Cz En

Aneta Grygarová

  1. Číslo: 000080
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 130500 (L), Bára

  2. 183300 (L), Imai Bohemia Alké

  3. 008904 (M), Bastien Blind Date

  4. 026904 (L), Imai Bohemia Alké

  5. 015005 (L), Jewel Sykarön

  6. 027306 (ML), Roxana von Skuddenhof

  7. 036007 (S), Roly

  8. 036107 (ML), A3Ch Una Bohemia Alké

  9. 057708 (ML), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

  10. 036909 (XS), We Kaumi Kjarlighetenś

  11. 035310 (L), A3Ch Daithi Gee Fort Victory

  12. 002713 (ML), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

  13. 063615 (L), Diamond Rose Wonderfull Dream

  14. 063715 (ML), Lucy

  15. 090417 (ML), Avalanche Based on ball

  16. 021218 (ML), Escape to Dream Bohemia Grant

  17. 087618 (L), Absolute Agreement Crazy Pack

  18. 083319 (L), Artistic-Avicii Skanelands

  19. 072320 (L), Go for Trip Bohemia Grant

  20. 070321 (M), Essi Daven Dancing in the Wind

  21. 074021 (L), Raise Me Up Garou Luna Tale

  22. 058022 (L), Dinos Wäka

Výsledky

  1. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  2. JUMPING LEHKÝ L, Go for Trip Bohemia Grant: 11/11, 32.58 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. JUMPING STANDARD II L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  4. JUMPING STANDARD I L, Go for Trip Bohemia Grant: 8/14, 35.77 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  5. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  6. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/3, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  7. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  9. Agility OPEN L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  10. Agility OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  11. Jumping OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: 3/30, 41.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. Jumping OPEN L, Dinos Wäka: 9/30, 49.84 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  13. ZkA. III. LA1, Dinos Wäka: 1/22, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  14. ZkA. III. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/7, 33.88 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  15. ZkA. II. LA1, Dinos Wäka: 2/22, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  16. ZkA. II. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  17. ZkA. I. LA1, Dinos Wäka: 1/10, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  18. ZkA. I. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 3/10, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  19. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  20. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  21. Agility 1 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  23. Agility 2 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  25. Jumping 1 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L, Dinos Wäka: 27/79, 36.55 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  27. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  28. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  29. 1. zkouška A2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  31. ZkA. II. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/7, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  32. ZkA. I. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  33. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  34. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  37. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  38. Agility 1 ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 16/45, 36.72 s, 15.0 tr. b., 5.99 m/s

  39. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  40. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  41. Jumping 1 ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 19/45, 36.89 s, 15.0 tr. b., 5.91 m/s

  42. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: 44/90, 42.14 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  43. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  44. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 6/10, 31.67 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  45. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/10, 35.46 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  47. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/8, 33.34 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  48. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  49. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  50. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  51. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  52. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/29, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 6/46, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  54. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 14/47, 33.86 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  57. QA1 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: 34/108, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  58. QA1 Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: 38/108, 42.82 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  59. QA2 Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: 56/107, 37.38 s, 30.0 tr. b., 5.86 m/s

  60. QA2 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  61. QJ1 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  62. QJ1 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  63. QJ2 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: 38/108, 38.23 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  64. QJ2 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  65. QJ3 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  66. QJ3 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  67. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  68. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 4/12, 36.21 s, 20.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  72. 1.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  73. 2.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 33.19 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  74. 3.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  75. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  76. 1. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  77. 1. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/9, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  80. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  81. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/6, 33.94 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  82. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  85. Agility LA, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  86. Agility MLA, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  87. Jumping LA, Go for Trip Bohemia Grant: 15/31, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  88. Jumping MLA, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/13, 36.44 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  89. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  90. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/3, 42.99 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  91. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  92. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  94. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  95. Agility 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 17/47, 24.08 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  96. Agility 1 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  97. Agility 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 24/47, 28.11 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  98. Agility 2 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 10/47, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  100. Jumping 1 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 20/47, 24.42 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  101. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 6/45, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  102. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  103. 1. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 4/5, 32.17 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  104. 1. zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  105. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  107. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  108. Agility I 500, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/26, 37.81 s, 10.0 tr. b., 6.14 m/s

  109. Agility II 500, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/26, 46.99 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  110. Agility III 500, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  111. Jumping I 500, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/27, 34.3 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  112. Jumping II 500, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  113. Jumping III 500, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  114. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  115. 1. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  116. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/11, 43.01 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  118. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  119. Druhá zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  120. První zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  121. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  122. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA2 II , Go for Trip Bohemia Grant: 2/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  124. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  125. Zkouška MLA3 II , Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 39.85 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  126. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  127. Czech Imp Jump Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/33, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  128. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 24/33, 35.61 s, 19.61 tr. b., 3.93 m/s

  129. Jumping 1 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  130. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/33, 41.0 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  132. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  133. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  134. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  136. 3. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  137. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  138. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/10, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  139. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/6, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  140. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  142. 3. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  143. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  144. Agility Spokojenypes.cz L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/25, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  145. Agility Spokojenypes.cz L, Raise Me Up Garou Luna Tale: Diskvalifikován

  146. Jelení Agility L, Raise Me Up Garou Luna Tale: 3/26, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  147. Jelení Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: 14/26, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  148. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 12/28, 31.03 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  149. Jumping L, Raise Me Up Garou Luna Tale: Diskvalifikován

  150. Jumping Short L, Escape to Dream Bohemia Grant: 12/27, 21.37 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  151. Jumping Short L, Raise Me Up Garou Luna Tale: 14/27, 22.59 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  152. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  153. II. zkouška A1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  154. I. zkouška A1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 3/5, 23.0 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  155. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  156. Czech Imp Jump Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/36, 20.23 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  157. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 28/36, 28.33 s, 6.33 tr. b., 4.48 m/s

  158. Jumping 1 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  159. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  162. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  163. 1. zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  164. 1. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/7, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  165. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 3/9, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  166. 2. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/7, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  167. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  168. Agility Open L, Go for Trip Bohemia Grant: 15/38, 42.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  169. Agility Open L, Escape to Dream Bohemia Grant: 20/38, 38.9 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  170. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 18/38, 34.06 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  171. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/8, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  173. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  174. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  175. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  176. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  177. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  178. 1.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 2/10, 26.66 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  179. 1.zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  180. 2.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  181. 2.zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/7, 38.41 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  182. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  183. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  184. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  185. Zkouška II. LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/13, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  186. Zkouška II. LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/15, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  187. Zkouška I. LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 6/13, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  188. Zkouška I. LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/15, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  189. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  190. Czech Imp Jump Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/46, 18.78 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  191. Jumping 1 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 - Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  193. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  194. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 25.89 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  195. 1. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 40.17 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  196. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  197. 2. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  198. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  199. 3. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  200. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  201. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  202. 1. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 42.2 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  203. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  205. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  207. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  208. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  209. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  210. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  211. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  212. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/23, 38.71 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  213. Jumping FirstAnimal L, Go for Trip Bohemia Grant: 2/35, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  214. Jumping FirstAnimal ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  215. Zkouška A1 Click and Feed L, Go for Trip Bohemia Grant: 2/14, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  216. Zkouška A3 Josera ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/10, 34.33 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  217. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  218. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/33, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  219. Agility L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  220. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/32, 27.95 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  221. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  222. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  223. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 7/12, 50.47 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  224. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  225. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  226. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  227. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  229. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  230. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  231. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: 1/4, 27.52 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  232. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  233. Agility Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  234. Agility Squads as Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  235. Jumping Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  236. Jumping Squads as Individual, Artistic-Avicii Skanelands: 35/94, 40.97 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  237. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  238. 1. zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  239. 2. zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  240. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  241. Zkouška 1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  242. Zkouška 1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  243. Zkouška 2, Go for Trip Bohemia Grant: 8/9, 27.0 s, 15.0 tr. b., 5.89 m/s

  244. Zkouška 2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  245. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  246. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Go for Trip Bohemia Grant: 1/37, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  247. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Escape to Dream Bohemia Grant: 21/37, 33.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  248. SOUTĚŽ DVOJIC, Go for Trip Bohemia Grant: 8/36, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  249. SOUTĚŽ DVOJIC, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  250. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Go for Trip Bohemia Grant: 2/35, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  251. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  252. SOUTĚŽ KLUBŮ, Go for Trip Bohemia Grant: 16/37, 36.64 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  253. SOUTĚŽ KLUBŮ, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  254. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Go for Trip Bohemia Grant: 20/36, 32.91 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  255. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  256. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/36, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  257. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  258. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  259. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  260. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  261. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/18, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  262. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/10, 40.41 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  263. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 6/18, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  264. 3. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  265. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  266. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  267. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/7, 46.74 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  268. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/3, 36.49 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  269. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  270. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  271. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/3, 35.38 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  272. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  273. 1. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  274. 1. Jumping ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  275. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/11, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  276. 1. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/4, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  277. 2. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  278. 2. Jumping ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  279. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  280. 2. Zkouška MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/4, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  281. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  282. 1.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  283. 2.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  284. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  285. Zkouška L A1 - I., Go for Trip Bohemia Grant: 1/10, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  286. Zkouška L A1 - II. , Go for Trip Bohemia Grant: 4/11, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  287. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  288. Agility OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  289. Jumping OPEN III. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  290. Jumping OPEN II. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  291. Jumping OPEN I. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  292. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  293. Zkouška LA1 Neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  294. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  295. Agility 1 L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  296. Agility 2 L, Artistic-Avicii Skanelands: 9/71, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  297. Jumping 1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 17/83, 49.45 s, 13.45 tr. b., 4.29 m/s

  298. Jumping 2 L, Artistic-Avicii Skanelands: 22/82, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  299. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  300. 1. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  301. 1. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  302. 2. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  303. 2. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  304. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  305. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/4, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  306. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/4, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  307. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  308. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  309. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/1, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  310. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  311. Czech Imp Jump Large, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  312. Czech Imp Jump MiniLarge, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/16, 19.82 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  313. Jumping 1 - Large, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  314. Jumping 1 - MiniLarge, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/16, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  315. Jumping 2 - Large, Artistic-Avicii Skanelands: 2/23, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  316. Jumping 2 - MiniLarge, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  317. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  318. 1. zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  319. 1. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/10, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  320. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/10, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  321. 2. zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: 4/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  322. 2. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  323. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  324. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  325. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/24, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  326. Agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  327. Jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: 10/25, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  328. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 14/25, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  329. Zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  330. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 6/9, 42.49 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  331. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  332. Agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/25, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  333. Agility ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/18, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  334. Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/18, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  335. Jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/25, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  336. Jumping ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/18, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  337. Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  338. Zkouška A3 L, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/11, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  339. Zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/7, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  340. Zkouška A3 ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  341. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  342. Agility Individual, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/34, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  343. Agility Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 57/106, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  344. Agility Squads as Individual, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  345. Agility Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  346. Jumping Individual, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/34, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  347. Jumping Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 30/108, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  348. Jumping Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 11/108, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  349. Jumping Squads as Individual, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  350. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  351. Trial I., Absolute Agreement Crazy Pack: 3/14, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  352. Trial I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  353. TRIAL II., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/14, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  354. TRIAL II., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  355. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  356. Agility Large, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/26, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  357. Agility Large, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  358. Jumping Large, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/28, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  359. Jumping Large, Escape to Dream Bohemia Grant: 11/28, 29.52 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  360. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/12, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  361. Zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/12, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  362. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  363. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  364. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/14, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  365. Agility Spokojenypes.cz ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/14, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  366. Agility Spokojenypes.cz ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 7/14, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  367. Jelení Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  368. Jelení Jumping ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  369. Jumping Short ML Jacob & Joseph, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/14, 21.16 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  370. Jumping Short ML Jacob & Joseph, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  371. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  372. Druhá zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  373. První zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  374. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  375. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  376. SOUTĚŽ DVOJIC, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  377. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Escape to Dream Bohemia Grant: 16/45, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  378. SOUTĚŽ KLUBŮ, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  379. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Escape to Dream Bohemia Grant: 11/44, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  380. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  381. Finále Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/24, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  382. Finále Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  383. Jumping 1, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/53, 31.58 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  384. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/53, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  385. Jumping 2, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/53, 34.14 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  386. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/53, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  387. Jumping 3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  388. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  389. 1. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/21, 21.89 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  390. 1. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  391. 2. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  392. 2. Zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/11, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  393. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  394. II. zkouška A3 ML, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/4, 33.54 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  395. II. zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/4, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  396. I. zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/4, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  397. I. zkouška A3 ML, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  398. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  399. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/33, 28.18 s, 5.0 tr. b., 6.49 m/s

  400. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  401. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  402. Zkouška 1 LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  403. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/10, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  404. Zkouška 2 LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  405. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  406. II. Zk LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/7, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  407. II. Zk MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  408. I. Zk LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  409. I. Zk MLA3, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/3, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  410. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  411. I. agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: 5/95, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  412. I. agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  413. II. agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  414. II. agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  415. II. jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/97, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  416. II. jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  417. I. jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: 54/97, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  418. I. jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  419. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  420. Agility Trial I, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  421. Agility Trial I, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  422. Agility Trial II, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/10, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  423. Agility Trial II, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  424. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  425. III. jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  426. III. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  427. II. jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/30, 33.37 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  428. II. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 4.34 m/s

  429. II. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  430. II. zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 51.79 s, 21.79 tr. b., 4.25 m/s

  431. I. jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/30, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  432. I. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  433. I. zkouška LA3, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  434. I. zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  435. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  436. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  437. Druhá zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  438. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/5, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  439. První zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  440. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  441. LA2- 1 běh, Artistic-Avicii Skanelands: 2/6, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  442. LA2- 1 běh, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  443. LA2 - 2běh, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  444. LA2 - 2běh, Artistic-Avicii Skanelands: 3/6, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  445. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  446. 1. zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/12, 28.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  447. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  448. 2. zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/12, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  449. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  450. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  451. 1.běh bez zón, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  452. 1.běh se zónami , Artistic-Avicii Skanelands: 19/53, 24.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  453. 2.běh bez zón, Artistic-Avicii Skanelands: 11/50, 21.5 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  454. 2.běh se zónami, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  455. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  456. 1. Zkouška A1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 2/19, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  457. 2. Zkouška A1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 1/18, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  458. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  459. 1.zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/8, 36.62 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  460. 1.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  461. 2.zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  462. 2.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  463. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  464. III. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/6, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  465. II. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/6, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  466. I. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  467. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  468. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/21, 22.03 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  469. Czech Imp Jump, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  470. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  471. Jumping 1, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  472. Jumping 2 , Absolute Agreement Crazy Pack: 5/31, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  473. Jumping 2 , A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/21, 46.19 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  474. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  475. 1. Zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/13, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  476. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  477. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  478. 2. zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/13, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  479. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  480. Agility Finále L_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  481. Agility Open L_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  482. Agility Open L_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  483. Jumping L_neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/33, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  484. Jumping L_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  485. Jumping L_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/37, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  486. Jumping L_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  487. LA2_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/6, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  488. LA2_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  489. LA3_neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  490. LA3_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  491. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  492. 1. Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  493. 2. Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/13, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  494. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  495. Jumping , A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/34, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  496. Jumping , Escape to Dream Bohemia Grant: 24/34, 37.21 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  497. Zkouška I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 36.5 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  498. Zkouška I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  499. Zkouška II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/11, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  500. Zkouška II., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  501. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  502. Zkouška1 MLA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 25.6 s, 0.0 tr. b., 6.52 m/s

  503. Zkouška2 MLA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  504. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  505. AgilityL, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/34, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  506. AgilityL, Escape to Dream Bohemia Grant: 10/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  507. JumpingL, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  508. JumpingL, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 21/35, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  509. ZkouškaLA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  510. ZkouškaLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  511. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  512. Druhá zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  513. První zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  514. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  515. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  516. Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  517. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 17/25, 31.76 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  518. Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 31.23 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  519. Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  520. Zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/6, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  521. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  522. 1. běh LA2 , Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  523. 2. běh LA2 , Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  524. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  525. Neděle Agility LA, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  526. Neděle Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  527. Neděle Jumping LA, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  528. Neděle Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/8, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  529. Neděle Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  530. Neděle Zkouška ML3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  531. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  532. Zk LA2 I., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  533. Zk LA2 I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  534. Zk LA2 II., Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  535. Zk LA2 II., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  536. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  537. Agility Open, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  538. Agility Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 35/137, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  539. Agility Squads as Individual, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 71/137, 46.06 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  540. Jumping Open, Absolute Agreement Crazy Pack: 31/136, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  541. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  542. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 45/138, 38.94 s, 6.94 tr. b., 4.29 m/s

  543. Jumping Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  544. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  545. Soutěž družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/41, 44.37 s, 15.37 tr. b., 3.88 m/s

  546. Soutěž družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 41/41, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  547. Soutěž družstev, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  548. Soutěž dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/39, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  549. Soutěž dvojic, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  550. Soutěž dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  551. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/39, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  552. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 23/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  553. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 37/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  554. Soutěž klubů, Escape to Dream Bohemia Grant: 10/38, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  555. Soutěž klubů, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  556. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/39, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  557. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 14/39, 35.86 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  558. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  559. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  560. Jelenův Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  561. Jelenův Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  562. PhysioDOG Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  563. PhysioDOG Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  564. Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/6, 33.21 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  565. Zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/1, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  566. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  567. Agility Open L, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/36, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  568. Agility Open ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  569. Jumping Open L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  570. Jumping Open ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  571. ZkA. LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  572. ZkA. MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/3, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  573. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  574. Finále Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/21, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  575. Finále Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  576. Finále Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  577. Jumping 1, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/63, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  578. Jumping 1, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/63, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  579. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/63, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  580. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/62, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  581. Jumping 2, Absolute Agreement Crazy Pack: 14/62, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  582. Jumping 2, Escape to Dream Bohemia Grant: 19/62, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  583. Jumping 3, Escape to Dream Bohemia Grant: 16/60, 29.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  584. Jumping 3, Absolute Agreement Crazy Pack: 18/60, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  585. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  586. II. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  587. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  588. I. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/7, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  589. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/14, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  590. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  591. LA2 - I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  592. LA2 - II., Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  593. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  594. Jumping 1 - L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/11, 32.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  595. Jumping 1 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  596. Jumping 2 - L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  597. Jumping 2 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  598. Jumping 3 - L, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/12, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  599. Jumping 3 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  600. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  601. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/40, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  602. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  603. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/37, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  604. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  605. Zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  606. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  607. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  608. Zkouška LA2 I, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  609. Zkouška LA2 II, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  610. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  611. Ne. - Agility II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/105, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  612. Ne. - Agility II. L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  613. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 17/96, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  614. Ne. - Jumping II. L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  615. So. - Agility I. L, Escape to Dream Bohemia Grant: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  616. So. - Agility I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/105, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  617. So. - Jumping I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/107, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  618. So. - Jumping I. L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  619. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  620. II.zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  621. I. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  622. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  623. Druhá zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  624. První zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  625. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  626. QA4 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 22/97, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  627. QA4 Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  628. QA5 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/96, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  629. QA5 Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  630. QA6 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 10/93, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  631. QA6 Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  632. QJ4 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  633. QJ4 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  634. QJ5 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  635. QJ5 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  636. QJ6 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 35/87, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  637. QJ6 Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  638. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  639. LA2 I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  640. LA2 II., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  641. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  642. 1. běh LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/17, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  643. 1. běh LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  644. 1. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/18, 38.03 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  645. 2. běh LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  646. 2. běh LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  647. 2. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  648. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  649. QA1 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  650. QA1 agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  651. QA2 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 16/120, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  652. QA2 agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  653. QA3 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 21/120, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  654. QA3 agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  655. QJ1 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 16/123, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  656. QJ1 jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  657. QJ2 jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  658. QJ2 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  659. QJ3 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/111, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  660. QJ3 jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  661. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  662. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  663. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  664. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  665. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  666. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/23, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  667. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Escape to Dream Bohemia Grant: 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  668. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  669. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Escape to Dream Bohemia Grant: 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  670. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  671. Agility Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 39.56 s, 1.56 tr. b., 4.9 m/s

  672. Agility Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/14, 40.62 s, 7.62 tr. b., 4.78 m/s

  673. Agility Finále, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  674. Agility I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/47, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  675. Agility I., Absolute Agreement Crazy Pack: 24/47, 46.84 s, 16.84 tr. b., 4.59 m/s

  676. Agility I., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  677. Agility II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/45, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  678. Agility II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/45, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  679. Agility II., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  680. Agility III., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/42, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  681. Agility III., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/42, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  682. Agility III., Escape to Dream Bohemia Grant: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  683. Jumping Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  684. Jumping Finále, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/14, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  685. Jumping Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/14, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  686. Jumping Finále, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  687. Jumping I., Absolute Agreement Crazy Pack: 1/47, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  688. Jumping I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/47, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  689. Jumping I., Escape to Dream Bohemia Grant: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  690. Jumping II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/45, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  691. Jumping II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/45, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  692. Jumping II., Escape to Dream Bohemia Grant: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  693. Jumping III., Escape to Dream Bohemia Grant: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  694. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  695. Agility II L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  696. Agility I L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  697. Jumping III L, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  698. Jumping II L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  699. Jumping I L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  700. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  701. Zkouška III LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  702. Zkouška III LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/17, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  703. Zkouška II LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  704. Zkouška II LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  705. Zkouška I LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  706. Zkouška I LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/17, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  707. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  708. Agility I, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/167, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  709. Agility I, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  710. Agility I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  711. Agility II, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/165, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  712. Agility II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  713. Agility II, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  714. Jumping I, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/169, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  715. Jumping I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/169, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  716. Jumping I, Escape to Dream Bohemia Grant: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  717. Jumping II, Absolute Agreement Crazy Pack: 15/161, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  718. Jumping II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  719. Jumping II, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  720. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  721. 2. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  722. I. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  723. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  724. Druhá zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  725. První zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  726. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  727. ZkA. II. LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  728. ZkA. II. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/17, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  729. ZkA. I. LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  730. ZkA. I. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  731. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  732. Zkouška 3, Escape to Dream Bohemia Grant: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  733. Zkouška 4, Escape to Dream Bohemia Grant: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  734. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  735. 1. zkouška LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  736. 1. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  737. 2. zkouška LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  738. 2. zkouška LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/13, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  739. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  740. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  741. Jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/26, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  742. LA2, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  743. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  744. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  745. Druhá zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  746. Druhá zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  747. První zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  748. První zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  749. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  750. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/39, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  751. Agility 1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  752. Agility 2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  753. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  754. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  755. Jumping 1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  756. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  757. Jumping 2, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  758. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  759. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/21, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  760. Zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  761. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  762. 1. zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/8, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  763. 1. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  764. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/10, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  765. 2. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  766. 2. zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/9, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  767. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  768. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  769. Agility LA sobota, Escape to Dream Bohemia Grant: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  770. Agility LA sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  771. Finále LA neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 12/33, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  772. Finále LA neděle, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  773. Jumping LA neděle, Escape to Dream Bohemia Grant: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  774. Jumping LA neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/70, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  775. Jumping LA sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/71, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  776. Jumping LA sobota, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  777. Zkoušky LA1 neděle, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  778. Zkoušky LA1 neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/9, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  779. Zkoušky LA1 sobota, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  780. Zkoušky LA1 sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  781. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  782. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/28, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  783. Agility, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  784. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  785. Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  786. Zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  787. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/18, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  788. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  789. Druhá zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  790. První zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  791. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  792. III. jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  793. III. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  794. II.jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  795. II.jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/42, 43.76 s, 10.76 tr. b., 4.11 m/s

  796. I. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  797. I. jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  798. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  799. II.zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  800. I. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  801. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  802. 1. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  803. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/11, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  804. 2. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  805. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/11, 44.5 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  806. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  807. Jumping DUO L, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  808. jumping J3 2. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  809. jumping J3 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  810. Jumping Open L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  811. Jumping Open L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  812. zkouška jumping J1 LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  813. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  814. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/22, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  815. Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  816. Jumping DUO, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  817. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/12, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  818. Zkouška, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  819. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  820. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  821. II. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  822. I. zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  823. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  824. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  825. Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  826. Jumping DUO, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  827. Zkouška 1., Escape to Dream Bohemia Grant: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  828. Zkouška 1., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  829. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  830. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  831. Jumping, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  832. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/24, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  833. Zkouška 1., Escape to Dream Bohemia Grant: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  834. Zkouška 1., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  835. Zkouška 2., Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  836. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  837. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  838. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  839. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/30, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  840. Zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  841. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  842. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  843. Druhá zkouška neděle LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  844. Druhá zkouška neděle LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  845. Druhá zkouška sobota LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  846. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  847. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  848. První zkouška neděle LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  849. První zkouška neděle LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  850. První zkouška sobota LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  851. První zkouška sobota LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/14, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  852. První zkouška sobota LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  853. SuperG Basic agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  854. SuperG Basic jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  855. SuperG Challenge agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  856. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  857. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  858. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  859. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/36, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  860. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  861. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/36, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  862. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  863. Super Fin J L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/14, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  864. Super Fin J L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  865. Zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  866. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  867. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  868. A1 - druhá zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  869. A1 - první zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  870. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  871. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/27, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  872. Agility L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  873. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  874. Jumping L, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  875. Zkouška LA1, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  876. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  877. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  878. Soutěž družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/52, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  879. Soutěž družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/52, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  880. Soutěž družstev, Escape to Dream Bohemia Grant: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  881. Soutěž dvojic, Escape to Dream Bohemia Grant: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  882. Soutěž dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/50, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  883. Soutěž dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 16/50, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  884. Soutěž fen proti psům, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/46, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  885. Soutěž fen proti psům, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  886. Soutěž fen proti psům, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  887. Soutěž klubů, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/52, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  888. Soutěž klubů, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/52, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  889. Soutěž klubů, Escape to Dream Bohemia Grant: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  890. Soutěž podle plemen, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/48, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  891. Soutěž podle plemen, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/48, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  892. Soutěž podle plemen, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  893. Soutěž podle roku narození, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/52, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  894. Soutěž podle roku narození, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  895. Soutěž podle roku narození, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  896. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  897. Jumping II L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/44, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  898. Jumping I L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  899. Tuneliáda L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/39, 26.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  900. ZkA. I. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  901. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  902. III. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/23, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  903. II. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/26, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  904. I. JUMPING L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/26, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  905. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  906. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/54, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  907. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  908. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  909. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  910. Agility 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/47, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  911. Finále Agility LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  912. Finále Agility LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  913. Finále Jumping LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/15, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  914. Finále Jumping LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  915. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/54, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  916. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/54, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  917. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/49, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  918. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/49, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  919. Jumping 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/45, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  920. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  921. 1. zkouška LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  922. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/9, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  923. 2. zkouška LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  924. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  925. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  926. AGILITY, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/52, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  927. AGILITY, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/50, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  928. AGILITY, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  929. AGILITY, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  930. JUMPING, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  931. JUMPING, Avalanche Based on ball: 17/51, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  932. JUMPING, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/51, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  933. JUMPING, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  934. LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  935. LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  936. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/23, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  937. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  938. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  939. Agility, Avalanche Based on ball: 1/47, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  940. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/47, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  941. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/50, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  942. Agility, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  943. Finále, Avalanche Based on ball: 8/19, 38.98 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  944. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/19, 46.28 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  945. Jumping, Avalanche Based on ball: 2/47, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  946. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/47, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  947. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  948. Jumping, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  949. Zkouška LA2, Avalanche Based on ball: 2/20, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  950. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/23, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  951. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  952. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/49, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  953. Agility, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  954. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/50, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  955. Jumping, Avalanche Based on ball: 14/50, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  956. Zkouška LA2, Avalanche Based on ball: 1/19, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  957. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  958. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  959. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  960. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  961. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  962. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  963. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  964. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  965. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/28, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  966. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  967. Agility - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  968. Agility - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  969. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  970. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/14, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  971. Jumping - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/24, 24.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  972. Jumping - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  973. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  974. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/14, 55.0 s, 16.0 tr. b., 3.75 m/s

  975. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  976. Jumping - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 23.93 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  977. Jumping - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/35, 23.03 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  978. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  979. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/17, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  980. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  981. Jumping LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/12, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  982. Zkouška první LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  983. Zkouška VIP LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/12, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  984. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  985. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/24, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  986. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  987. Agility Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  988. Agility Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  989. druhá zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/6, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  990. Jumping Grant Prix Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  991. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  992. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  993. Jumping Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  994. Jumping Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  995. první zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/7, 44.04 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  996. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  997. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  998. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  999. Agility družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/88, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1000. Agility jednotlivců, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 35/87, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1001. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 34/88, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1002. Jumping jednotlivců, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 15/87, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1003. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  1004. Agility Ne - LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/50, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1005. Agility Ne - LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/50, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  1006. Jumping Ne - LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/51, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1007. Jumping Ne - LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/51, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1008. Zka Ne - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/20, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1009. Zka Ne - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/20, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1010. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  1011. Agility Kluby Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1012. Agility Kluby Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1013. Jumping Družstva Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/57, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1014. Jumping Družstva Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/57, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1015. Jumping Dvojice Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/57, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1016. Jumping Dvojice Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/57, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1017. Podle roku narození Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/55, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1018. Podle roku narození Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/55, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1019. Soutěž feny proti psům Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/53, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1020. Soutěž feny proti psům Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/53, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1021. Soutěž plemen Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/54, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1022. Soutěž plemen Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/54, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1023. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  1024. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1025. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1026. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  1027. Jump III. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1028. Jump II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/52, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1029. ZkA. Ne LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/20, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1030. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1031. Agility - Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/91, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1032. Agility - So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/97, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1033. Agility - So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1034. Jumping - Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/89, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1035. Jumping - So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 37/97, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1036. Jumping - So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1037. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  1038. Agility Individuals Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/95, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1039. Agility Individuals Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 22/95, 49.16 s, 6.16 tr. b., 4.17 m/s

  1040. Agility Pairs Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/93, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1041. Agility Pairs Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/93, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1042. Agility Teams Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/93, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1043. Agility Teams Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1044. Jumping Individuals Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 11/92, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1045. Jumping Individuals Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1046. Jumping Nations Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/96, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1047. Jumping Nations Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 17/96, 42.22 s, 2.22 tr. b., 4.38 m/s

  1048. Jumping Pairs Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 16/94, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1049. Jumping Pairs Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 32/94, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1050. Jumping Teams Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/93, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  1051. Jumping Teams Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/93, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1052. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  1053. 1Q Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 38/157, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1054. 1Q Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1055. 2Q Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/157, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1056. 2Q Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1057. 3Q Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1058. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 35/108, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1059. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1060. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/117, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1061. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 23/117, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1062. Oldies - Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/8, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1063. Oldies - Finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/8, 44.15 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1064. Oldies - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/8, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1065. Power & speed A2/A3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1066. Power & speed A2/A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1067. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/121, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1068. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1069. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  1070. 1. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/10, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1071. 2. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1072. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  1073. 1. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/9, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1074. 1. Zka - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/9, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1075. 2. Zka - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1076. 2. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1077. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  1078. QA1 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/135, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1079. QA1 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 51/135, 45.59 s, 15.59 tr. b., 4.08 m/s

  1080. QA2 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/127, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1081. QA2 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 34/127, 42.03 s, 7.03 tr. b., 4.21 m/s

  1082. QA3 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/130, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1083. QA3 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1084. QJ1 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/135, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1085. QJ1 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1086. QJ2 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 43/135, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1087. QJ2 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1088. QJ3 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 47/118, 39.22 s, 5.22 tr. b., 4.46 m/s

  1089. QJ3 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1090. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  1091. III. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/12, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1092. III. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1093. II. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/12, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1094. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/12, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1095. IV. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1096. IV. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1097. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1098. I. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1099. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  1100. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/39, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1101. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/39, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1102. Fun Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/34, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1103. Fun Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/34, 26.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1104. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/39, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1105. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 17/39, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1106. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  1107. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/11, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1108. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/11, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1109. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1110. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1111. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  1112. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1113. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1114. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1115. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  1117. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/43, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1118. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1119. FINÁLE, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/17, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1120. FINÁLE, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1121. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/46, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1122. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/46, 38.9 s, 0.9 tr. b., 3.91 m/s

  1123. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  1124. 1. ZK LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1125. 1. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1126. 2. ZK LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/13, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1127. 2. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/13, 35.32 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1128. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  1129. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/47, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1130. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/47, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1131. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/48, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1132. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/48, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1133. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  1134. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1135. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1136. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/9, 43.28 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1137. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/9, 42.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  1138. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  1139. Czech Imp Jump Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/43, 17.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1140. Czech Imp Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 20/43, 19.13 s, 0.13 tr. b., 4.81 m/s

  1141. Jumping 1 Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/43, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1142. Jumping 1 Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/43, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1143. Jumping 2 Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 29.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1144. Jumping 2 Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/43, 31.2 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1145. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  1146. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/31, 47.59 s, 5.59 tr. b., 3.97 m/s

  1147. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1148. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/30, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1149. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1150. Zka - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1151. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1152. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  1153. Jumping III. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/45, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1154. Jumping III. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/45, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1155. Jumping II. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/45, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1156. Jumping II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1157. Jumping I. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/45, 26.04 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1158. Jumping I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/45, 26.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1159. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  1160. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1161. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1162. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1163. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1164. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/11, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1165. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1166. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  1167. Jumping-Finále chov. stanic LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/11, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1168. Jumping-Finále chov. stanic LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1169. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/20, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1170. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/20, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1171. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1172. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/13, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1173. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1174. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1175. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  1176. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/5, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1177. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1178. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  1179. Jumping hra Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1180. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/17, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1181. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  1182. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1183. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/8, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1184. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1185. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1186. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 36.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1187. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/8, 36.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1188. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  1189. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/25, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1190. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1191. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1192. Grant Prix Bohemia - 1. kolo Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1193. Grant Prix Bohemia - 1. kolo Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1194. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1195. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1196. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1197. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1198. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1199. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1200. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1201. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1202. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  1203. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/51, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  1204. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/51, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1205. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/51, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1206. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1207. Zka - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/12, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1208. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1209. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  1210. LA3_1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/6, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1211. LA3_1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/6, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1212. LA3_2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/6, 42.08 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  1213. LA3_2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1214. Sedlec u Mikulova - Mistrovství ČR v SuperG agility, 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  1215. Agility Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/33, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1216. Agility Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1217. Agility Super G Challenge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/13, 35.86 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1218. Agility Super G Challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1219. Agility Trial, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/12, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1220. Agility Trial, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1221. Jumping Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/33, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1222. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/33, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1223. Jumping Super G Challenge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1224. Jumping Super G Challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1225. Jumping Trial, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1226. Jumping Trial, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/12, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1227. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1228. Agility družstva, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 41/66, 39.0 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  1229. Agility jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1230. Jumping družstva, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 20/66, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1231. Jumping jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 20/65, 31.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1232. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  1233. Agility Kluby Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/53, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1234. Agility Kluby Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/53, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1235. Agility Kluby Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1236. Agility Plemen Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/53, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1237. Agility Plemen Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/53, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1238. Agility Plemen Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1239. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/53, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1240. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 16/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1241. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1242. Jumping Družstev Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/52, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1243. Jumping Družstev Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/52, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1244. Jumping Družstev Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1245. Jumping Dvojic Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/53, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1246. Jumping Dvojic Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 19/53, 40.16 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  1247. Jumping Dvojic Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1248. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/52, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1249. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/52, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1250. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1251. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  1252. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/37, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1253. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/37, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1254. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/39, 30.43 s, 0.43 tr. b., 3.98 m/s

  1255. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/39, 28.69 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1256. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1257. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/14, 39.87 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  1258. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  1259. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/48, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1260. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/49, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1261. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 11/49, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1262. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/15, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1263. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1264. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1265. QA5 Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/182, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1266. QA5 Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1267. QA6 Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/186, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1268. QA6 Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1269. QJ5 Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/187, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1270. QJ5 Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1271. QJ6 Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 37/182, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1272. QJ6 Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1273. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  1274. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1275. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1276. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1277. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1278. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  1279. Agility Open III Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/38, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1280. Agility Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1281. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1282. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/38, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1283. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/38, 40.26 s, 9.26 tr. b., 4.07 m/s

  1284. Finále Agility Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/12, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1285. Finále Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1286. Finále Jumping Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1287. Jumping Open III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/41, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1288. Jumping Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 11/41, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1289. Jumping Open III Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/41, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1290. Jumping Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1291. Jumping Open II Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1292. Jumping Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1293. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/38, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1294. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1295. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1296. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1297. Zkouska III LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1298. Zkouska II LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1299. Zkouska I LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1300. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1301. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/40, 50.24 s, 10.24 tr. b., 3.98 m/s

  1302. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1303. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1304. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1305. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/38, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  1306. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1307. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1308. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/20, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1309. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/20, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  1310. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/19, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1311. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/19, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1312. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  1313. agility zkouška 1 LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: 3/16, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1314. agility zkouška 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1315. agility zkouška 2 LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1316. agility zkouška 2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/6, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1317. jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/39, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1318. jumping L, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1319. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  1320. Agility Open L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/30, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1321. Agility Open L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1322. Agility Open L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/30, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1323. Finále L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 22.27 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1324. Finále L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/16, 21.91 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1325. Finále L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/16, 23.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1326. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1327. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/9, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1328. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1329. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  1330. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/7, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1331. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1332. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/7, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1333. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1334. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1335. 1. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/13, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1336. 1. ZK LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1337. 2. ZK LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1338. 2. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1339. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  1340. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1341. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1342. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1343. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1344. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/10, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1345. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1346. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  1347. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1348. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/48, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1349. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1350. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1351. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/48, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1352. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/48, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1353. ZkA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1354. ZkA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1355. ZkA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1356. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  1357. 1. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/9, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1358. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/9, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1359. 1. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1360. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/9, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1361. 2. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1362. 2. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/9, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1363. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  1364. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/11, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1365. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1366. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1367. Zkouška LA3 první, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1368. Zkouška LA3 první, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/11, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1369. Zkouška LA3 první, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1370. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  1371. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1372. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/18, 51.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1373. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1374. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/19, 54.23 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1375. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1376. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1377. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  1378. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/34, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1379. Jumping L, Lucy: 4/27, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1380. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/34, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1381. Jumping L, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1382. Zkouška agility LA1, Lucy: 3/23, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1383. Zkouška agility LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: 9/23, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1384. Zkouška agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1385. Zkouška agility LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1386. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  1387. A3 (Top Cup) Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1388. A3 (Top Cup) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1389. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1390. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/29, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1391. TOP CUP Finále Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1392. TOP CUP Finále Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/15, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1393. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/17, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1394. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1395. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  1396. GP - Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/29, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1397. GP - Agility Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/29, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1398. GP - Agility Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1399. GP - Jumping II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/25, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1400. GP - Jumping II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/25, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1401. GP - Jumping II Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1402. GP - Jumping I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/27, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1403. GP - Jumping I Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1404. GP - Jumping I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1405. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1406. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1407. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1408. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1409. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1410. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1411. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1412. Agility squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/48, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1413. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/50, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1414. Jumping Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1415. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1416. Agility klubů, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 45/44, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1417. Agility klubů, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1418. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/49, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1419. Jumping družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/49, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1420. Jumping družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1421. Jumping dvojic, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/49, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1422. Jumping dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/49, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1423. Jumping dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1424. Soutěž feny proti psům, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1425. Soutěž feny proti psům, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/48, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1426. Soutěž feny proti psům, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1427. Soutěž podle roku narození, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/49, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1428. Soutěž podle roku narození, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1429. Soutěž podle roku narození, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1430. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  1431. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1432. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  1433. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1434. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1435. Agility Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 17/140, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1436. Agility Ne, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1437. Agility So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 25/151, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1438. Agility So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 30/151, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1439. Jumping Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 32/133, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1440. Jumping Ne, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1441. Jumping So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/146, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1442. Jumping So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 53/146, 44.86 s, 12.86 tr. b., 4.24 m/s

  1443. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1444. Agility III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/53, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1445. Agility II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/55, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1446. Agility I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1447. Finále Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1448. Jumping III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 18/54, 30.53 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1449. Jumping II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/55, 31.44 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1450. Jumping I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1451. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  1452. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/34, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1453. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/34, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1454. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1455. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1456. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  1457. Agility Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/33, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1458. Agility Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/33, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1459. Agility Open I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/35, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1460. Agility Open I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1461. Jumping Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/35, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1462. Jumping Open III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1463. Jumping Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/35, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1464. Jumping Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/35, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1465. Jumping Open I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1466. Jumping Open I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/35, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1467. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1468. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 21/183, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1469. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 82/183, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1470. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1471. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1472. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 29/184, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1473. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1474. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 17/182, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1475. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 23/182, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1476. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1477. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/34, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1478. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/32, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1479. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/34, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1480. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/34, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1481. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1482. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1483. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/32, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1484. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/32, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1485. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/32, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1486. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/34, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1487. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/34, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1488. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1489. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1490. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1491. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1492. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1493. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1494. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1495. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  1496. So_agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/49, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1497. So_agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1498. So_jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1499. So_jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1500. So_ LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1501. So_ LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1502. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2015, 13. 03. 2015

  1503. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1504. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1505. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1506. 2.zkouska LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1507. 2.zkouska LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/15, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  1508. 2.zkouska LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1509. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  1510. Zkouska1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/15, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1511. Zkouska1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1512. Zkouska1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1513. zkouska2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/14, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1514. zkouska2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1515. zkouska2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1516. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  1517. 1.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1518. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1519. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1520. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1521. Agility LA sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/76, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1522. Agility LA sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1523. Jumping LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/78, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1524. Jumping LA neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 28/78, 39.54 s, 11.54 tr. b., 4.1 m/s

  1525. Jumping LA sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/77, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1526. Jumping LA sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/77, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1527. Velké finále LA neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/36, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1528. Velké finále LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/36, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1529. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/27, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1530. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1531. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/32, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1532. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1533. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  1534. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1535. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1536. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1537. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1538. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/43, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1539. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/43, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1540. Zka LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/17, 31.58 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1541. Zka LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1542. Zka LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1543. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  1544. zkouška 1 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/13, 34.36 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1545. zkouška 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1546. zkouška 2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/13, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1547. zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1548. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  1549. zkouska1 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 25.41 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1550. zkouska1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1551. zkouska1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/8, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1552. zkouska2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1553. zkouska2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1554. zkouska2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1555. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  1556. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1557. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1558. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1559. Finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1560. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1561. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1562. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1563. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1564. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/18, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1565. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  1566. Agility SuperG challenge, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1567. Agility SuperG challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1568. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/10, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  1569. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/12, 28.6 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1570. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/29, 41.77 s, 20.77 tr. b., 3.4 m/s

  1571. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1572. Běšiny - 13. GRANT PRIX BOHEMIA 2014, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1573. AGILITY I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/31, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1574. AGILITY I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/31, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1575. AGILITY I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1576. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/31, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  1577. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/31, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1578. JUMPING I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/31, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1579. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1580. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/29, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1581. JUMPING II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1582. Zk, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/14, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1583. Zk, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/9, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1584. Zk, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/14, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1585. Zk, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/15, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1586. Zk, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/8, 27.12 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  1587. Zk, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1588. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1589. Agility Individual, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1590. Agility Individual, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1591. Agility Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 23/55, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1592. Agility Squads, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 26/55, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1593. Jumping Individual, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/56, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1594. Jumping Individual, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/56, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1595. Jumping Squads, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 30/55, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1596. Jumping Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 34/55, 40.18 s, 5.18 tr. b., 4.38 m/s

  1597. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  1598. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/13, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1599. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1600. Finale Krmiva Hulin, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/16, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1601. Finale Krmiva Hulin, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1602. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1603. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1604. Majsa Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/47, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1605. Majsa Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1606. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2014, 07. 09. 2014

  1607. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1608. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1609. Zkouška2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1610. Zkouška2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/8, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1611. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1612. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1613. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  1614. Agility kl., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/39, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1615. Agility kl., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/39, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1616. Agility kl., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1617. Jumping dr., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/39, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1618. Jumping dr., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/39, 28.38 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1619. Jumping dr., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1620. SUPER G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/33, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1621. SUPER G, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/33, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  1622. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  1623. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1624. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1625. Agility Final, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/19, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1626. Agility Final, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1627. I. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/102, 45.78 s, 11.78 tr. b., 4.37 m/s

  1628. I. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1629. II. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/90, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1630. II. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1631. III. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/94, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1632. III. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/94, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1633. II. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/98, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1634. II. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 17/98, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1635. I. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/103, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1636. I. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1637. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  1638. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/44, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1639. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1640. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1641. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/44, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1642. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/44, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1643. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/44, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1644. Agility 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1645. Fin AGI, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/14, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1646. Fin AGI, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1647. Fin AGI, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1648. Fin JMP, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  1649. Fin JMP, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/15, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  1650. Fin JMP, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/15, 42.66 s, 14.66 tr. b., 3.98 m/s

  1651. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/43, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1652. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1653. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1654. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/45, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1655. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/45, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1656. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 20/45, 40.43 s, 17.43 tr. b., 4.25 m/s

  1657. Jumping 3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/42, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1658. Jumping 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1659. Jumping 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1660. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1661. Agility - Malé finále , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1662. Agility Open I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/91, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  1663. Agility Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/84, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1664. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/8, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1665. Jumping Open I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1666. Jumping Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/61, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1667. Jumping Open III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1668. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  1669. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/42, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1670. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1671. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  1672. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1673. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1674. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/26, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1675. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/26, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1676. Jumping 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1677. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1678. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 26/122, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1679. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/118, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1680. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1681. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/122, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1682. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1683. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  1684. Agility Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1685. Agility Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/40, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  1686. Agility Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1687. Agility Open II., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1688. Agility "zkoušky", A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1689. Agility "zkoušky", A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1690. Agility "zkoušky II.", A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1691. Agility "zkoušky II.", A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1692. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/39, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1693. Jumping Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/39, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1694. Jumping Open II., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/39, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1695. Jumping Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/39, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1696. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1697. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/31, 42.6 s, 10.6 tr. b., 3.97 m/s

  1698. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1699. Agility finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/17, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1700. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/32, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1701. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/32, 30.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1702. ZkA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/17, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1703. ZkA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/17, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1704. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  1705. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/35, 36.92 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  1706. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1707. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1708. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1709. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1710. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/13, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1711. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/27, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1712. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1713. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/18, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1714. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1715. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  1716. 1.zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1717. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1718. Zkouška 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/18, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1719. Zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1720. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  1721. 1. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1722. 1. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1723. 2. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1724. 2. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1725. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  1726. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1727. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1728. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/33, 44.26 s, 3.26 tr. b., 3.89 m/s

  1729. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1730. Zka, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 2.9 m/s

  1731. Zka, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1732. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  1733. Zkouška II LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/19, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1734. Zkouška I LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/19, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1735. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1736. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/59, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1737. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1738. Agility LA neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/59, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1739. Agility LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1740. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/59, 23.52 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1741. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1742. Jumping LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/59, 31.74 s, 6.0 tr. b., 4.44 m/s

  1743. Jumping LA neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1744. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1745. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1746. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  1747. 1. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1748. 2. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1749. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  1750. Agility finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1751. Agility Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1752. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1753. Zkoušky, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1754. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  1755. Agility I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/37, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1756. Agility I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1757. Agility I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1758. Jumping I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/37, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1759. Jumping I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/37, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1760. Jumping I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1761. Jumping II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/34, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1762. Jumping II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1763. Zkoušky NE, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1764. Zkoušky NE, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/14, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1765. Zkoušky SO, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/16, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1766. Zkoušky SO, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/16, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1767. Zkoušky SO, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1768. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1769. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/99, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1770. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1771. Agility družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/105, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1772. Agility družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 42/105, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1773. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 18/102, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1774. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 39/102, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1775. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/104, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1776. Jumping družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 28/104, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1777. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1778. Agility CACIAg, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1779. Agility CACIAg, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1780. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1781. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/29, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1782. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1783. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/35, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1784. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/35, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1785. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/35, 40.67 s, 8.67 tr. b., 4.03 m/s

  1786. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1787. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1788. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1789. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  1790. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1791. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1792. Zkouška 2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  1793. Zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1794. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/13, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1795. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1796. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1797. Agility Kluby, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1798. Agility Kluby, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/43, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  1799. Jumping družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/44, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1800. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/44, 29.53 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1801. Jumping dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/42, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1802. Jumping dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1803. SuperG, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1804. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  1805. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1806. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 23.34 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  1807. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/11, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1808. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1809. Agility I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1810. Agility II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/62, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1811. Jumping I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 18/60, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1812. Jumping II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/47, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1813. Jumping III., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/62, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1814. Jumping IV., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/45, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1815. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1816. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/113, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1817. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 24/113, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  1818. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/121, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  1819. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/121, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1820. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/100, 21.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1821. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1822. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/164, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1823. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1824. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/186, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1825. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1826. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1827. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1828. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1829. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1830. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 22/85, 38.87 s, 6.87 tr. b., 4.37 m/s

  1831. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/85, 33.12 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  1832. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 41/82, 41.61 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  1833. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1834. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/84, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1835. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1836. Jumping , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/86, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1837. Jumping , A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 22/86, 37.36 s, 15.36 tr. b., 4.55 m/s

  1838. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/28, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1839. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1840. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1841. Agility Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/12, 32.43 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1842. Agility I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1843. Agility I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1844. Agility II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1845. Agility II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1846. Agility III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/38, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1847. Agility III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1848. Jumping Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1849. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/38, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1850. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1851. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1852. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1853. JUMPING III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/38, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1854. JUMPING III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1855. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1856. Finále Ch s, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/19, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1857. Finále Ch s, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1858. JUMPING , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 25.63 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1859. JUMPING , A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/39, 28.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1860. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1861. Zkoušky, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1862. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1863. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/90, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1864. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1865. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 24/85, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1866. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1867. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1868. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/90, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1869. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1870. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/85, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1871. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 25/85, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1872. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1873. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1874. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  1875. ZK 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1876. ZK 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1877. zk 2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/6, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1878. zk 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1879. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1880. Agility - neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/26, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1881. Agility - sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/28, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1882. Finále L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1883. Jumping - neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/26, 37.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1884. Jumping - sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1885. Zkouška So LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1886. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  1887. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/33, 36.51 s, 0.51 tr. b., 4.16 m/s

  1888. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/33, 42.25 s, 6.25 tr. b., 3.6 m/s

  1889. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/33, 46.13 s, 15.13 tr. b., 3.3 m/s

  1890. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1891. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/33, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1892. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/33, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1893. Zkoušky LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/10, 27.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1894. Zkoušky LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1895. Zkoušky LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1896. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  1897. Zkouška1 LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1898. Zkouška1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/7, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1899. Zkouška1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1900. Zkouška2 LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1901. Zkouška2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/7, 38.97 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1902. Zkouška2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1903. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  1904. Zkouška1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1905. Zkouška2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/3, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1906. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1907. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/28, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1908. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/28, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1909. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1910. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1911. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/75, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1912. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/75, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1913. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1914. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1915. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  1916. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/29, 34.77 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1917. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1918. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1919. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1920. CACIAg , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/60, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1921. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1922. Agility individuals, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/98, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1923. Jumping individuals, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/98, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1924. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1925. Agility , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/27, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1926. Finále jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/13, 28.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1927. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/36, 22.56 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  1928. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1929. Zkoušky jmp, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/12, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1930. Zkoušky jmp, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1931. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  1932. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/42, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1933. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/42, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1934. Jumping Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/36, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1935. Zkoušky Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1936. Zkoušky So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1937. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1938. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1939. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/35, 33.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1940. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/20, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1941. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  1942. Agility Super G Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/36, 49.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1943. Jumping Super G Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1944. Zkouška A LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1945. Zkouška J LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1946. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  1947. Finále large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/9, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1948. Jumping Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/21, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  1949. Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/21, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1950. Zkouška A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1951. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1952. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1953. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1954. Zkoušky LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1955. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  1956. Agility kluby, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1957. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/39, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1958. Super G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/27, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1959. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  1960. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/41, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1961. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1962. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1963. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1964. Agility 1 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1965. Agility 1 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1966. Agility 2 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/80, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1967. Agility 2 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1968. Jumping 1 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/70, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1969. Jumping 1 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1970. Jumping 2 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 27/79, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1971. Jumping 2 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1972. Jumping 3 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/80, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1973. Jumping 3 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1974. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1975. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/46, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1976. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/46, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1977. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/46, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1978. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1979. AGILITY II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/45, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1980. AGILITY II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1981. FINÁLE AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1982. FINÁLE AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1983. FINÁLE JUPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1984. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/47, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1985. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1986. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/47, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  1987. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 23/47, 29.94 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  1988. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/45, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  1989. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1990. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1991. finále ch. st, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/21, 42.09 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  1992. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/51, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1993. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1994. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1995. Zkoušky, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1996. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1997. AGILITY I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1998. AGILITY I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1999. AGILITY II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/118, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  2000. AGILITY II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 26/118, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  2001. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/109, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  2002. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/109, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2003. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/124, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  2004. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2005. JUMPING III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 22/119, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  2006. JUMPING III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2007. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  2008. Jump Large ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/35, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  2009. Jump Large ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2010. Jump Large so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/37, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  2011. Jump Large so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2012. LA3 ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  2013. LA3 ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2014. LA3 so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2015. LA3 so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2016. Open large ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/35, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  2017. Open large ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 16/35, 47.28 s, 15.28 tr. b., 4.23 m/s

  2018. Open Large so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/37, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2019. Open Large so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2020. Březí, okr. Plzeň - jih - TOP INDOOR CUP 2012, 01. 04. 2012

  2021. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/19, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  2022. Agility L, A3Ch Una Bohemia Alké: 8/19, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  2023. Finále dospělých L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/12, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  2024. Finále dospělých L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2025. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/18, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  2026. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2027. Zkouška LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2028. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky + jumping, 31. 03. 2012

  2029. 1. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 45.02 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  2030. 1. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2031. 2. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2032. 2. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2033. JUMPING L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/29, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  2034. JUMPING L, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/29, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  2035. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  2036. zkoušky agility – Řitka 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2037. zkoušky agility – Řitka 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2038. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  2039. 1. Agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2040. 1. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2041. 2. Agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/7, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  2042. 2. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2043. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  2044. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  2045. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2046. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2047. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2048. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2049. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2050. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  2051. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/16, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2052. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2053. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  2054. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2055. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  2056. Agility neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/40, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2057. Agility neděle L, A3Ch Una Bohemia Alké: 5/40, 51.45 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  2058. Agility sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 49.95 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  2059. Agility sobota L, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/40, 48.21 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  2060. Jumping neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  2061. Jumping neděle L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2062. Jumping sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/40, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  2063. Jumping sobota L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2064. ZKNE LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  2065. ZKNE LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/11, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2066. ZKSO LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/17, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  2067. ZKSO LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2068. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  2069. AGILITY So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/26, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2070. AGILITY So, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/26, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2071. AGILITY So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2072. JUMPING Ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/27, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  2073. JUMPING Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2074. JUMPING Ne, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2075. JUMPING So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  2076. JUMPING So, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/26, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  2077. JUMPING So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2078. Zk Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2079. Zk Ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  2080. Zk Ne, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/6, 38.97 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  2081. Zk So, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/6, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  2082. Zk So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2083. Zk So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2084. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  2085. Agility Junioři L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/27, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  2086. Agility Junioři L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  2087. Agility Junioři L, A3Ch Una Bohemia Alké: 11/27, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  2088. Jumping Junioři L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/27, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2089. Jumping Junioři L, A3Ch Una Bohemia Alké: 13/27, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  2090. Jumping Junioři L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2091. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  2092. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2093. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2094. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2095. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2096. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2097. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2098. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2099. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2100. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2101. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2102. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2103. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2104. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  2105. AGILITY 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/20, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  2106. AGILITY 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/20, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  2107. AGILITY 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  2108. AGILITY 2, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/19, 50.16 s, 14.16 tr. b., 3.03 m/s

  2109. JUMPING 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/20, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  2110. JUMPING 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2111. JUMPING 2, A3Ch Una Bohemia Alké: 5/20, 30.34 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  2112. JUMPING 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2113. JUMPING 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 30.89 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  2114. JUMPING 3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/19, 32.78 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  2115. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  2116. Finále chovatelských stanic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  2117. Finále chovatelských stanic, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/14, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  2118. Jumping, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2119. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2120. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  2121. Zkoušky, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2122. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  2123. Agility, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/14, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  2124. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/14, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  2125. FINÁLE JUNIOŘI, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/2, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  2126. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  2127. Jumping, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/12, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  2128. Zkouška, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 0.54 m/s

  2129. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2130. Třebíč - Velikonoční beránek, 25. 04. 2011

  2131. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  2132. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2133. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/31, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  2134. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2135. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2136. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2137. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  2138. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2139. Agility LA3 - 2., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 35.36 s, 8.36 tr. b., 4.44 m/s

  2140. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  2141. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/14, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  2142. Agility LA3 - 2., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2143. Řitka - Zkoušky, 25. 03. 2011

  2144. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  2145. LA2 II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/10, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  2146. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/10, 41.38 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  2147. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/10, 37.56 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  2148. LA3 II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2149. LA3 II, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2150. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  2151. LA2_II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2152. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/6, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  2153. LA3_II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2154. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  2155. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/19, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  2156. LA2_II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2157. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/7, 39.72 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  2158. LA3_II, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2159. Řitka - Zkoušky, 21. 01. 2011

  2160. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/16, 25.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  2161. LA2_2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  2162. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  2163. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/38, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  2164. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2165. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2166. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2167. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/37, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2168. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/41, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  2169. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/37, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  2170. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/41, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  2171. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/20, 26.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  2172. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/16, 25.1 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  2173. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  2174. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2175. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  2176. Super G, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/35, 53.93 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  2177. Super G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2178. Super G, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2179. Super G JMP, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/30, 51.56 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2180. Super G JMP, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/30, 51.64 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2181. Super G JMP, A3Ch Una Bohemia Alké: 11/30, 52.1 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  2182. ZkA 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/7, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  2183. ZkA 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  2184. ZkA 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2185. ZkA 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2186. ZkA 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2187. ZkA 2, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2188. ZkJ 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/7, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  2189. ZkJ 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/7, 32.68 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  2190. ZkJ 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 29.09 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  2191. ZkJ 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/5, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  2192. ZkJ 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 19.07 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  2193. Svojetice - TOP INDOOR CUP 2010, 20. 11. 2010

  2194. Finále JUNIOŘI LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2195. Finále JUNIOŘI LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2196. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2197. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/5, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2198. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  2199. AGILITY LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/35, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2200. AGILITY LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/35, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  2201. Final 1. LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  2202. JMP LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  2203. JMP LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2204. JUMPING LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/34, 23.65 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  2205. JUMPING LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/34, 24.4 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  2206. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  2207. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  2208. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2209. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2210. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  2211. Agility large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/40, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  2212. Agility large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2213. Agility large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2214. Agility large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2215. Jump Large, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/40, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  2216. Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/40, 38.06 s, 6.06 tr. b., 4.26 m/s

  2217. Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/39, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  2218. Jump Large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2219. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/12, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  2220. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/12, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  2221. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/12, 43.06 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  2222. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2223. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  2224. Agility L, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/38, 42.2 s, 0.2 tr. b., 3.91 m/s

  2225. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2226. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2227. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/39, 37.42 s, 5.42 tr. b., 4.49 m/s

  2228. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/36, 37.97 s, 19.97 tr. b., 4.08 m/s

  2229. Jumping L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2230. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/10, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  2231. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/9, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  2232. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2233. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  2234. AGILITY-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/33, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2235. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/29, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  2236. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/33, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  2237. AGILITY-L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2238. JUMPING-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/33, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  2239. JUMPING-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  2240. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/33, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  2241. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 21/33, 32.25 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  2242. LA2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/17, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  2243. LA2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2244. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/6, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  2245. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  2246. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 05. 01. 2008 - 06. 01. 2008

  2247. Agility LA, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/30, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  2248. Agility LA, A3Ch Una Bohemia Alké: 6/38, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  2249. Agility LA2, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/15, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2250. Agility LA2, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/13, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  2251. Jumping LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2252. Jumping LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován