Cz En

Veronika Gavlasová

  1. Číslo: 000747
  2. OSA: Rýzmburk u České Skalice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 028904 (L), Fina Bořický jez

  2. 000305 (L), Amálka

  3. 015209 (S), Ajda Miš-Maš

  4. 005319 (S), Albert z Černova

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  2. dr.A3, Albert z Černova: 3/6, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. pr.A3, Albert z Černova: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  5. 1.zkouška, Albert z Černova: 2/8, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  6. 2.zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  7. Jumping, Albert z Černova: 4/19, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  9. 1. Jumping A2/A3, Albert z Černova: 3/9, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  10. 2. Jumping A2/A3, Albert z Černova: 4/9, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. 2. zkouška, Albert z Černova: 1/4, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  12. 3. jumping A2/A3, Albert z Černova: 6/9, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. I. zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  14. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  15. 1.zkouška, Albert z Černova: 3/5, 48.72 s, 10.72 tr. b., 3.55 m/s

  16. 2.zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  18. II. zkouška SA3, Albert z Černova: Diskvalifikován

  19. I. zkouška SA3, Albert z Černova: 2/4, 56.37 s, 6.37 tr. b., 3.9 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  21. II. zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  22. I. zkouška, Albert z Černova: 3/7, 51.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  23. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  24. 1. zkouška A3, Albert z Černova: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška A3, Albert z Černova: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  27. 7.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  28. 8.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  29. 9.studenecká, Albert z Černova: 4/10, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  30. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  31. 4.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  32. 5.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  33. 6.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  35. Jumping I, Albert z Černova: 6/16, 40.36 s, 5.36 tr. b., 3.79 m/s

  36. Jumping II, Albert z Černova: Diskvalifikován

  37. Jumping III, Albert z Černova: 3/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  39. 1.studenecká, Albert z Černova: Diskvalifikován

  40. 2.studenecká, Albert z Černova: 2/7, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  41. 3.studenecká, Albert z Černova: 4/7, 43.84 s, 6.84 tr. b., 3.79 m/s

  42. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  43. Agility, Albert z Černova: Diskvalifikován

  44. Jumping, Albert z Černova: Diskvalifikován

  45. Jumping light, Albert z Černova: 5/10, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  47. II. zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  48. I. zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  49. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  50. 1.kvalifikace, Albert z Černova: Diskvalifikován

  51. 2.kvalifikace, Albert z Černova: 5/19, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  52. 3.kvalifikace, Albert z Černova: 8/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  54. Agility S, Albert z Černova: Diskvalifikován

  55. Jumping S, Albert z Černova: 2/17, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  56. Zkoušky SA3, Albert z Černova: Diskvalifikován

  57. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  58. Agility 1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  59. Jumping 1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  60. Jumping 2, Albert z Černova: 8/16, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  61. Zkouška 1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  62. Zkouška 2, Albert z Černova: 7/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  63. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  64. ZK1, Albert z Černova: 1/4, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  65. Zk2, Albert z Černova: 2/4, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  67. II. zkouška, Albert z Černova: Diskvalifikován

  68. I. zkouška, Albert z Černova: 1/7, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  69. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  70. AGILITY, Albert z Černova: 5/28, 53.72 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  71. JUMPING, Albert z Černova: 8/28, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. SA2, Albert z Černova: 1/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  73. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  74. 1. běh SA2, Albert z Černova: 1/10, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  75. 2. běh SA2, Albert z Černova: Diskvalifikován

  76. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  77. 1.zkouška, Albert z Černova: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  78. 2.zkouška, Albert z Černova: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  79. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  80. II. zkouška SA1, Albert z Černova: 1/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  81. I. zkouška SA1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  82. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  83. So-, Albert z Černova: Diskvalifikován

  84. So-Agility, Albert z Černova: Diskvalifikován

  85. So-Jumping, Albert z Černova: Diskvalifikován

  86. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  87. 1.zkouška SA1, Albert z Černova: 1/10, 46.49 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  88. 2.zkouška SA1, Albert z Černova: 1/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  89. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  90. Zkouška 1 SA1, Albert z Černova: 1/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  91. Zkouška 2 SA1, Albert z Černova: 1/11, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  92. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  93. AGILITY S, Albert z Černova: 10/32, 54.63 s, 2.63 tr. b., 3.88 m/s

  94. JUMPING S, Albert z Černova: 16/33, 44.09 s, 5.09 tr. b., 4.2 m/s

  95. ZKOUŠKA SA1, Albert z Černova: 3/9, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  96. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  97. 1. Zkouška SA1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška SA1, Albert z Černova: 1/6, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  99. Jumping open S, Albert z Černova: Diskvalifikován

  100. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  101. 1. zkouška A1 SA1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška A1 SA1, Albert z Černova: 3/6, 56.55 s, 11.55 tr. b., 3.06 m/s

  103. Hra - tuneliáda A1 S, Albert z Černova: 3/6, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  105. 1. Zkouška SA1, Albert z Černova: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška SA1, Albert z Černova: 2/5, 48.94 s, 7.94 tr. b., 3.29 m/s

  107. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  108. AGILITY-L, Fina Bořický jez: Diskvalifikován

  109. AGILITY-M, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován

  110. JUMPING-L, Fina Bořický jez: 14/64, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  111. JUMPING-M, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován

  112. LA2, Fina Bořický jez: 5/23, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  113. MA1, Ajda Miš-Maš: Diskvalifikován