Cz En

Václav Jirásek

  1. Číslo: 007192
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 11. 05. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 028620 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

  2. 001521 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

  3. 041021 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

  4. 069422 (L), A3Ch Big Shock Breembark

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  2. 1. běh LA 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  3. 1. běh MA 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  4. 2. běh LA 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  5. 2. běh MA 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  6. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  7. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  8. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  12. ZkA. II. LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  13. ZkA. II. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  14. ZkA. I. LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  16. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  17. Agility "Simplebiotix" L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  18. Jumping A1 "Mazlíčkův mls" L , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  19. Zkouška "INABA FOODS" LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  20. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  21. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/22, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  23. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2 LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  25. Zkouška 3 LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  27. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  28. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  29. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  32. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/9, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  34. 3. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  35. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  36. Zkouška LA1 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA1 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  38. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  39. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/4, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  41. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  42. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/4, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  44. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  45. 1. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  46. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  48. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  50. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  52. Jumping 2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  53. MA2 So I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/7, 59.47 s, 21.47 tr. b., 3.26 m/s

  54. MA2 So II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  55. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  56. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  58. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  59. Jumping Vet Sobota S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  60. Neděle Agility Vet S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/2, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  61. Nedělě Jumping Vet S , A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  62. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  63. Agility Individual - D, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/14, 52.05 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  64. Agility Individual - D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  65. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  66. Agility Squads as Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  67. Jumping Individual - D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  68. Jumping Individual - D, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  69. Jumping Squads as Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  70. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  71. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  72. 1. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  73. 2. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  74. Agility VET S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  75. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  77. Jumping VET S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  78. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  79. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  80. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  82. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  83. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  84. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/3, 61.58 s, 11.58 tr. b., 3.22 m/s

  86. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  88. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  89. 1. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/4, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  90. 1. běh SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  91. 2. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  92. 2. běh SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  94. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 36.79 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  95. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  96. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  97. 1. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/4, 41.69 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  98. 2. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  99. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  100. 1. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  101. 2. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  102. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  103. 1. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/9, 46.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  104. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/5, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  105. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  107. 1.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/11, 56.29 s, 6.29 tr. b., 3.43 m/s

  108. 2.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/11, 60.94 s, 17.94 tr. b., 3.07 m/s

  109. 3.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  110. Finále, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  111. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  112. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  114. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  115. Agility D Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  116. Agility Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  117. Jumping D Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  118. Jumping Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  119. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  120. II. zkouška A1 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  121. I. zkouška A1 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  122. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  123. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/6, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  124. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/6, 46.93 s, 10.93 tr. b., 3.54 m/s

  125. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  126. 2. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  127. I. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  128. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  129. SA1 I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 35.4 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  130. SA1 II, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 38.13 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  131. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  132. Zkouška 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  134. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  135. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/8, 48.78 s, 13.78 tr. b., 3.24 m/s

  137. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  138. II. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 50.87 s, 7.87 tr. b., 3.44 m/s

  139. I. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován