Cz En

Jarmila Halířová

  1. Číslo: 000707
  2. OSA: ZKO Chlumec
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 023204 (S), Korina

  2. 025505 (S), Sid

  3. 006109 (L), Sessila

  4. 002110 (L), Gala

  5. 042720 (M), Sára

  6. 029021 (S), Roza

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  2. 1. Zkouška SA1, Roza: 2/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  3. 2. Zkouška SA1, Roza: Diskvalifikován

  4. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  5. 1. Zkouška MA2, Sára: Diskvalifikován

  6. 1. Zkouška SA1, Roza: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA2, Sára: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška SA1, Roza: 1/2, 53.97 s, 15.97 tr. b., 2.89 m/s

  9. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  10. Agility M, Sára: Diskvalifikován

  11. Agility S, Roza: Diskvalifikován

  12. Jumping M, Sára: Diskvalifikován

  13. Jumping S, Roza: Diskvalifikován

  14. Zkouška MA1, Sára: 3/4, 50.61 s, 10.61 tr. b., 3.22 m/s

  15. Zkouška SA1, Roza: 3/3, 57.17 s, 12.17 tr. b., 2.85 m/s

  16. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  17. Zkouška MA1 I., Sára: 3/6, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  18. Zkouška MA1 II., Sára: 2/6, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  19. Zkouška SA1 I., Roza: 2/4, 56.62 s, 17.62 tr. b., 2.7 m/s

  20. Zkouška SA1 II., Roza: Diskvalifikován

  21. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  22. 1. Zkouška MA1, Sára: 1/4, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  23. 1. Zkouška SA1, Roza: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MA1, Sára: 2/4, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  25. 2. Zkouška SA1, Roza: 3/7, 47.44 s, 9.44 tr. b., 3.16 m/s

  26. 3. Zkouška MA1, Sára: 1/4, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  27. 3. Zkouška SA1, Roza: Diskvalifikován

  28. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  29. Zkouška MA1 I., Sára: 3/5, 42.94 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  30. Zkouška MA1 II., Sára: 2/5, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. Zkouška SA1 I., Roza: 1/2, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  32. Zkouška SA1 II., Roza: 1/2, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  33. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  34. MA1 I., Sára: 2/8, 40.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  35. MA1 II., Sára: 3/8, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  36. SA1 I., Roza: 3/7, 46.27 s, 5.27 tr. b., 3.46 m/s

  37. SA1 II., Roza: Diskvalifikován

  38. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  39. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, Sára: Diskvalifikován

  40. Jumping FirstAnimal M, Sára: Diskvalifikován

  41. Zkouška A1 Click and Feed M, Sára: 3/5, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  42. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  43. 1. Jumping M, Sára: 8/18, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  44. 2. Jumping M, Sára: Diskvalifikován

  45. 3. Jumping M, Sára: 13/18, 43.3 s, 16.3 tr. b., 3.49 m/s

  46. 4. Jumping M, Sára: 11/18, 37.47 s, 7.47 tr. b., 3.82 m/s

  47. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  48. 1. Zkouška MA1, Sára: 6/10, 46.07 s, 15.07 tr. b., 3.13 m/s

  49. 2. zkouška MA1, Sára: 6/9, 44.96 s, 15.96 tr. b., 3.0 m/s

  50. Jumping III M, Sára: 3/8, 40.4 s, 5.4 tr. b., 3.44 m/s

  51. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  52. 1. zkouška MA1, Sára: 1/6, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. 2. zkouška MA1, Sára: 1/6, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  55. 1. Zkouška MA1, Sára: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA1, Sára: Diskvalifikován

  57. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  58. Agility M, Sára: Diskvalifikován

  59. Jumping M, Sára: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA1, Sára: 4/7, 32.83 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  61. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  62. Agility, Gala: Diskvalifikován

  63. Agility - veteráni, Sid: 4/4, 40.46 s, 5.46 tr. b., 3.29 m/s

  64. Jumping, Gala: 16/31, 42.41 s, 21.41 tr. b., 3.42 m/s

  65. Jumping - veteráni, Sid: 3/4, 42.01 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  66. ZkA, Gala: Diskvalifikován

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  68. 1. ZK LA3, Gala: 6/13, 55.7 s, 19.7 tr. b., 3.45 m/s

  69. 2. ZK LA3, Gala: 3/14, 48.03 s, 9.03 tr. b., 3.58 m/s

  70. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  71. Agility, Gala: 20/55, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  72. Jumping, Gala: Diskvalifikován

  73. Zkouška, Gala: 7/20, 51.87 s, 8.87 tr. b., 3.41 m/s

  74. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  75. agility, Gala: Diskvalifikován

