Cz En

Jana Kubecová

  1. Číslo: 006652
  2. OSA: ZKO Pňov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 091518 (S), Arabella z Údolí výrovky

Výsledky

  1. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  2. ZkA. SA1 I., Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  3. ZkA. SA1 II., Arabella z Údolí výrovky: 2/5, 36.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  4. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  5. ZkA. SA1 I., Arabella z Údolí výrovky: 5/7, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  6. ZkA. SA1 II., Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  7. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  8. ZkA. SA1 I., Arabella z Údolí výrovky: 1/3, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  9. ZkA. SA1 II., Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  11. Czech Imp Jump, Arabella z Údolí výrovky: 13/20, 26.74 s, 6.74 tr. b., 3.81 m/s

  12. Jumping 1, Arabella z Údolí výrovky: 7/20, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  13. Jumping 2 , Arabella z Údolí výrovky: 9/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  14. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  15. Agility I, Arabella z Údolí výrovky: 9/14, 51.85 s, 7.85 tr. b., 3.9 m/s

  16. Jumping I, Arabella z Údolí výrovky: 9/15, 53.38 s, 23.38 tr. b., 3.41 m/s

  17. Jumping II, Arabella z Údolí výrovky: 8/14, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  18. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  19. ZkA. SA1 I., Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  20. ZkA. SA1 II., Arabella z Údolí výrovky: 3/6, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  21. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  22. Agility S, Arabella z Údolí výrovky: 9/21, 50.48 s, 10.48 tr. b., 3.39 m/s

  23. Jumping S, Arabella z Údolí výrovky: 10/22, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Zkouška SA1, Arabella z Údolí výrovky: 2/7, 42.02 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  25. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  26. Agility J, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  27. Agility Squads as Individual, Arabella z Údolí výrovky: 23/51, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Jumping J, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  29. Jumping Squads as Individual, Arabella z Údolí výrovky: 37/52, 43.52 s, 10.52 tr. b., 3.88 m/s

  30. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  31. ZK1, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  32. ZK2, Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 39.5 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  33. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  34. Agility Open S, Arabella z Údolí výrovky: 13/24, 55.31 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  35. Jumping Open S, Arabella z Údolí výrovky: 11/24, 52.32 s, 17.32 tr. b., 3.27 m/s

  36. ZkA. SA1, Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  37. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  38. 1. běh SA1, Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  39. 2. běh SA1, Arabella z Údolí výrovky: 3/5, 42.51 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  40. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  41. Junior agility SA, Arabella z Údolí výrovky: 1/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  42. Junior jumping SA, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  43. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  44. 1. běh SA1, Arabella z Údolí výrovky: 7/9, 47.64 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  45. 2. běh SA1, Arabella z Údolí výrovky: 1/9, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  46. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  47. zkouška 1 SA1, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  48. zkouška 2 SA1, Arabella z Údolí výrovky: 1/10, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  49. zkouška 3 SA1, Arabella z Údolí výrovky: 4/10, 48.24 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  50. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  51. Zkouška II. SA1, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  52. Zkouška I. SA1, Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován