

  286. I. jumping S, Elisabetta de Pompadour: 38/64, 46.67 s, 5.67 tr. b., 4.05 m/s

  287. I. jumping XS, Daila Arinelle: 5/13, 53.34 s, 7.34 tr. b., 3.54 m/s

  288. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  289. Druhá zkouška, Daila Arinelle: 1/3, 41.18 s, 3.18 tr. b., 3.67 m/s

  290. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 41.0 s, 13.0 tr. b., 3.68 m/s

  291. První zkouška, Daila Arinelle: 1/3, 62.37 s, 16.37 tr. b., 3.11 m/s

  292. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  293. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  294. Agility Trial I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  295. Agility Trial II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  296. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  297. Druhá zkouška, Daila Arinelle: 3/3, 49.87 s, 11.87 tr. b., 3.29 m/s

  298. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  299. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  300. První zkouška, Daila Arinelle: 2/3, 44.31 s, 1.31 tr. b., 3.72 m/s

  301. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  302. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  303. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  304. LA1- 1 běh, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  305. LA1- 2 běh, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  306. SA3 - 1 běh, Elisabetta de Pompadour: 1/5, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  307. SA3 - 2 běh, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 55.47 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  308. XSA3 - 1 běh, Daila Arinelle: 3/5, 63.32 s, 5.32 tr. b., 3.47 m/s

  309. XSA3 - 2 běh, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  310. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  311. 1.běh bez zón, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  312. 1.běh se zónami, Elisabetta de Pompadour: 12/41, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  313. 1.běh se zónami, Daila Arinelle: 21/41, 30.74 s, 0.74 tr. b., 3.71 m/s

  314. 2.běh bez zón, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  315. 2.běh se zónami, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  316. 2.běh se zónami, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  317. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  318. Druhá zkouška, Daila Arinelle: 1/4, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  319. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: 2/6, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  320. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  321. První zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  322. První zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  323. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  324. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  325. Agility S - finále, Daila Arinelle: 3/6, 62.21 s, 12.21 tr. b., 3.54 m/s

  326. Agility S sobota, Daila Arinelle: 1/10, 51.65 s, 1.65 tr. b., 3.89 m/s

  327. Agility S sobota, Elisabetta de Pompadour: 6/10, 45.69 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  328. Jumping S neděle, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  329. Jumping S neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  330. Jumping S sobota, Elisabetta de Pompadour: 3/10, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  331. Jumping S sobota, Daila Arinelle: 7/10, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  332. Zkouška SA3 neděle, Elisabetta de Pompadour: 3/7, 51.46 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  333. Zkouška SA3 neděle, Daila Arinelle: 4/7, 62.59 s, 13.59 tr. b., 3.45 m/s

  334. Zkouška SA3 sobota, Elisabetta de Pompadour: 3/7, 49.4 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  335. Zkouška SA3 sobota, Daila Arinelle: 5/7, 58.18 s, 13.18 tr. b., 3.3 m/s

  336. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  337. II. zkouška XSA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  338. II. zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  339. I. zkouška XSA2, Elisabetta de Pompadour: 1/5, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  340. I. zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/3, 47.57 s, 4.57 tr. b., 3.55 m/s

  341. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  342. Zkouška LA1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  343. Zkouška LA1 II, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  344. Zkouška SA1 I, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  345. Zkouška SA1 II, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  346. Zkouška SA2 I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  347. Zkouška SA2 II, Elisabetta de Pompadour: 1/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  348. Zkouška XSA3 I, Daila Arinelle: 1/3, 56.33 s, 4.33 tr. b., 3.89 m/s

  349. Zkouška XSA3 II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  350. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  351. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 45.66 s, 14.66 tr. b., 3.26 m/s

  352. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  353. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  354. LA1 - I., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  355. LA1 - II., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  356. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  357. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  358. SA2 - I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  359. SA2 - II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  360. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  361. III. jumping S, Elisabetta de Pompadour: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  362. III. jumping XS, Daila Arinelle: 2/8, 40.5 s, 4.5 tr. b., 3.58 m/s

  363. II. jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  364. II. jumping XS, Daila Arinelle: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  365. I. jumping S, Elisabetta de Pompadour: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  366. I. jumping XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  367. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  368. II. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  369. II. zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  370. I. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  371. I. zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/4, 54.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  372. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  373. Agility Spokojeného psa S, Elisabetta de Pompadour: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  374. Agility Spokojeného psa S, Edith de Pompadour: 17/22, 63.58 s, 35.58 tr. b., 2.45 m/s