  76. jumping, Gala: 13/51, 42.48 s, 10.48 tr. b., 3.93 m/s

  77. zkouška, Gala: 8/15, 57.36 s, 25.36 tr. b., 3.23 m/s

  78. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  79. Jump L, Gala: 4/34, 32.28 s, 0.0 tr. b., 40.86 m/s

  80. Open Agility L, Gala: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA3, Gala: 2/8, 47.04 s, 5.04 tr. b., 3.7 m/s

  82. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  83. 1.ZK LA3, Gala: 3/4, 44.37 s, 9.37 tr. b., 3.31 m/s

  84. 2. ZK LA3, Gala: 2/4, 51.64 s, 19.64 tr. b., 2.98 m/s

  85. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  86. Finále Vet, Sid: Diskvalifikován

  87. Jumping - Ne, Gala: 13/32, 36.51 s, 5.51 tr. b., 3.94 m/s

  88. Jumping Ne Vet, Sid: 1/3, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  89. MR kříženců, Gala: Diskvalifikován

  90. ZkA - Ne, Gala: Diskvalifikován

  91. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  92. Agility, Sid: 5/5, 39.59 s, 5.59 tr. b., 2.88 m/s

  93. Agility, Gala: 12/25, 38.98 s, 5.98 tr. b., 3.64 m/s

  94. Jumping, Sid: 3/5, 22.98 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  95. Jumping, Gala: 15/28, 38.16 s, 10.16 tr. b., 3.49 m/s

  96. Zka, Gala: 9/15, 44.86 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  97. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  98. Jumping LA3, Gala: Diskvalifikován

  99. Zkouška 1 LA3, Gala: 2/7, 52.99 s, 22.99 tr. b., 3.51 m/s

  100. Zkouška 2 LA3, Gala: 3/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  101. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  102. ZkA 1, Gala: Diskvalifikován

  103. ZkA 2, Gala: 7/12, 45.95 s, 10.95 tr. b., 3.59 m/s

  104. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  105. Agility, Gala: 16/33, 49.95 s, 12.95 tr. b., 3.68 m/s

  106. Agility veteráni, Sid: 2/4, 36.28 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  107. Jumping, Gala: Diskvalifikován

  108. Jumping veteráni, Sid: 2/4, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  109. ZkA, Gala: Diskvalifikován

  110. Huntířov (okr. Děčín) - Závody agility a Soutěž klubů, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  111. Agility Open SO L, Gala: Diskvalifikován

  112. Agility Veteráni SO SV, Sid: 1/3, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  113. Zkouška Agility SO LA3, Gala: Diskvalifikován

  114. Zkouškový Jumping LA3, Gala: Diskvalifikován

  115. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  116. jumping I, Sid: 1/1, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  117. jumping I, Gala: 4/22, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  118. jumping II, Sid: 1/1, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  119. jumping II, Gala: 2/22, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  120. zkouška, Gala: 4/8, 47.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  121. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  122. Agility, Gala: Diskvalifikován

  123. Jumping, Gala: 5/24, 37.68 s, 2.68 tr. b., 3.66 m/s

  124. Veterán, Sid: 2/3, 40.74 s, 7.74 tr. b., 3.88 m/s

  125. Veterán, Sid: Diskvalifikován

  126. ZkA, Gala: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  127. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  128. Zkouška 1 LA2, Gala: 6/12, 43.76 s, 15.76 tr. b., 3.43 m/s

  129. Zkouška 2 LA2, Gala: Diskvalifikován

  130. Zkouška 3 LA2, Gala: 4/12, 41.75 s, 7.75 tr. b., 3.76 m/s

  131. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  132. Agility - sobota L, Gala: 5/28, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  133. Jumping - sobota L, Gala: 15/28, 47.06 s, 17.06 tr. b., 2.87 m/s

  134. Zkouška So LA2, Gala: 1/10, 39.57 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  135. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  136. Agility L, Gala: 11/40, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  137. Jumping L, Gala: 10/40, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  138. Zkouška LA2, Gala: Diskvalifikován

  139. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  140. 1. Zkouška, Sid: 2/7, 51.87 s, 5.87 tr. b., 3.59 m/s

  141. 1. Zkouška, Gala: 3/10, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  142. 2. Zkouška, Sid: 3/7, 50.81 s, 0.81 tr. b., 3.66 m/s

  143. 2. Zkouška, Gala: 4/10, 46.06 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  144. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  145. Agility L, Gala: Diskvalifikován

  146. Agility S, Sid: 12/30, 62.83 s, 14.83 tr. b., 2.96 m/s

  147. Jumping L, Gala: 5/30, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  148. Jumping S, Sid: 13/30, 45.16 s, 7.16 tr. b., 3.37 m/s

  149. Zkouška LA2, Gala: 3/12, 48.65 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  150. Zkouška SA3, Sid: 8/10, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  151. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  152. Zk1, Sid: 7/11, 62.91 s, 31.22 tr. b., 2.38 m/s

  153. Zk2, Sid: Diskvalifikován

  154. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  155. Zk 1, Sid: 9/11, 56.8 s, 12.8 tr. b., 3.22 m/s

  156. Zk 2, Sid: Diskvalifikován

  157. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  158. ZK 1, Sid: 6/10, 59.81 s, 26.81 tr. b., 2.83 m/s

  159. Zk 2, Sid: 3/11, 60.79 s, 34.79 tr. b., 2.6 m/s

  160. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  161. 1.Zkouška LA2 LA2, Gala: Diskvalifikován

  162. 1.Zkouška SA3 SA3, Sid: 2/8, 44.25 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  163. 2.Zkouška LA2 LA2, Gala: 4/7, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  164. 2. Zkouška SA3 SA3, Sid: 6/8, 51.46 s, 9.46 tr. b., 3.05 m/s

  165. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  166. agility L, Gala: 10/27, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  167. agility L, Sessila: Diskvalifikován

  168. agility S, Sid: 14/22, 52.68 s, 21.68 tr. b., 3.25 m/s

  169. jumping L, Gala: Diskvalifikován

  170. jumping L, Sessila: Diskvalifikován

  171. jumping S, Sid: 7/22, 38.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  172. Zkouška LA2, Gala: 5/13, 44.48 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  173. Zkouška LA2, Sessila: Diskvalifikován

  174. Zkouška SA2, Sid: 1/6, 45.17 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  175. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  176. 1. zkouška LA2, Sessila: 6/18, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  177. 1. zkouška LA2, Gala: 11/18, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  178. 1. zkouška SA2, Sid: 5/12, 49.85 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  179. 2. zkouška LA2, Gala: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA2, Sessila: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška SA2, Sid: 2/12, 50.47 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  182. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  183. LA2, Gala: 6/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  184. LA2_2, Gala: Diskvalifikován

  185. SA2, Sid: Diskvalifikován

  186. SA2_2, Sid: 3/5, 60.52 s, 31.52 tr. b., 2.71 m/s

  187. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  188. Agility L, Gala: 13/27, 52.81 s, 7.81 tr. b., 3.22 m/s

  189. Agility L, Sessila: 20/27, 47.55 s, 20.0 tr. b., 3.58 m/s

  190. Agility LA1, Sessila: 3/8, 33.23 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  191. Agility LA1, Sessila: Diskvalifikován

  192. Agility LA2, Gala: Diskvalifikován

  193. Agility LA2, Gala: Diskvalifikován

  194. Agility S, Sid: 9/30, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  195. Agility SA2, Sid: 8/13, 55.18 s, 15.18 tr. b., 2.86 m/s

  196. Agility SA2, Sid: Diskvalifikován

  197. Jumping L, Sessila: 4/24, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  198. Jumping L, Sessila: 6/31, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  199. Jumping L, Gala: 8/31, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  200. Jumping L, Gala: Diskvalifikován

  201. Jumping L 2., Sessila: 9/19, 32.1 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  202. Jumping L 2., Gala: Diskvalifikován

  203. Jumping S, Sid: 4/27, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  204. Jumping S, Sid: Diskvalifikován

  205. Jumping S 2., Sid: Diskvalifikován

  206. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  207. LA1, Gala: 1/8, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  208. LA1, Sessila: Diskvalifikován

  209. LA1 - 2., Gala: 1/8, 42.51 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  210. LA1 - 2., Sessila: Diskvalifikován

  211. SA2, Sid: 4/10, 39.14 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  212. SA2 - 2., Sid: Diskvalifikován

  213. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  214. Zkoušky LA1 - 1, Gala: 3/18, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  215. Zkoušky LA1 - 1, Sessila: Diskvalifikován

  216. Zkoušky LA1 - 2, Sessila: 7/18, 46.91 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  217. Zkoušky LA1 - 2, Gala: Diskvalifikován

  218. Zkoušky SA2 - 1, Sid: 2/13, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  219. Zkoušky SA2 - 2, Sid: 3/13, 44.55 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  220. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  221. AGILITY, Sid: 11/33, 51.8 s, 8.8 tr. b., 3.13 m/s

  222. AGILITY, Gala: Diskvalifikován

  223. JUMPING, Gala: Diskvalifikován

  224. JUMPING, Sid: Diskvalifikován

  225. LA1, Gala: Diskvalifikován

  226. SA1, Sid: 1/14, 58.57 s, 5.0 tr. b., 2.85 m/s