Veronika Belantová

  1. Číslo: 006335
  2. OSA: Agility Kladno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 28. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 021318 (M), A3Ch Saga pod Ořechem

    Arrow_down

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  2. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/3, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  3. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 54.47 s, 7.47 tr. b., 3.82 m/s

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  5. Agility M Inca Collagen, A3Ch Saga pod Ořechem: 8/23, 53.28 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  6. Jumping M Grešík, A3Ch Saga pod Ořechem: 15/25, 56.23 s, 14.23 tr. b., 3.52 m/s

  7. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  9. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 42.39 s, 0.39 tr. b., 3.99 m/s

  10. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  11. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  12. Agility 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 11/64, 51.88 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  13. Agility 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 22/55, 49.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  14. Jumping 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 26/62, 48.44 s, 7.44 tr. b., 3.94 m/s

  16. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  17. Agility 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 22/72, 56.11 s, 5.11 tr. b., 3.87 m/s

  18. Agility 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 19/72, 51.25 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  19. Jumping 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  21. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  22. Agility II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 12/41, 58.67 s, 13.67 tr. b., 3.72 m/s

  23. Agility I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 18/49, 50.55 s, 6.55 tr. b., 3.84 m/s

  24. Jumping III M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  25. Jumping II M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  26. Jumping I M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  27. Jumping IV M - kokršpanělů, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/8, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  29. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  30. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  32. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/6, 56.01 s, 17.01 tr. b., 3.48 m/s

  33. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  35. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 52.61 s, 1.61 tr. b., 3.84 m/s

  36. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/6, 61.44 s, 7.44 tr. b., 3.53 m/s

  37. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  38. 1. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/10, 52.05 s, 5.05 tr. b., 4.17 m/s

  40. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  41. 1. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/7, 53.5 s, 6.5 tr. b., 4.11 m/s

  42. 2. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/7, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  43. 3. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/7, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  44. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  45. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  46. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/4, 55.04 s, 9.04 tr. b., 3.71 m/s

  47. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  48. Agility II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 19/32, 56.75 s, 5.75 tr. b., 3.56 m/s

  49. Agility I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 18/38, 48.1 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  50. Jumping III M, A3Ch Saga pod Ořechem: 16/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  51. Jumping II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 6/33, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  52. Jumping I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 8/33, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Jumping IV M - kokršpanělů, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 41.2 s, 1.2 tr. b., 3.86 m/s

  54. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  55. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/4, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  56. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  57. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  58. 1. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/8, 51.99 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  60. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  61. Agility 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 23/61, 52.95 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  62. Agility 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 M, A3Ch Saga pod Ořechem: 28/51, 47.09 s, 11.09 tr. b., 3.61 m/s

  65. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  66. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 50.91 s, 3.91 tr. b., 3.69 m/s

  67. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  69. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 46.03 s, 11.03 tr. b., 3.91 m/s

  70. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  72. 1. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/6, 52.09 s, 1.09 tr. b., 4.13 m/s

  73. 2. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/6, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  74. 3. Zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/6, 49.11 s, 9.11 tr. b., 3.85 m/s

  75. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  76. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  77. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/4, 46.56 s, 1.56 tr. b., 3.99 m/s

  78. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  79. Agility II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 7/25, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  80. Agility I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 15/32, 54.68 s, 14.68 tr. b., 3.42 m/s

  81. Jumping III M, A3Ch Saga pod Ořechem: 9/23, 44.21 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  82. Jumping II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 8/27, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  83. Jumping I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 14/28, 45.5 s, 6.5 tr. b., 3.45 m/s

  84. Jumping IV kokršpaněl M, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/5, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  85. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  86. Agility Individual, A3Ch Saga pod Ořechem: 33/67, 50.01 s, 1.01 tr. b., 4.08 m/s

  87. Agility Squads as Individual, A3Ch Saga pod Ořechem: 22/72, 50.32 s, 0.32 tr. b., 4.09 m/s

  88. Jumping Individual, A3Ch Saga pod Ořechem: 42/70, 36.86 s, 3.86 tr. b., 4.12 m/s

  89. Jumping Squads as Individual, A3Ch Saga pod Ořechem: 48/72, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  91. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  92. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  93. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  94. I. agility M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  95. II. agility M, A3Ch Saga pod Ořechem: 26/67, 59.73 s, 19.73 tr. b., 3.28 m/s

  96. II. jumping M, A3Ch Saga pod Ořechem: 25/64, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. I. jumping M, A3Ch Saga pod Ořechem: 15/67, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  98. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  99. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/7, 42.91 s, 9.91 tr. b., 3.52 m/s

  100. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  101. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  102. Agility M sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/7, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Jumping M neděle, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/7, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  104. Jumping M sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/7, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  105. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 53.7 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  106. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  107. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  108. II. zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  109. I. zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  111. Druhá zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/5, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  112. První zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  113. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  114. Druhá zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/2, 45.82 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  115. První zkouška MA3, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/2, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  116. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  117. Druhá zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/6, 49.11 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  118. První zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/6, 59.03 s, 19.03 tr. b., 3.07 m/s

  119. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  120. MA2 - I., A3Ch Saga pod Ořechem: 1/1, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  121. MA2 - II., A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  122. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  123. Zkouška MA2 I, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/2, 59.9 s, 17.9 tr. b., 3.36 m/s

  124. Zkouška MA2 II, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  125. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  126. Ne. - Agility II. M, A3Ch Saga pod Ořechem: 23/52, 51.37 s, 6.37 tr. b., 3.99 m/s

  127. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Saga pod Ořechem: 27/52, 50.14 s, 23.14 tr. b., 3.67 m/s

  128. So. - Agility I. M, A3Ch Saga pod Ořechem: 9/53, 54.05 s, 2.05 tr. b., 3.76 m/s

  129. So. - Jumping I. M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  130. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  131. Druhá zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/3, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  132. První zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  133. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  134. Agility II M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  135. Agility I M, A3Ch Saga pod Ořechem: 14/40, 50.51 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  136. Jumping II M, A3Ch Saga pod Ořechem: 20/35, 47.21 s, 9.21 tr. b., 3.86 m/s

  137. Jumping I M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  138. Jumping IV kokršpaněl M, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/6, 46.26 s, 5.26 tr. b., 3.8 m/s

  139. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  140. MA2 1. MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/6, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  141. MA2 2. MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  142. MA2 3. MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/6, 69.55 s, 21.55 tr. b., 3.11 m/s

  143. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  144. MA2 1. MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/6, 48.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  145. MA2 2. MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/6, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  146. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  147. Druhá zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/5, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  148. První zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/5, 55.09 s, 14.09 tr. b., 3.39 m/s

  149. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  150. II. zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/11, 52.67 s, 8.67 tr. b., 3.44 m/s

  151. I. zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  152. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  153. Druhá zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/9, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  154. První zkouška MA2, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/9, 46.43 s, 2.43 tr. b., 3.83 m/s

  155. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  156. Druhá zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/2, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.13 m/s

  157. První zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/2, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  158. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  159. 1. běh MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/3, 37.1 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  160. 2.běh MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  161. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  162. 1. zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 3/4, 33.02 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  163. 2. zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  164. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  165. Agility MA sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: 8/17, 73.0 s, 27.0 tr. b., 3.0 m/s

  166. Finále MA neděle, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  167. Jumping MA neděle, A3Ch Saga pod Ořechem: 12/17, 50.31 s, 6.31 tr. b., 4.13 m/s

  168. Jumping MA sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  169. Zkoušky MA1 neděle, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/2, 43.62 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  170. Zkoušky MA1 sobota, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/2, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  171. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  172. II. zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/10, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  173. I. zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  174. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  175. Jumping, A3Ch Saga pod Ořechem: 8/9, 53.21 s, 10.21 tr. b., 3.44 m/s

  176. Zkouška 1., A3Ch Saga pod Ořechem: 1/3, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  177. Zkouška 2., A3Ch Saga pod Ořechem: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  178. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  179. Druhá zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 36.91 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  180. První zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/4, 34.34 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  181. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  182. A1 - druhá zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/2, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  183. A1 - první zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/2, 50.62 s, 12.62 tr. b., 2.88 m/s

  184. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  185. 1.Zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  186. 2.Zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 52.32 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  187. 3.Zkouška MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 2/3, 49.38 s, 16.38 tr. b., 3.42 m/s

  188. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  189. II. Zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: 1/4, 40.66 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  190. I. Zkouška, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  191. Jumping, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  192. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  193. 1. BĚH MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  194. 2. BĚH MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  195. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  196. MA1 - 1. MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 5/6, 55.31 s, 17.31 tr. b., 2.64 m/s

  197. MA1 - 2. MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  198. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  199. AGILITY M, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  200. JUMPING M, A3Ch Saga pod Ořechem: 17/22, 51.39 s, 34.39 tr. b., 2.69 m/s

  201. ZKOUŠKA MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  202. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  203. Agility II Medium, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  204. Agility I Medium, A3Ch Saga pod Ořechem: 22/33, 79.66 s, 46.66 tr. b., 2.32 m/s

  205. Jumping III Medium, A3Ch Saga pod Ořechem: 18/30, 66.44 s, 37.44 tr. b., 2.63 m/s

  206. Jumping II Medium, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  207. Jumping I Medium, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  208. MR kokršpaněl Medium - II. kolo, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/6, 43.21 s, 18.21 tr. b., 3.29 m/s

  209. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  210. Zkoukša 1 MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: Diskvalifikován

  211. Zkouška 2 MA1, A3Ch Saga pod Ořechem: 4/11, 39.26 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s