Cz En

Michaela Koucká

  1. Číslo: 006394
  2. OSA: Bestagility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 04. 05. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039118 (L), Cimrman Rafrabela

  2. 077018 (L), Arnošt Šťastná smečka

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  2. TRIAL I., Cimrman Rafrabela: 3/12, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  3. TRIAL I., Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  4. TRIAL II., Arnošt Šťastná smečka: 7/12, 56.47 s, 6.47 tr. b., 3.9 m/s

  5. TRIAL II., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  6. TRIAL III., Arnošt Šťastná smečka: 2/12, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  7. TRIAL III., Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  8. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  9. Zkouška II. LA3, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  10. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3, Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 48.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  12. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  13. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  14. FINALE O bezovou hulku, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  15. Superfinále 1.-místo, Arnošt Šťastná smečka: 2/2, 49.39 s, 24.39 tr. b., 3.24 m/s

  16. Turnaj I, Cimrman Rafrabela: 4/11, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  17. Turnaj I, Arnošt Šťastná smečka: 5/11, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  18. Turnaj II, Cimrman Rafrabela: 4/8, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  19. Turnaj IIIb, Arnošt Šťastná smečka: 1/2, 21.86 s, 2.86 tr. b., 3.89 m/s

  20. Zk agility I, Cimrman Rafrabela: 2/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  21. Zk agility I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  22. Zk agility II, Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.29 s, 0.29 tr. b., 4.02 m/s

  23. Zk agility II, Arnošt Šťastná smečka: 6/12, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  24. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  25. Agility Zk I, Arnošt Šťastná smečka: 3/8, 54.73 s, 9.73 tr. b., 3.75 m/s

  26. Agility Zk I, Cimrman Rafrabela: 4/8, 47.69 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  27. Agility Zk II, Arnošt Šťastná smečka: 5/8, 62.92 s, 16.92 tr. b., 3.39 m/s

  28. Agility Zk II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  29. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  30. 1. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/11, 45.49 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  31. 1. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 4/6, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.95 m/s

  32. 2. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3, Cimrman Rafrabela: 1/6, 49.95 s, 13.95 tr. b., 3.68 m/s

  34. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  35. Zkouška II. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 6/8, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  36. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: 3/5, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Zkouška I. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 4/8, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  38. Zkouška I. LA3, Cimrman Rafrabela: 4/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  39. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  40. Jumping L, Cimrman Rafrabela: 5/32, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  41. Jumping L, Arnošt Šťastná smečka: 8/32, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  42. Zkouška II. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  43. Zkouška II. LA3, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  44. Zkouška I. LA2, Arnošt Šťastná smečka: 2/10, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  45. Zkouška I. LA3, Cimrman Rafrabela: 4/13, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  46. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  47. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 2/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  48. 1. zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/10, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  49. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 3/10, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  50. 2. zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  52. 1. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 4/18, 45.27 s, 3.27 tr. b., 3.58 m/s

  53. 1. zkouška, Cimrman Rafrabela: 9/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  54. 2. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 5/19, 44.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  55. 2. zkouška, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  56. 3. zkouška, Cimrman Rafrabela: 7/19, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. 3. zkouška, Arnošt Šťastná smečka: 11/19, 52.56 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  58. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  59. Jumping open L, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  60. Jumping open L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  61. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 1/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  62. Zkouška LA2, Arnošt Šťastná smečka: 4/7, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  63. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  64. 1. běh LA2, Cimrman Rafrabela: 3/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  65. 1. běh LA2, Arnošt Šťastná smečka: 9/14, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  66. 2. běh LA2, Arnošt Šťastná smečka: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  67. 2. běh LA2, Cimrman Rafrabela: 4/14, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  68. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  69. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 4/17, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  70. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 9/17, 62.01 s, 16.01 tr. b., 3.18 m/s

  71. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 2/16, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  72. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 5/16, 56.9 s, 5.9 tr. b., 3.51 m/s

  73. Jumping Trial I, Cimrman Rafrabela: 3/17, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  74. Jumping Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 10/17, 54.18 s, 16.18 tr. b., 3.14 m/s

  75. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  76. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 2/19, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  77. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 5/14, 50.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  79. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  80. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  81. 1. Zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 2/16, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.26 m/s

  82. 1. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 4/16, 46.98 s, 6.98 tr. b., 3.38 m/s

  84. 2. Zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  85. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  86. 1.zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 5/15, 53.55 s, 19.55 tr. b., 2.82 m/s

  87. 1.zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 3/15, 41.8 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  89. 2.zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 6/11, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  90. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  91. Zkouška LA1 1 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA1 2 LA1, Arnošt Šťastná smečka: 5/17, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  93. Zkouška LA2 1 LA2, Cimrman Rafrabela: 5/15, 49.7 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  94. Zkouška LA2 2 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  95. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  96. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: 2/12, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  97. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 4/13, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  98. Agility Trial III, Arnošt Šťastná smečka: 3/13, 51.34 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  99. Agility Trial III, Cimrman Rafrabela: 4/12, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  101. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 3/30, 45.37 s, 4.37 tr. b., 2.78 m/s

  102. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 10/18, 45.5 s, 5.5 tr. b., 3.36 m/s

  103. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 6/30, 50.6 s, 13.6 tr. b., 2.57 m/s

  104. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  105. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  106. Zkouška č.1 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  107. Zkouška č.1 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  108. Zkouška č.2 LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  109. Zkouška č.2 LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  110. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  111. Trial I, Arnošt Šťastná smečka: 6/26, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  112. Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  113. Trial II, Cimrman Rafrabela: 4/15, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  114. Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 8/26, 44.35 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  115. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  116. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  117. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 7/25, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  119. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  120. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  121. 1. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  122. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 2/9, 50.7 s, 7.7 tr. b., 3.49 m/s

  123. 2. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 1/15, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  124. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  125. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  126. 1. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  127. 1. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA1, Arnošt Šťastná smečka: 3/21, 46.97 s, 3.97 tr. b., 2.94 m/s

  129. 2. zkouška LA2, Cimrman Rafrabela: 6/16, 63.93 s, 22.93 tr. b., 2.63 m/s

  130. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  131. Agility Trial I, Arnošt Šťastná smečka: Diskvalifikován

  132. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  133. Agility Trial II, Arnošt Šťastná smečka: 4/11, 52.3 s, 7.3 tr. b., 3.17 m/s

  134. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  135. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  136. Agility I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  137. Jumping I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  138. Jumping II, Cimrman Rafrabela: 7/10, 42.94 s, 11.94 tr. b., 3.66 m/s

  139. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  140. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: 7/18, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  141. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  142. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  143. Agility Trial I, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  144. Agility Trial II, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  145. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  146. Agility L L, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  147. Jumping L L, Cimrman Rafrabela: 10/43, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.75 m/s

  148. Zkouška LA1 LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  149. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  150. 1.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 2/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  151. 2.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  152. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  153. Agility Open, Cimrman Rafrabela: 10/32, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  154. Agility Trial, Cimrman Rafrabela: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  155. Jumping Open, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  156. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  157. 1. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  159. 3. Zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 2/12, 39.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  160. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  161. 1. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  162. 2. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován

  163. 3. Zkouška - neděle LA1, Cimrman Rafrabela: 1/7, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  164. Zkouška 1 So LA1, Cimrman Rafrabela: 2/8, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  165. Zkouška 2 So LA1, Cimrman Rafrabela: 3/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  166. Zkouška 3 So LA1, Cimrman Rafrabela: 3/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  167. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  168. 1.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: 4/26, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  169. 2.zkouška LA1, Cimrman Rafrabela: Diskvalifikován