Cz En

Sylvie Tylšová

  1. Číslo: 006559
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 072518 (ML), Jumpy

  2. 006321 (ML), Eli

  3. 056522 (L), Am Drriwy Hložinka

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  2. Agility, Jumpy: 2/5, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  3. Jumping, Jumpy: Diskvalifikován

  4. Zkoušky, Jumpy: 1/5, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  5. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  6. 1. Zkouška MLA3, Jumpy: 2/4, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  7. 2. Zkouška MLA3, Jumpy: 2/4, 50.51 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility, Jumpy: 16/58, 48.18 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Jumpy: 24/58, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  11. Jumping, Jumpy: 23/58, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Jumpy: 15/59, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  14. U15 Agility I, Jumpy: 2/6, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  15. U15 Agility II, Jumpy: 2/6, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  16. U15 Agility III, Jumpy: 1/6, 37.1 s, 7.08 tr. b., 4.77 m/s

  17. U15 Jumping I, Jumpy: Diskvalifikován

  18. U15 Jumping II, Jumpy: 2/6, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  20. U15 Agility I, Jumpy: 2/6, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  21. U15 Agility II, Jumpy: 5/6, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  22. U15 Agility III, Jumpy: 3/6, 40.55 s, 16.2 tr. b., 4.73 m/s

  23. U15 Jumping I, Jumpy: 2/6, 38.76 s, 0.08 tr. b., 5.29 m/s

  24. U15 Jumping II, Jumpy: 1/6, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  25. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  26. Agility I 500, Jumpy: Diskvalifikován

  27. Agility II 500, Jumpy: 6/26, 51.92 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  28. Agility III 500, Jumpy: Diskvalifikován

  29. Jumping I 500, Jumpy: 6/27, 39.99 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  30. Jumping II 500, Jumpy: 12/26, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  31. Jumping III 500, Jumpy: 4/22, 48.9 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  33. ČT - 1. zkouška A3 ML, Jumpy: 1/3, 52.61 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  34. ČT - 2. zkouška A3 ML, Jumpy: 1/3, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  35. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  36. Agility Open, Jumpy: 1/14, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  37. Jumping Open, Jumpy: 5/14, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  38. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  39. Zkouška II. MLA3, Jumpy: 2/6, 53.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  40. Zkouška I. MLA3, Jumpy: 5/6, 68.95 s, 39.95 tr. b., 3.28 m/s

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  42. 1.kvalifikace, Jumpy: 4/19, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  43. 2.kvalifikace, Jumpy: 5/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. 3.kvalifikace, Jumpy: 5/18, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  46. Agility Individual, Jumpy: 20/40, 60.31 s, 22.31 tr. b., 3.65 m/s

  47. Agility Squads as Individual, Jumpy: 34/46, 47.26 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  48. Jumping Individual, Jumpy: Diskvalifikován

  49. Jumping Squads as Individual, Jumpy: 8/46, 41.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  50. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  51. Agility Individual - D, Jumpy: 1/8, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  52. Agility Squads as Individual, Jumpy: Diskvalifikován

  53. Jumping Individual - D, Jumpy: 3/8, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  54. Jumping Squads as Individual, Jumpy: 16/41, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  56. 1.zkouška, Jumpy: 2/4, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  57. 2.zkouška, Jumpy: 3/4, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  58. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  59. 1.zkouška, Jumpy: 1/3, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  60. 2.zkouška, Jumpy: 2/3, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  61. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  62. Agility, Jumpy: 2/11, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  63. Jumping ML3, Jumpy: Diskvalifikován

  64. Zkouška ML3, Jumpy: 1/6, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  65. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  66. 1.zkouška, Jumpy: 2/4, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  67. 2.zkouška, Jumpy: 1/4, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  68. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  69. Agility 1 ML, Jumpy: Diskvalifikován

  70. Agility 2 ML, Jumpy: 9/29, 48.25 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  71. Jumping 1 ML, Jumpy: 10/34, 49.14 s, 8.14 tr. b., 4.31 m/s

  72. Jumping 2 ML, Jumpy: 8/34, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  73. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  74. 1.zkouška, Jumpy: 1/4, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  75. 2.zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  76. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  77. 1. zkouška, Jumpy: 1/4, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  78. 2. zkouška, Jumpy: 1/4, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  79. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  80. Jumping I, Jumpy: Diskvalifikován

  81. Jumping II, Jumpy: 4/12, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  82. Jumping light, Jumpy: 4/12, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  84. II. zkouška, Jumpy: 1/4, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  85. I. zkouška, Jumpy: 1/4, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  86. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  87. Agility Individual, Jumpy: Diskvalifikován

  88. Agility Squads as Individual, Jumpy: 10/34, 47.14 s, 3.14 tr. b., 4.2 m/s

  89. Jumping Individual, Jumpy: 18/34, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  90. Jumping Squads as Individual, Jumpy: 18/34, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  91. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  92. Agility 1, Jumpy: Diskvalifikován

  93. Finále, Jumpy: Diskvalifikován

  94. Jumping 1, Jumpy: 4/11, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  95. Jumping 2, Jumpy: 3/10, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  96. Zkouška 1, Jumpy: 1/6, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  97. Zkouška 2, Jumpy: 2/4, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  98. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  99. Agility D Individual, Jumpy: 4/8, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  100. Agility Squads, Jumpy: 7/22, 45.3 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. Jumping D Individual, Jumpy: Diskvalifikován

  102. Jumping Squads, Jumpy: 6/22, 43.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  103. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  104. dr.A2, Jumpy: Diskvalifikován

  105. pr.A2, Jumpy: 6/10, 46.94 s, 16.94 tr. b., 3.43 m/s

  106. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  107. 1.zkouška, Jumpy: 2/5, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  108. 2.zkouška, Jumpy: 4/5, 43.58 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  109. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  110. I. agility ML, Jumpy: 5/38, 50.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  111. II. agility ML, Jumpy: 22/37, 54.32 s, 14.32 tr. b., 3.87 m/s

  112. II. jumping ML, Jumpy: 12/38, 40.46 s, 5.46 tr. b., 4.35 m/s

  113. I. jumping ML, Jumpy: 16/37, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  115. II. zkouška MLA2, Jumpy: 3/10, 57.67 s, 13.67 tr. b., 3.81 m/s

  116. I. zkouška MLA2, Jumpy: Diskvalifikován

  117. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  118. 7.studenecká, Jumpy: Diskvalifikován

  119. 8.studenecká, Jumpy: 4/7, 37.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  120. 9.studenecká, Jumpy: 3/7, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  121. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  122. 4.studenecká, Jumpy: Diskvalifikován

  123. 5.studenecká, Jumpy: 2/5, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  124. 6.studenecká, Jumpy: 1/5, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  125. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  126. Jumping I, Jumpy: Diskvalifikován

  127. Jumping II, Jumpy: Diskvalifikován

  128. Jumping III, Jumpy: Diskvalifikován

  129. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  130. 1.studenecká, Jumpy: 2/7, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  131. 2.studenecká, Jumpy: 3/7, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  132. 3.studenecká, Jumpy: Diskvalifikován

  133. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  134. II. zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  135. I. zkouška, Jumpy: 2/3, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.08 m/s

  136. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  137. 1.kvalifikace, Jumpy: 23/38, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  138. 2.kvalifikace, Jumpy: 10/30, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  139. 3.kvalifikace, Jumpy: 12/21, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  140. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  141. Agility 1, Jumpy: Diskvalifikován

  142. Finále, Jumpy: 6/11, 53.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  143. Jumping 1, Jumpy: 5/18, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  144. Jumping 2, Jumpy: 10/17, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  145. Zkouška 1, Jumpy: 2/4, 31.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. Zkouška 2, Jumpy: 1/3, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  147. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  148. Agility D, Jumpy: 6/14, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  149. Agility Squads as Individual, Jumpy: 30/63, 53.2 s, 8.2 tr. b., 3.59 m/s

  150. Jumping D, Jumpy: Diskvalifikován

  151. Jumping Squads as Individual, Jumpy: 29/63, 49.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  152. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  153. II. zkouška, Jumpy: 1/3, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  154. I. zkouška, Jumpy: Diskvalifikován

  155. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  156. 1 .běh LA1, Jumpy: 7/15, 39.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  157. 2. běh LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  158. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  159. II. zkouška LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  160. I. zkouška LA1, Jumpy: 4/11, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  161. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  162. AGILITY L, Jumpy: Diskvalifikován

  163. JUMPING L, Jumpy: Diskvalifikován

  164. ZKOUŠKA LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  165. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  166. 1. zkouška A1 LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška A1 LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  168. Hra - tuneliáda A1 L, Jumpy: 10/14, 22.24 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  169. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  170. 1. Zkouška LA1, Jumpy: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška LA1, Jumpy: 5/11, 50.54 s, 25.0 tr. b., 3.15 m/s

  172. 3. Zkouška LA1, Jumpy: 6/11, 52.05 s, 22.05 tr. b., 3.07 m/s

  173. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  174. Jumping III L, Jumpy: Diskvalifikován

  175. Jumping II L, Jumpy: 10/27, 62.34 s, 43.34 tr. b., 2.63 m/s

  176. Jumping I L, Jumpy: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  178. 1. Zka - LA1, Jumpy: 12/22, 56.75 s, 21.75 tr. b., 3.03 m/s

  179. 2. Zka - LA1, Jumpy: Diskvalifikován