Cz En

Jitka Ďuricová

  1. Číslo: 006290
  2. OSA: Agility Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 25. 07. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 010018 (XS), Daila Arinelle

  2. 045818 (XS), Elisabetta de Pompadour

  3. 045918 (S), Edith de Pompadour

  4. 045719 (ML), Aurelie of Inessy

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  2. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 45.66 s, 14.66 tr. b., 3.26 m/s

  3. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  4. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  5. LA1 - I., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  6. LA1 - II., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  7. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  8. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  9. SA2 - I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  10. SA2 - II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  11. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  12. III. jumping S, Elisabetta de Pompadour: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  13. III. jumping XS, Daila Arinelle: 2/8, 40.5 s, 4.5 tr. b., 3.58 m/s

  14. II. jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  15. II. jumping XS, Daila Arinelle: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  16. I. jumping S, Elisabetta de Pompadour: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  17. I. jumping XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  18. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  19. II. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  20. II. zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  21. I. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  22. I. zkouška XSA3, Daila Arinelle: 1/4, 54.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  23. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  24. Agility Spokojeného psa S, Elisabetta de Pompadour: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  25. Agility Spokojeného psa S, Edith de Pompadour: 17/22, 63.58 s, 35.58 tr. b., 2.45 m/s

  26. Agility Spokojeného psa XS, Daila Arinelle: 1/3, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. Jacob & Joseph Jumping S, Edith de Pompadour: 16/22, 37.44 s, 12.44 tr. b., 3.29 m/s

  28. Jacob & Joseph Jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  29. Jacob & Joseph Jumping XS, Daila Arinelle: 1/3, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  30. Jelenův Jumping S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  31. Jelenův Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  32. Jelenův Jumping XS, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  33. PhysioDOG Agility S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  34. PhysioDOG Agility S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  35. PhysioDOG Agility XS, Daila Arinelle: 1/3, 57.72 s, 3.72 tr. b., 3.81 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  37. Druhá zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  38. První zkouška, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  39. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  40. Agility Finále S_neděle, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  41. Agility Open S_sobota, Daila Arinelle: 4/15, 72.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  42. Agility Open S_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  43. Jumping S_neděle, Elisabetta de Pompadour: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  44. Jumping S_sobota, Daila Arinelle: 3/15, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.8 m/s

  45. Jumping S_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  46. SA2-neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  47. SA2_sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  49. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  50. 1. Zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. 1. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/4, 53.56 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  52. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 4/5, 73.21 s, 25.21 tr. b., 2.16 m/s

  53. 2. Zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  54. 2. Zkouška XSA3, Daila Arinelle: 2/4, 74.47 s, 24.47 tr. b., 2.79 m/s

  55. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  56. II. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  57. II. zkouška SA2 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  58. I. zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  59. I. zkouška SA2 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  60. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  61. Druhá zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/3, 51.44 s, 18.44 tr. b., 2.92 m/s

  62. První zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  63. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  64. Zkouška1 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  65. Zkouška1 SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  66. Zkouška2 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  67. Zkouška2 SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  69. ZkA. SA2 I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  70. ZkA. SA2 II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  71. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  72. Druhá zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  73. Druhá zkouška XSA3, Daila Arinelle: 3/6, 60.06 s, 13.06 tr. b., 2.95 m/s

  74. První zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  75. První zkouška XSA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  77. Zkouška II SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  78. Zkouška I SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  79. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  80. Druhá zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  81. První zkouška SA2, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  82. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  83. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  84. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  85. SA2 - I., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  86. SA2 - II., Elisabetta de Pompadour: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  87. XSA3 - I., Daila Arinelle: 1/3, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  88. XSA3 - II., Daila Arinelle: 1/3, 45.4 s, 5.4 tr. b., 4.03 m/s

  89. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  90. SA1_1, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  91. SA1_1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  92. SA1_2, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  93. SA1_2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  94. SA1_3, Elisabetta de Pompadour: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  95. SA1_3, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  96. XSA3_1, Daila Arinelle: 1/2, 58.43 s, 5.43 tr. b., 3.77 m/s

  97. XSA3_2, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  98. XSA3_3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  99. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  100. 1.zkouška, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  101. 1.zkouška, Daila Arinelle: 2/2, 47.44 s, 15.44 tr. b., 3.56 m/s

  102. 2.zkouška, Elisabetta de Pompadour: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  103. 2.zkouška, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  104. Jumping Light, Daila Arinelle: 3/7, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  105. Jumping Light, Elisabetta de Pompadour: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  106. Jumping Light, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  107. Jumping Standard, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  108. Jumping Standard, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  109. Jumping Standard, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  110. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  111. 1. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  112. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  113. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  114. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  115. Ne. - Agility II. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  116. Ne. - Jumping II. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  117. So. - Agility I. S, Daila Arinelle: 18/59, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.53 m/s

  118. So. - Agility I. S, Elisabetta de Pompadour: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  119. So. - Jumping I. S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  120. So. - Jumping I. S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  121. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  122. II. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  123. II. zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  124. I. zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 83.78 s, 41.78 tr. b., 2.08 m/s

  125. I. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  126. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  127. SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  128. SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  129. SA1 III, Elisabetta de Pompadour: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  131. 1.Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  132. 2.Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  133. Jumping SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  135. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  136. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  137. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  138. SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  139. SA1-2, Elisabetta de Pompadour: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  140. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  141. Zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  142. Zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  143. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  144. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  145. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  146. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  147. zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  148. zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  149. zkouška 3 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  150. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  151. Zkouška 1 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  152. Zkouška 2 SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  153. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  154. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  155. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  156. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  157. Zkouška II. SA1, Elisabetta de Pompadour: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  158. Zkouška I. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  159. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  160. AGILITY S, Daila Arinelle: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  161. AGILITY S, Elisabetta de Pompadour: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  162. AGILITY S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  163. JUMPING S, Daila Arinelle: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  164. JUMPING S, Elisabetta de Pompadour: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  165. JUMPING S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  166. ZKOUŠKA SA1, Elisabetta de Pompadour: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  167. ZKOUŠKA SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  168. ZKOUŠKA SA3, Daila Arinelle: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  169. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  170. ZkA. SA1 I., Elisabetta de Pompadour: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  171. ZkA. SA1 II., Elisabetta de Pompadour: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  172. ZkA. SA3 I., Daila Arinelle: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  173. ZkA. SA3 II., Daila Arinelle: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  174. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  175. Agility I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  176. Agility I, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  177. Agility II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  178. Jumping I, Daila Arinelle: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  179. Jumping I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  180. Jumping II, Daila Arinelle: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  181. Jumping II, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  182. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  183. SA3 I., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  184. SA3 II., Daila Arinelle: Diskvalifikován

  185. SA3 III., Daila Arinelle: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  186. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  187. SA1 I., Elisabetta de Pompadour: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  188. SA1 I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  189. SA1 II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  190. SA1 II., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  191. SA1 III., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  192. SA1 III., Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  193. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  194. Jumping, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  195. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  196. SA1 1. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  197. SA1 2. SA1, Elisabetta de Pompadour: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  198. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  199. Jumping S, Daila Arinelle: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  200. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  201. SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  202. SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  203. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  204. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  205. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  206. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  207. Agility SA sobota, Daila Arinelle: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  208. Agility SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  209. Agility SA sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  210. Finále SA neděle, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  211. Finále SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  212. Jumping SA neděle, Daila Arinelle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  213. Jumping SA neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  214. Jumping SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  215. Jumping SA sobota, Daila Arinelle: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  216. Jumping SA sobota, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  217. Jumping SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  218. Zkoušky SA1 neděle, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  219. Zkoušky SA1 neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  220. Zkoušky SA1 sobota, Edith de Pompadour: 2/5, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  221. Zkoušky SA1 sobota, Elisabetta de Pompadour: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  222. Zkoušky SA3 neděle, Daila Arinelle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  223. Zkoušky SA3 sobota, Daila Arinelle: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  224. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  225. 1. Zka - SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  226. 2. Zka - SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  227. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  228. II. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  229. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  230. I. zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  231. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  232. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  233. Zkouška SA1 I, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  234. Zkouška SA1 II, Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  235. Zkouška SA3 I, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  236. Zkouška SA3 II, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  237. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  238. Agility klubů S, Daila Arinelle: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  239. Agility klubů S, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  240. Jumping S, Elisabetta de Pompadour: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  241. Jumping S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  242. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  243. Zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  244. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  245. Zkouška SA3, Daila Arinelle: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  246. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  247. Druhá zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  248. Druhá zkouška SA3, Daila Arinelle: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  249. První zkouška SA1, Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  250. První zkouška SA3, Daila Arinelle: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  251. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  252. 1. běh SA3, Daila Arinelle: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  253. 2. běh SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  254. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  255. III. jumping S, Daila Arinelle: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  256. II.jumping S, Daila Arinelle: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  257. I. jumping S, Daila Arinelle: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  258. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  259. II.zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  260. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  261. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  262. 1. zkouška SA3, Daila Arinelle: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  263. 2. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  264. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  265. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  266. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  267. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  268. Agility SA sobota, Daila Arinelle: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  269. Jumping SA sobota, Daila Arinelle: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  270. Zkoušky SA3 sobota, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  271. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  272. II. zkouška SA3, Daila Arinelle: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  273. I. zkouška SA3, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  274. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  275. 1. zkouška SA2, Daila Arinelle: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  276. 2. zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  277. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  278. Agility 1 S, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  279. Agility 2 S, Daila Arinelle: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  280. Jumping 1 S, Daila Arinelle: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  281. Jumping 2 S, Daila Arinelle: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  282. Jumping 3 S, Daila Arinelle: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  283. Zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  284. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  285. Druhá zkouška SA2, Daila Arinelle: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  286. První zkouška SA2, Daila Arinelle: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  287. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  288. Jumping S, Daila Arinelle: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  289. Zkouška SA2, Daila Arinelle: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  290. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  291. Czech Imp Jump, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  292. Jumping 1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  293. Jumping 2, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  294. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  295. AGILITY, Daila Arinelle: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  296. AGILITY, Daila Arinelle: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  297. JUMPING, Daila Arinelle: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  298. JUMPING, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  299. SA1, Daila Arinelle: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  300. SA1, Daila Arinelle: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  301. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  302. 1. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  303. 2. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  304. 3. běh SA1, Daila Arinelle: Diskvalifikován

  305. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  306. Druhá zkouška SA1, Daila Arinelle: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  307. První zkouška SA1, Daila Arinelle: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  308. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  309. 1.kvalifikace, Daila Arinelle: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  310. 2.kvalifikace, Daila Arinelle: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  311. 3.kvalifikace, Daila Arinelle: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s