  375. Agility Spokojeného psa XS, Daila Arinelle: 1/3, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  376. Jacob & Joseph Jumping S, Edith de Pompadour: 16/22, 37.44 s, 12.44 tr. b., 3.29 m/s

  377. Jacob & Joseph Jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  378. Jacob & Joseph Jumping XS, Daila Arinelle: 1/3, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  379. Jelenův Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  380. Jelenův Jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  381. Jelenův Jumping XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  382. PhysioDOG Agility S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  383. PhysioDOG Agility S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  384. PhysioDOG Agility XS, Daila Arinelle: 1/3, 57.72 s, 3.72 tr. b., 3.81 m/s

  385. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  386. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  387. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  388. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  389. Agility Finále S_neděle, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  390. Agility Open S_sobota, Daila Arinelle: 4/15, 72.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  391. Agility Open S_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  392. Jumping S_neděle, Elisabetta de Pompadour: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  393. Jumping S_sobota, Daila Arinelle: 3/15, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.8 m/s

  394. Jumping S_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  395. SA2-neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  396. SA2_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  397. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  398. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  399. 1. Zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  400. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/4, 53.56 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  401. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 4/5, 73.21 s, 25.21 tr. b., 2.16 m/s

  402. 2. Zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  403. 2. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/4, 74.47 s, 24.47 tr. b., 2.79 m/s

  404. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  405. II. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  406. II. zkouška SA2 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  407. I. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  408. I. zkouška SA2 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  409. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  410. Druhá zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/3, 51.44 s, 18.44 tr. b., 2.92 m/s

  411. První zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  412. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  413. Zkouška1 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  414. Zkouška1 SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  415. Zkouška2 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  416. Zkouška2 SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  417. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  418. ZkA. SA2 I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  419. ZkA. SA2 II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  420. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  421. Druhá zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  422. Druhá zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/6, 60.06 s, 13.06 tr. b., 2.95 m/s

  423. První zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  424. První zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  425. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  426. Zkouška II SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  427. Zkouška I SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  428. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  429. Druhá zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  430. První zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  431. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  432. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  433. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  434. SA2 - I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  435. SA2 - II., Elisabetta de Pompadour: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  436. XSA3 - I., Daila Arinelle: 1/3, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  437. XSA3 - II., Daila Arinelle: 1/3, 45.4 s, 5.4 tr. b., 4.03 m/s

  438. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  439. SA1_1, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  440. SA1_1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  441. SA1_2, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  442. SA1_2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  443. SA1_3, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  444. SA1_3, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  445. XSA3_1, Daila Arinelle: 1/2, 58.43 s, 5.43 tr. b., 3.77 m/s

  446. XSA3_2, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  447. XSA3_3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  448. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  449. 1.zkouška, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  450. 1.zkouška, Daila Arinelle: 2/2, 47.44 s, 15.44 tr. b., 3.56 m/s

  451. 2.zkouška, Elisabetta de Pompadour: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  452. 2.zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  453. Jumping Light, Daila Arinelle: 3/7, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  454. Jumping Light, Elisabetta de Pompadour: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  455. Jumping Light, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  456. Jumping Standard, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  457. Jumping Standard, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  458. Jumping Standard, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  459. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  460. 1. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  461. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  462. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  463. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  464. Ne. - Agility II. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  465. Ne. - Jumping II. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  466. So. - Agility I. S, Daila Arinelle: 18/59, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.53 m/s

  467. So. - Agility I. S, Elisabetta de Pompadour: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  468. So. - Jumping I. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  469. So. - Jumping I. S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  470. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  471. II. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  472. II. zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  473. I. zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 83.78 s, 41.78 tr. b., 2.08 m/s

  474. I. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  475. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  476. SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  477. SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  478. SA1 III, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  479. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  480. 1.Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  481. 2.Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  482. Jumping SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  483. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  484. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  485. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  486. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  487. SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  488. SA1-2, Elisabetta de Pompadour: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  489. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  490. Zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  491. Zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  492. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  493. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  494. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  495. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  496. zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  497. zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  498. zkouška 3 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  499. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  500. Zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  501. Zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  502. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  503. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  504. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  505. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  506. Zkouška II. SA1, Elisabetta de Pompadour: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  507. Zkouška I. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  508. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  509. AGILITY S, Daila Arinelle: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  510. AGILITY S, Elisabetta de Pompadour: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  511. AGILITY S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  512. JUMPING S, Daila Arinelle: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  513. JUMPING S, Elisabetta de Pompadour: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  514. JUMPING S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  515. ZKOUŠKA SA1, Elisabetta de Pompadour: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  516. ZKOUŠKA SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  517. ZKOUŠKA SA3, Daila Arinelle: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  518. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  519. ZkA. SA1 I., Elisabetta de Pompadour: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  520. ZkA. SA1 II., Elisabetta de Pompadour: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  521. ZkA. SA3 I., Daila Arinelle: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  522. ZkA. SA3 II., Daila Arinelle: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  523. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  524. Agility I, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  525. Agility I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  526. Agility II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  527. Jumping I, Daila Arinelle: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  528. Jumping I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  529. Jumping II, Daila Arinelle: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  530. Jumping II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  531. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  532. SA3 I., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  533. SA3 II., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  534. SA3 III., Daila Arinelle: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  535. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  536. SA1 I., Elisabetta de Pompadour: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  537. SA1 I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  538. SA1 II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  539. SA1 II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  540. SA1 III., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  541. SA1 III., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  542. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  543. Jumping, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  544. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  545. SA1 1. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  546. SA1 2. SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  547. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  548. Jumping S, Daila Arinelle: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  549. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  550. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  551. SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  552. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  553. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  554. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  555. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  556. Agility SA sobota, Daila Arinelle: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  557. Agility SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  558. Agility SA sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  559. Finále SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  560. Finále SA neděle, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  561. Jumping SA neděle, Daila Arinelle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  562. Jumping SA neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  563. Jumping SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  564. Jumping SA sobota, Daila Arinelle: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  565. Jumping SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  566. Jumping SA sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  567. Zkoušky SA1 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  568. Zkoušky SA1 neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  569. Zkoušky SA1 sobota, Edith de Pompadour: 2/5, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  570. Zkoušky SA1 sobota, Elisabetta de Pompadour: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  571. Zkoušky SA3 neděle, Daila Arinelle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  572. Zkoušky SA3 sobota, Daila Arinelle: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  573. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  574. 1. Zka - SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  575. 2. Zka - SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  576. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  577. II. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  578. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  579. I. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  580. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  581. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  582. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  583. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  584. Zkouška SA3 I, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  585. Zkouška SA3 II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  586. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  587. Agility klubů S, Daila Arinelle: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  588. Agility klubů S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  589. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  590. Jumping S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  591. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  592. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  593. Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  594. Zkouška SA3, Daila Arinelle: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  595. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  596. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  597. Druhá zkouška SA3, Daila Arinelle: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  598. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  599. První zkouška SA3, Daila Arinelle: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  600. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  601. 1. běh SA3, Daila Arinelle: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  602. 2. běh SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  603. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  604. III. jumping S, Daila Arinelle: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  605. II.jumping S, Daila Arinelle: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  606. I. jumping S, Daila Arinelle: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  607. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  608. II.zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  609. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  610. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  611. 1. zkouška SA3, Daila Arinelle: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  612. 2. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  613. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  614. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  615. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  616. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  617. Agility SA sobota, Daila Arinelle: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  618. Jumping SA sobota, Daila Arinelle: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  619. Zkoušky SA3 sobota, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  620. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  621. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  622. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  623. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  624. 1. zkouška SA2, Daila Arinelle: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  625. 2. zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  626. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  627. Agility 1 S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  628. Agility 2 S, Daila Arinelle: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  629. Jumping 1 S, Daila Arinelle: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  630. Jumping 2 S, Daila Arinelle: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  631. Jumping 3 S, Daila Arinelle: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  632. Zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  633. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  634. Druhá zkouška SA2, Daila Arinelle: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  635. První zkouška SA2, Daila Arinelle: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  636. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  637. Jumping S, Daila Arinelle: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  638. Zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  639. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  640. Czech Imp Jump, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  641. Jumping 1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  642. Jumping 2, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  643. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  644. AGILITY, Daila Arinelle: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  645. AGILITY, Daila Arinelle: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  646. JUMPING, Daila Arinelle: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  647. JUMPING, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  648. SA1, Daila Arinelle: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  649. SA1, Daila Arinelle: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  650. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  651. 1. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  652. 2. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  653. 3. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  654. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  655. Druhá zkouška SA1, Daila Arinelle: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  656. První zkouška SA1, Daila Arinelle: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  657. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  658. 1.kvalifikace, Daila Arinelle: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  659. 2.kvalifikace, Daila Arinelle: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  660. 3.kvalifikace, Daila Arinelle: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s