Cz En

Eva Vrkočová

  1. Číslo: 000805
  2. OSA: ZKO Žamberk
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 154700 (S), Helenka Zámek

  2. 001005 (L), Armina Bílý Bohém

  3. 053408 (L), Aneta Orlický Poklad

  4. 023215 (S), Fanny z Delurin Benito

  5. 066516 (L), Cloei Černé baroko

Výsledky

  1. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  2. Agility družstva L, Cloei Černé baroko: 13/25, 67.03 s, 20.03 tr. b., 2.94 m/s

  3. Agility družstva S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  4. Agility jednotlivci L, Cloei Černé baroko: 9/30, 47.73 s, 0.73 tr. b., 3.71 m/s

  5. Agility jednotlivci S, Fanny z Delurin Benito: 24/45, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  6. Jumping družstva L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  7. Jumping družstva S, Fanny z Delurin Benito: 14/36, 35.43 s, 0.43 tr. b., 3.92 m/s

  8. Jumping jednotlivci L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  9. Jumping jednotlivci S, Fanny z Delurin Benito: 14/45, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  10. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  11. II. zkouška, Cloei Černé baroko: 1/6, 55.68 s, 11.68 tr. b., 2.95 m/s

  12. II. zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  13. I. zkouška, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 50.47 s, 6.47 tr. b., 3.37 m/s

  14. I. zkouška, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  16. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  17. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 8/17, 47.76 s, 2.76 tr. b., 3.33 m/s

  18. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  19. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 7/17, 43.29 s, 6.29 tr. b., 3.63 m/s

  20. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 3/13, 52.04 s, 4.04 tr. b., 3.29 m/s

  21. Zkoušky SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 53.55 s, 10.55 tr. b., 3.19 m/s

  22. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  23. Agility, Fanny z Delurin Benito: 5/11, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.61 m/s

  24. Agility, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  25. Jumping, Cloei Černé baroko: 1/19, 47.98 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  26. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 6/11, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  27. Zkouška, Cloei Černé baroko: 1/6, 47.24 s, 1.24 tr. b., 3.54 m/s

  28. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: 4/5, 50.23 s, 9.23 tr. b., 3.32 m/s

  29. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  30. Zkouška II. LA2, Cloei Černé baroko: 4/8, 54.92 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  31. Zkouška II. SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  32. Zkouška I. LA2, Cloei Černé baroko: 6/8, 58.05 s, 5.05 tr. b., 3.01 m/s

  33. Zkouška I. SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  34. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  35. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: 7/28, 59.85 s, 3.85 tr. b., 3.17 m/s

  36. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  37. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 2/28, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  38. JUMPING, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  39. LA2, Cloei Černé baroko: 6/13, 50.97 s, 5.97 tr. b., 3.37 m/s

  40. SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  41. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  42. 1. běh LA2, Cloei Černé baroko: 5/14, 39.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  43. 1. běh SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  44. 2. běh LA2, Cloei Černé baroko: 11/14, 48.74 s, 18.74 tr. b., 3.3 m/s

  45. 2. běh SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  46. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  47. Agility Trial I, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 56.05 s, 5.05 tr. b., 3.51 m/s

  48. Agility Trial I, Cloei Černé baroko: 8/17, 61.54 s, 10.54 tr. b., 3.2 m/s

  49. Agility Trial II, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 60.54 s, 9.54 tr. b., 3.3 m/s

  50. Agility Trial II, Cloei Černé baroko: 7/16, 62.76 s, 11.76 tr. b., 3.19 m/s

  51. Jumping Trial I, Fanny z Delurin Benito: 4/7, 46.6 s, 3.6 tr. b., 3.65 m/s

  52. Jumping Trial I, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  53. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  54. II. zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 8/16, 58.74 s, 13.74 tr. b., 2.91 m/s

  55. II. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/5, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.45 m/s

  56. I. zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 5/16, 53.87 s, 14.87 tr. b., 3.47 m/s

  57. I. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 51.39 s, 2.39 tr. b., 3.64 m/s

  58. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  59. Jumping So A2+3 L L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  60. Jumping So A2+3 S S, Fanny z Delurin Benito: 4/15, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  61. Zkouška Ne-1 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  62. Zkouška Ne-1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/7, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.42 m/s

  63. Zkouška Ne-2 LA2, Cloei Černé baroko: 3/7, 62.53 s, 10.53 tr. b., 3.09 m/s

  64. Zkouška Ne-2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 56.35 s, 9.35 tr. b., 3.43 m/s

  65. Zkouška So-1 LA2, Cloei Černé baroko: 6/12, 67.03 s, 30.3 tr. b., 2.49 m/s

  66. Zkouška So-1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  67. Zkouška So-2 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  68. Zkouška So-2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/6, 61.12 s, 30.12 tr. b., 2.81 m/s

  69. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  70. 1.zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 9/13, 58.64 s, 17.64 tr. b., 2.8 m/s

  71. 1.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška LA2, Cloei Černé baroko: 5/13, 66.72 s, 16.72 tr. b., 2.85 m/s

  73. 2.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 55.66 s, 2.66 tr. b., 3.41 m/s

  74. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  75. Zkouška 1 LA2, Cloei Černé baroko: 5/10, 60.03 s, 12.03 tr. b., 3.17 m/s

  76. Zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/13, 52.85 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  77. Zkouška 2 LA2, Cloei Černé baroko: 3/10, 51.99 s, 1.99 tr. b., 3.46 m/s

  78. Zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/13, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  79. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  80. AGILITY L, Cloei Černé baroko: 16/41, 64.95 s, 15.95 tr. b., 3.26 m/s

  81. AGILITY S, Fanny z Delurin Benito: 20/32, 60.93 s, 8.93 tr. b., 3.48 m/s

  82. JUMPING L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  83. JUMPING S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  84. ZKOUŠKA LA2, Cloei Černé baroko: 7/14, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.84 m/s

  85. ZKOUŠKA SA2, Fanny z Delurin Benito: 4/11, 49.81 s, 3.81 tr. b., 3.35 m/s

  86. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  87. Agility II L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  88. Agility II S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  89. Agility I L, Cloei Černé baroko: 6/15, 78.07 s, 22.07 tr. b., 2.54 m/s

  90. Agility I S, Fanny z Delurin Benito: 28/60, 63.29 s, 12.29 tr. b., 3.13 m/s

  91. Jumping III L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  92. Jumping III S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  93. Jumping II L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  94. Jumping II S, Fanny z Delurin Benito: 21/48, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  95. Jumping I L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  96. Jumping I S, Fanny z Delurin Benito: 12/50, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  97. Jumping IV pudlové L, Cloei Černé baroko: 1/4, 62.72 s, 17.72 tr. b., 2.87 m/s

  98. Jumping IV pudlové S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  99. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  100. 1. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  101. 1. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/5, 54.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  104. Jumping open L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  105. Jumping open S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  107. 1. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  108. 1. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/4, 60.05 s, 16.05 tr. b., 3.08 m/s

  111. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  112. Agility Trial I, Fanny z Delurin Benito: 6/11, 58.51 s, 8.51 tr. b., 3.25 m/s

  113. Agility Trial I, Cloei Černé baroko: 7/18, 62.2 s, 17.2 tr. b., 3.05 m/s

  114. Agility Trial II, Fanny z Delurin Benito: 3/11, 69.32 s, 26.32 tr. b., 2.81 m/s

  115. Agility Trial II, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  116. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  117. Agility - 1.kolo L, Cloei Černé baroko: 20/31, 54.99 s, 15.99 tr. b., 3.16 m/s

  118. Jumping - 2.kolo L, Cloei Černé baroko: 9/31, 33.42 s, 1.42 tr. b., 4.01 m/s

  119. Jumping hra L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  120. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 11/15, 54.33 s, 11.33 tr. b., 3.15 m/s

  121. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  122. AGILITY L, Cloei Černé baroko: 19/31, 71.04 s, 23.04 tr. b., 2.79 m/s

  123. JUMPING L, Cloei Černé baroko: 17/31, 50.5 s, 10.5 tr. b., 3.62 m/s

  124. Zkoušky LA2, Cloei Černé baroko: 5/8, 58.09 s, 18.09 tr. b., 3.01 m/s

  125. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  126. Zkouška 1 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  127. Zkouška 2 LA2, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  128. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  129. Agility L, Cloei Černé baroko: 9/30, 57.97 s, 8.97 tr. b., 3.28 m/s

  130. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  131. ZKOUŠKY LA1, Cloei Černé baroko: 6/10, 63.14 s, 10.14 tr. b., 2.87 m/s

  132. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  133. JUMPING 1 L, Cloei Černé baroko: 13/24, 67.2 s, 31.2 tr. b., 2.69 m/s

  134. JUMPING 2 L, Cloei Černé baroko: 12/24, 48.32 s, 16.32 tr. b., 3.31 m/s

  135. Zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 2/9, 45.84 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  136. Zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 7/9, 60.68 s, 25.68 tr. b., 2.42 m/s

  137. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  138. AGILITY, Cloei Černé baroko: 8/23, 70.31 s, 20.31 tr. b., 2.59 m/s

  139. JUMPING LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  140. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  141. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  142. 1.zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/18, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  143. 1.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/10, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  144. 2.zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/18, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  145. 2.zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/10, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  146. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  147. zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 2/11, 47.9 s, 3.9 tr. b., 2.99 m/s

  148. zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  149. zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  150. zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: 1/6, 54.6 s, 9.6 tr. b., 3.22 m/s

  151. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  152. Jumping A2+3 , Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  153. Jumping LA1, Cloei Černé baroko: 2/14, 43.26 s, 3.26 tr. b., 3.51 m/s

  154. Zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 2/11, 55.03 s, 13.3 tr. b., 2.73 m/s

  155. Zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/12, 55.12 s, 8.12 tr. b., 3.39 m/s

  156. Zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 3/11, 51.94 s, 5.94 tr. b., 3.14 m/s

  157. Zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  158. Zkouška II LA1, Cloei Černé baroko: 5/14, 64.61 s, 15.61 tr. b., 2.63 m/s

  159. Zkouška II SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/12, 54.82 s, 9.82 tr. b., 3.36 m/s

  160. Zkouška I LA1, Cloei Černé baroko: 2/14, 57.33 s, 15.33 tr. b., 3.04 m/s

  161. Zkouška I SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/12, 59.91 s, 14.91 tr. b., 3.0 m/s

  162. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  163. 1. zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 1/19, 39.61 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  164. 1. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 2/19, 41.04 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  166. 2. zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 5/11, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.43 m/s

  167. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  168. Agility L, Cloei Černé baroko: 25/51, 63.57 s, 18.57 tr. b., 2.75 m/s

  169. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 5/23, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  170. JUMPING L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  171. JUMPING S, Fanny z Delurin Benito: 6/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  172. Zkouška agility LA1, Cloei Černé baroko: 2/13, 53.33 s, 4.33 tr. b., 2.96 m/s

  173. Zkouška agility SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  174. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  175. Agility II Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  176. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  177. Agility I Large, Cloei Černé baroko: 13/19, 71.41 s, 34.41 tr. b., 2.59 m/s

  178. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  179. Jumping III Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  180. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  181. Jumping II Large, Cloei Černé baroko: 7/19, 48.09 s, 7.09 tr. b., 3.54 m/s

  182. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: 17/56, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  183. Jumping I Large, Cloei Černé baroko: 7/19, 59.2 s, 20.2 tr. b., 2.94 m/s

  184. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  185. MR pudl Large - II. kolo, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  186. MR pudl Small - II. kolo, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  187. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  188. Jumpy A1 - I.běh LA1, Cloei Černé baroko: 8/16, 43.5 s, 17.5 tr. b., 2.8 m/s

  189. Jumpy A1 - II. běh LA1, Cloei Černé baroko: 4/16, 45.94 s, 7.94 tr. b., 2.83 m/s

  190. Jumpy I.běh S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  191. Jumpy II.běh S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  192. Zkouška A1 LA1, Cloei Černé baroko: 5/11, 58.14 s, 15.14 tr. b., 2.58 m/s

  193. Zkouška A2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  195. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  196. Agility LV, Aneta Orlický Poklad: 3/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  197. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  198. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  199. Jumping LV, Aneta Orlický Poklad: 3/9, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 7/25, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  201. Zkoušky LA1, Cloei Černé baroko: 6/11, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.68 m/s

  202. Zkoušky SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  203. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  204. Agility L, Cloei Černé baroko: 16/34, 61.27 s, 22.27 tr. b., 2.69 m/s

  205. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 7/23, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  206. Agility veteráni LV, Aneta Orlický Poklad: 1/2, 55.3 s, 0.0 tr. b., 2.98 m/s

  207. Jumping L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  208. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 8/23, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  209. Jumping veteráni LV, Aneta Orlický Poklad: 1/2, 43.43 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  210. Zkouška LA1, Cloei Černé baroko: 3/9, 56.79 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  211. Zkouška SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/11, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.72 m/s

  212. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  213. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  214. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  215. AGILITY VETERÁNI, Aneta Orlický Poklad: 3/5, 47.9 s, 0.0 tr. b., 2.99 m/s

  216. JUMPING LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  217. JUMPING SA2, Fanny z Delurin Benito: 6/8, 49.62 s, 15.62 tr. b., 3.0 m/s

  218. JUMPING VETERÁNI, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  219. LA1, Cloei Černé baroko: 3/17, 45.37 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  220. SA2, Fanny z Delurin Benito: 3/8, 46.2 s, 6.2 tr. b., 3.38 m/s

  221. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  222. Veteráni, Aneta Orlický Poklad: 3/6, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  223. Veteráni II, Aneta Orlický Poklad: 4/6, 47.9 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  224. Zkouška, Cloei Černé baroko: 3/14, 52.62 s, 5.62 tr. b., 2.77 m/s

  225. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  226. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 1/7, 57.64 s, 9.64 tr. b., 2.83 m/s

  227. Zkouška II, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  228. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  229. Ne-, Cloei Černé baroko: 5/12, 68.48 s, 15.48 tr. b., 2.37 m/s

  230. Ne-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  231. Ne-Agility, Cloei Černé baroko: 14/36, 68.18 s, 24.18 tr. b., 2.49 m/s

  232. Ne-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  233. Ne-Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  234. Ne-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  235. So-, Cloei Černé baroko: 5/13, 70.02 s, 20.02 tr. b., 2.13 m/s

  236. So-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  237. So-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  238. So-Agility, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  239. So-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  240. So-Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  241. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  242. Agility L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  243. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 4/19, 51.0 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  244. Jumping L, Cloei Černé baroko: 14/32, 58.29 s, 21.29 tr. b., 2.59 m/s

  245. Jumping LV, Aneta Orlický Poklad: 2/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  246. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: 8/19, 39.01 s, 0.01 tr. b., 3.87 m/s

  247. zkouška 1 LA1, Cloei Černé baroko: 7/10, 53.69 s, 14.69 tr. b., 2.92 m/s

  248. zkouška 1 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  249. zkouška 2 LA1, Cloei Černé baroko: 5/10, 58.13 s, 12.13 tr. b., 2.79 m/s

  250. zkouška 2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  251. zkouška 3 LA1, Cloei Černé baroko: 7/13, 55.43 s, 12.43 tr. b., 2.74 m/s

  252. zkouška 3 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  253. zkouška 4 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  254. zkouška 4 SA2, Fanny z Delurin Benito: 2/9, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.62 m/s

  255. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  256. 1.vítězná, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  257. 1.vítězná, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  258. 2.vítězná, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 48.57 s, 4.57 tr. b., 3.48 m/s

  259. 2.vítězná, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  260. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 9/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  261. Jumping, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  262. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  263. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: 19/48, 56.96 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  264. Agility I Large, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  265. Agility I Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  266. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: 17/63, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  267. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  268. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  269. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  270. Jumping IV - pudl (L), Cloei Černé baroko: 3/5, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  271. Jumping IV - pudl (L), Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  272. Jumping IV - pudl (S), Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  273. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  274. A1 Jump II. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  275. A1 Jump I. L, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  276. A2+A3 Jump II. L, Aneta Orlický Poklad: 14/28, 48.09 s, 10.09 tr. b., 3.18 m/s

  277. A2+A3 Jump II. S, Fanny z Delurin Benito: 4/8, 39.29 s, 6.29 tr. b., 3.89 m/s

  278. A2+A3 Jump I. L, Aneta Orlický Poklad: 18/28, 54.56 s, 30.56 tr. b., 2.46 m/s

  279. A2+A3 Jump I. S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  280. Zkouška A1 LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  281. Zkouška A2 LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/16, 49.94 s, 9.94 tr. b., 3.06 m/s

  282. Zkouška A2 SA2, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  283. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  284. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 8/42, 46.76 s, 0.76 tr. b., 3.66 m/s

  285. AGILITY, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  286. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  287. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 11/42, 43.84 s, 0.84 tr. b., 3.9 m/s

  288. JUMPING, Cloei Černé baroko: 22/42, 60.74 s, 22.74 tr. b., 2.82 m/s

  289. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  290. LA1, Cloei Černé baroko: Diskvalifikován

  291. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/14, 59.49 s, 14.49 tr. b., 3.13 m/s

  292. SA1, Fanny z Delurin Benito: 2/6, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  293. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  294. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 17/38, 51.46 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  295. Agility S, Fanny z Delurin Benito: 12/27, 57.75 s, 6.75 tr. b., 3.2 m/s

  296. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 7/38, 40.77 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  297. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  298. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 7/19, 51.82 s, 4.82 tr. b., 3.24 m/s

  299. Zkoušky SA1, Fanny z Delurin Benito: 8/11, 52.14 s, 21.14 tr. b., 2.67 m/s

  300. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  301. Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  302. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  303. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 11/43, 46.7 s, 7.7 tr. b., 3.77 m/s

  304. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  305. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/18, 48.88 s, 7.88 tr. b., 3.13 m/s

  306. Zkoušky SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  307. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  308. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 14/37, 53.97 s, 9.97 tr. b., 3.19 m/s

  309. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  310. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  311. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  312. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 46.32 s, 4.32 tr. b., 3.2 m/s

  313. Zkouška SA1, Fanny z Delurin Benito: 1/2, 47.53 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  314. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  315. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 13/27, 78.95 s, 25.95 tr. b., 2.52 m/s

  316. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: 18/27, 70.52 s, 17.52 tr. b., 2.82 m/s

  317. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 6/27, 39.24 s, 0.24 tr. b., 3.62 m/s

  318. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 18/33, 40.22 s, 6.22 tr. b., 3.53 m/s

  319. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/13, 57.69 s, 10.69 tr. b., 2.98 m/s

  320. SA1, Fanny z Delurin Benito: 3/13, 55.52 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  321. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  322. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 5/23, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  323. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 22/37, 46.09 s, 12.09 tr. b., 3.34 m/s

  324. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 6/17, 56.53 s, 10.53 tr. b., 2.74 m/s

  325. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  326. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 1/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  327. Zkouška II, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 50.4 s, 3.4 tr. b., 3.27 m/s

  328. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  329. Ne-, Aneta Orlický Poklad: 7/18, 64.58 s, 18.58 tr. b., 2.85 m/s

  330. Ne-, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  331. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: 8/48, 44.33 s, 4.33 tr. b., 3.2 m/s

  332. Ne-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  333. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 23/49, 37.71 s, 9.71 tr. b., 3.63 m/s

  334. Ne-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  335. So-, Fanny z Delurin Benito: 2/8, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  336. So-, Aneta Orlický Poklad: 9/20, 66.78 s, 28.78 tr. b., 2.67 m/s

  337. So-Agility, Aneta Orlický Poklad: 9/48, 46.07 s, 2.07 tr. b., 3.34 m/s

  338. So-Agility, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  339. So-Jumping, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  340. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  341. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  342. Agility II Large, Aneta Orlický Poklad: 13/24, 50.26 s, 13.26 tr. b., 3.18 m/s

  343. Agility II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  344. Agility I Large, Aneta Orlický Poklad: 10/25, 51.5 s, 10.5 tr. b., 3.11 m/s

  345. Agility I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  346. Jumping III Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  347. Jumping III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  348. Jumping II Large, Aneta Orlický Poklad: 7/25, 46.09 s, 2.09 tr. b., 3.8 m/s

  349. Jumping II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  350. Jumping I Large, Aneta Orlický Poklad: 9/26, 41.35 s, 7.35 tr. b., 3.75 m/s

  351. Jumping I Small, Fanny z Delurin Benito: 30/52, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  352. MR pudlů (large) - 2.kolo, Aneta Orlický Poklad: 2/5, 41.56 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  353. MR pudlů (small) - 2.kolo, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  354. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  355. Jumping 1 L, Aneta Orlický Poklad: 2/20, 40.88 s, 0.88 tr. b., 3.96 m/s

  356. Jumping 1 S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  357. Jumping 2 L, Aneta Orlický Poklad: 6/20, 46.67 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  358. Jumping 2 S, Fanny z Delurin Benito: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  359. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  360. III. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  361. III. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  362. II. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 8/37, 50.83 s, 20.83 tr. b., 3.21 m/s

  363. II. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  364. I. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  365. I. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  366. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  367. Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  368. Agility S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  369. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  370. Jumping S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  371. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/22, 54.4 s, 9.4 tr. b., 3.03 m/s

  372. Zkouška SA1, Fanny z Delurin Benito: 1/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  373. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  374. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: 3/36, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  375. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: 15/36, 42.91 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  376. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  377. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  378. O Pohár PPP 2015, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  379. O Pohár PPP 2015, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  380. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  381. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  382. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  383. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 6/27, 37.26 s, 1.26 tr. b., 4.0 m/s

  384. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: 11/32, 39.22 s, 0.22 tr. b., 3.8 m/s

  385. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/17, 44.53 s, 7.53 tr. b., 3.32 m/s

  386. SA1, Fanny z Delurin Benito: 5/15, 38.85 s, 5.85 tr. b., 3.42 m/s

  387. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  388. Jumping, Fanny z Delurin Benito: 3/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  389. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/21, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  390. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 3/14, 54.92 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  391. Zkouška, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  392. Zkouška II, Fanny z Delurin Benito: 3/7, 49.42 s, 8.42 tr. b., 3.24 m/s

  393. Zkouška II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  394. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  395. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 12/41, 54.23 s, 13.23 tr. b., 3.61 m/s

  396. AGILITY, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  397. JUMPING, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  398. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  399. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/16, 57.68 s, 19.68 tr. b., 3.29 m/s

  400. SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  401. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  402. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  403. Nedělní zkouška, Aneta Orlický Poklad: 5/22, 54.12 s, 0.12 tr. b., 3.42 m/s

  404. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  405. Sobotní zkouška, Aneta Orlický Poklad: 6/24, 57.49 s, 4.49 tr. b., 3.3 m/s

  406. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 11/53, 41.71 s, 0.71 tr. b., 3.72 m/s

  407. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  408. Agi L, Aneta Orlický Poklad: 3/15, 63.59 s, 9.59 tr. b., 3.1 m/s

  409. Agi S, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  410. Jump L, Aneta Orlický Poklad: 4/15, 39.41 s, 1.41 tr. b., 3.81 m/s

  411. Jump S, Fanny z Delurin Benito: 10/14, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.23 m/s

  412. Zk 1 LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  413. Zk 1 SA1, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  414. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  415. Agility Open II Large, Aneta Orlický Poklad: 9/33, 55.97 s, 6.97 tr. b., 3.22 m/s

  416. Agility Open II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  417. Agility Open I Large, Aneta Orlický Poklad: 16/35, 57.66 s, 7.66 tr. b., 3.12 m/s

  418. Agility Open I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  419. Jumping IV, MR-pudl L, Aneta Orlický Poklad: 3/6, 45.52 s, 9.52 tr. b., 3.32 m/s

  420. Jumping IV, MR-pudl S, Fanny z Delurin Benito: 13/16, 57.15 s, 26.15 tr. b., 2.5 m/s

  421. Jumping Open III Large, Aneta Orlický Poklad: 5/35, 46.39 s, 0.39 tr. b., 3.62 m/s

  422. Jumping Open III Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  423. Jumping Open II Large, Aneta Orlický Poklad: 16/35, 52.88 s, 20.88 tr. b., 3.06 m/s

  424. Jumping Open II Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  425. Jumping Open I Large, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  426. Jumping Open I Small, Fanny z Delurin Benito: Diskvalifikován

  427. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  428. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 13/48, 59.16 s, 21.16 tr. b., 2.97 m/s

  429. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  430. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 8/48, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  431. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 15/48, 46.86 s, 10.86 tr. b., 3.63 m/s

  432. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/22, 59.8 s, 9.8 tr. b., 3.18 m/s

  433. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  434. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  435. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 13/35, 51.58 s, 10.58 tr. b., 3.02 m/s

  436. Agility L, Armina Bílý Bohém: 15/35, 50.73 s, 14.73 tr. b., 3.08 m/s

  437. Jumping L, Armina Bílý Bohém: 18/35, 43.17 s, 21.17 tr. b., 3.52 m/s

  438. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 19/35, 48.36 s, 21.36 tr. b., 3.14 m/s

  439. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 4/16, 63.32 s, 13.32 tr. b., 3.0 m/s

  440. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 2/6, 56.67 s, 12.67 tr. b., 3.09 m/s

  441. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  442. Agility, Armina Bílý Bohém: 6/38, 47.17 s, 3.17 tr. b., 3.71 m/s

  443. Agility, Aneta Orlický Poklad: 12/38, 55.3 s, 11.3 tr. b., 3.16 m/s

  444. Jumping, Armina Bílý Bohém: 10/38, 42.27 s, 13.27 tr. b., 3.79 m/s

  445. Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  446. Zka, Armina Bílý Bohém: 3/13, 63.15 s, 24.15 tr. b., 2.85 m/s

  447. Zka, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  448. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  449. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 10/24, 50.55 s, 12.55 tr. b., 3.03 m/s

  450. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 11/24, 59.04 s, 26.04 tr. b., 2.59 m/s

  451. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/12, 34.33 s, 1.33 tr. b., 3.67 m/s

  452. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: 3/4, 37.85 s, 12.85 tr. b., 3.33 m/s

  453. LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/12, 54.1 s, 3.1 tr. b., 2.85 m/s

  454. LA3, Armina Bílý Bohém: 2/4, 57.69 s, 18.69 tr. b., 2.69 m/s

  455. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  456. Agility, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  457. Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  458. Jumping, Armina Bílý Bohém: 3/21, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  459. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/21, 48.99 s, 15.99 tr. b., 3.08 m/s

  460. Zkouška, Armina Bílý Bohém: 2/2, 61.91 s, 15.91 tr. b., 2.91 m/s

  461. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  462. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  463. Agility I., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  464. Agility I., Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  465. Agility II., Aneta Orlický Poklad: 29/62, 66.0 s, 15.0 tr. b., 2.94 m/s

  466. Agility II., Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  467. Jumping I., Armina Bílý Bohém: 24/60, 44.68 s, 6.68 tr. b., 3.78 m/s

  468. Jumping I., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  469. Jumping II., Armina Bílý Bohém: 5/47, 43.87 s, 3.87 tr. b., 4.03 m/s

  470. Jumping II., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  471. Jumping III., Armina Bílý Bohém: 29/62, 52.26 s, 13.26 tr. b., 3.2 m/s

  472. Jumping III., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  473. Jumping IV., Armina Bílý Bohém: 19/45, 38.07 s, 7.07 tr. b., 3.78 m/s

  474. Jumping IV., Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  475. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  476. Ne-, Armina Bílý Bohém: 9/11, 62.14 s, 27.14 tr. b., 2.57 m/s

  477. Ne-, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  478. Ne-Agility, Armina Bílý Bohém: 5/44, 51.69 s, 9.69 tr. b., 3.17 m/s

  479. Ne-Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  480. Ne-Jumping, Aneta Orlický Poklad: 7/43, 38.89 s, 3.89 tr. b., 3.65 m/s

  481. Ne-Jumping, Armina Bílý Bohém: 13/43, 43.62 s, 8.62 tr. b., 3.26 m/s

  482. So-, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  483. So-, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  484. So-Agility, Armina Bílý Bohém: 10/44, 50.8 s, 10.8 tr. b., 3.15 m/s

  485. So-Agility, Aneta Orlický Poklad: 11/44, 51.98 s, 11.98 tr. b., 3.08 m/s

  486. So-Jumping, Armina Bílý Bohém: 4/45, 40.06 s, 4.06 tr. b., 3.74 m/s

  487. So-Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  488. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  489. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 5/26, 35.94 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  490. Jumping L, Armina Bílý Bohém: 9/26, 43.98 s, 11.98 tr. b., 3.0 m/s

  491. Zkouška II. LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/9, 52.24 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  492. Zkouška II. LA3, Armina Bílý Bohém: 4/5, 52.11 s, 10.11 tr. b., 3.15 m/s

  493. Zkouška I. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/9, 39.85 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  494. Zkouška I. LA3, Armina Bílý Bohém: 2/5, 60.08 s, 18.08 tr. b., 3.06 m/s

  495. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  496. Agility Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 3/35, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  497. Agility Hill´s, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  498. Agility Hill´s, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  499. Agility Hill´s, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  500. Jumping Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 3/34, 38.09 s, 4.09 tr. b., 3.96 m/s

  501. Jumping Hill´s, Armina Bílý Bohém: 3/34, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  502. Jumping Hill´s, Aneta Orlický Poklad: 9/34, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  503. Jumping Hill´s, Armina Bílý Bohém: 15/34, 40.93 s, 16.93 tr. b., 3.69 m/s

  504. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 1/17, 51.71 s, 1.21 tr. b., 3.54 m/s

  505. Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/16, 53.94 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  506. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 3/6, 59.67 s, 17.67 tr. b., 3.0 m/s

  507. Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 3/6, 54.78 s, 6.78 tr. b., 3.29 m/s

  508. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  509. Agility, Armina Bílý Bohém: 9/43, 49.49 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  510. Agility, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  511. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 9/44, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  512. Jumping, Armina Bílý Bohém: 11/44, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  513. Zka, Aneta Orlický Poklad: 4/12, 59.21 s, 5.21 tr. b., 3.21 m/s

  514. Zka, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  515. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  516. Agility I, Armina Bílý Bohém: 7/40, 51.41 s, 0.41 tr. b., 3.5 m/s

  517. Agility I, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  518. Agility II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  519. Agility II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  520. Jumping I, Armina Bílý Bohém: 4/40, 38.23 s, 1.23 tr. b., 3.58 m/s

  521. Jumping I, Aneta Orlický Poklad: 5/40, 38.44 s, 1.44 tr. b., 3.56 m/s

  522. Jumping II, Aneta Orlický Poklad: 5/40, 43.84 s, 2.84 tr. b., 3.56 m/s

  523. Jumping II, Armina Bílý Bohém: 25/40, 47.22 s, 16.22 tr. b., 3.3 m/s

  524. Jumping III, Armina Bílý Bohém: 8/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  525. Jumping III, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  526. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  527. CACIAg , Armina Bílý Bohém: 48/60, 63.08 s, 26.08 tr. b., 2.82 m/s

  528. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  529. Agility individuals, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  530. Jumping individuals, Armina Bílý Bohém: 56/98, 44.05 s, 13.05 tr. b., 3.5 m/s

  531. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  532. agility L, Armina Bílý Bohém: 10/34, 45.44 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  533. agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  534. jumping L, Aneta Orlický Poklad: 7/33, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  535. jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  536. zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/11, 60.93 s, 7.93 tr. b., 2.82 m/s

  537. zkoušky LA3, Armina Bílý Bohém: 3/8, 58.43 s, 11.43 tr. b., 3.18 m/s

  538. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  539. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: 5/41, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  540. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  541. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  542. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  543. O pohár Purina ProPlan 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  544. O pohár Purina ProPlan 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  545. Žamberk - O pohár Fitmin, 28. 07. 2012

  546. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 5/38, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.28 m/s

  547. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 10/38, 42.82 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  548. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: 3/13, 41.5 s, 5.5 tr. b., 3.23 m/s

  549. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  550. LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  551. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  552. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  553. Agility, Armina Bílý Bohém: 1/20, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.65 m/s

  554. Agility, Aneta Orlický Poklad: 2/20, 56.38 s, 7.38 tr. b., 3.19 m/s

  555. Jumping, Armina Bílý Bohém: 3/20, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  556. Jumping, Aneta Orlický Poklad: 4/20, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  557. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 2/11, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.44 m/s

  558. Zkouška, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  559. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  560. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 4/40, 47.25 s, 2.25 tr. b., 3.77 m/s

  561. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: 11/40, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.54 m/s

  562. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 8/39, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  563. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  564. Ne- LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/16, 45.72 s, 6.72 tr. b., 3.3 m/s

  565. Ne- LA3, Armina Bílý Bohém: 2/11, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  566. So-Agility L, Armina Bílý Bohém: 6/36, 41.7 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  567. So-Agility L, Aneta Orlický Poklad: 12/36, 50.03 s, 6.03 tr. b., 3.28 m/s

  568. So-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 5/39, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  569. So-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 13/39, 44.47 s, 11.47 tr. b., 3.55 m/s

  570. So- LA2, Aneta Orlický Poklad: 8/19, 52.08 s, 13.08 tr. b., 3.21 m/s

  571. So- LA3, Armina Bílý Bohém: 5/10, 53.72 s, 0.72 tr. b., 3.65 m/s

  572. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  573. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 4/31, 56.64 s, 1.64 tr. b., 3.21 m/s

  574. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 8/31, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  575. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 7/32, 43.75 s, 1.75 tr. b., 3.66 m/s

  576. JUMPING, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  577. LA2, Aneta Orlický Poklad: 3/11, 56.79 s, 6.79 tr. b., 3.22 m/s

  578. LA3, Armina Bílý Bohém: 3/5, 53.77 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  579. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  580. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: 2/12, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.3 m/s

  581. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: 4/39, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  582. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: 13/39, 46.1 s, 23.1 tr. b., 3.08 m/s

  583. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: 16/39, 48.69 s, 10.69 tr. b., 3.22 m/s

  584. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  585. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  586. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  587. AGILITY I, Aneta Orlický Poklad: 34/121, 60.75 s, 28.75 tr. b., 2.72 m/s

  588. AGILITY I, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  589. AGILITY II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  590. AGILITY II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  591. JUMPING I, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  592. JUMPING I, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  593. JUMPING II, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  594. JUMPING II, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  595. JUMPING III, Aneta Orlický Poklad: 44/119, 43.55 s, 15.55 tr. b., 3.42 m/s

  596. JUMPING III, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  597. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  598. Agility L, Armina Bílý Bohém: 4/27, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.27 m/s

  599. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 27. 08. 2011

  600. AGILITY L, Armina Bílý Bohém: 6/23, 50.93 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  601. AGILITY L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  602. JUMPING L, Aneta Orlický Poklad: 5/23, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.55 m/s

  603. JUMPING L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  604. ZKOUŠKY LA2, Aneta Orlický Poklad: 2/6, 52.86 s, 13.86 tr. b., 2.65 m/s

  605. ZKOUŠKY LA3, Armina Bílý Bohém: 4/6, 68.21 s, 14.21 tr. b., 2.74 m/s

  606. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  607. Agility, Armina Bílý Bohém: 7/23, 54.54 s, 6.87 tr. b., 3.1 m/s

  608. Agility, Aneta Orlický Poklad: 14/23, 69.25 s, 26.58 tr. b., 2.44 m/s

  609. Jumping, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  610. Jumping, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  611. Zkouška, Armina Bílý Bohém: 1/6, 66.36 s, 38.36 tr. b., 2.29 m/s

  612. Zkouška, Aneta Orlický Poklad: 5/9, 58.98 s, 13.98 tr. b., 2.63 m/s

  613. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  614. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 5/27, 49.02 s, 6.02 tr. b., 3.08 m/s

  615. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 7/27, 46.0 s, 13.0 tr. b., 3.28 m/s

  616. JUMPING LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  617. JUMPING LA3, Armina Bílý Bohém: 2/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  618. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/11, 51.09 s, 21.09 tr. b., 2.86 m/s

  619. LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  620. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  621. Agility L, Armina Bílý Bohém: 3/13, 42.48 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  622. Agility L, Aneta Orlický Poklad: 5/13, 49.79 s, 9.79 tr. b., 3.29 m/s

  623. Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 4/12, 40.94 s, 7.94 tr. b., 3.64 m/s

  624. Jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  625. Zkoušky LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  626. Zkoušky LA3, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  627. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  628. AGILITY, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  629. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  630. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 3/33, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  631. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  632. LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  633. LA3, Armina Bílý Bohém: 5/9, 53.93 s, 17.93 tr. b., 3.21 m/s

  634. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  635. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 7/32, 60.5 s, 17.5 tr. b., 3.02 m/s

  636. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  637. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 17/28, 42.89 s, 19.89 tr. b., 3.38 m/s

  638. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  639. Ne-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 8/14, 72.76 s, 26.76 tr. b., 2.57 m/s

  640. Ne-Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 5/10, 56.06 s, 8.06 tr. b., 3.42 m/s

  641. So-Agility L, Armina Bílý Bohém: 8/35, 51.59 s, 9.59 tr. b., 3.57 m/s

  642. So-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  643. So-Jumping L, Armina Bílý Bohém: 15/35, 45.91 s, 8.91 tr. b., 4.01 m/s

  644. So-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  645. So-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 7/16, 57.78 s, 5.78 tr. b., 3.36 m/s

  646. So-Zkouška LA3, Armina Bílý Bohém: 5/12, 56.41 s, 19.41 tr. b., 3.32 m/s

  647. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  648. AGILITY 1, Armina Bílý Bohém: 7/20, 41.91 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  649. AGILITY 1, Aneta Orlický Poklad: 17/20, 53.04 s, 15.04 tr. b., 2.64 m/s

  650. AGILITY 2, Armina Bílý Bohém: 5/19, 55.28 s, 9.28 tr. b., 2.75 m/s

  651. AGILITY 2, Aneta Orlický Poklad: 6/19, 58.07 s, 12.07 tr. b., 2.62 m/s

  652. JUMPING 1, Armina Bílý Bohém: 3/20, 43.51 s, 1.51 tr. b., 3.63 m/s

  653. JUMPING 1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  654. JUMPING 2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  655. JUMPING 2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  656. JUMPING 3, Aneta Orlický Poklad: 8/19, 39.21 s, 4.21 tr. b., 2.86 m/s

  657. JUMPING 3, Armina Bílý Bohém: 14/19, 49.8 s, 19.8 tr. b., 2.25 m/s

  658. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  659. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 2/13, 49.92 s, 1.92 tr. b., 3.31 m/s

  660. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 3/36, 39.75 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  661. Prvomájové závody agility 2011, Armina Bílý Bohém: 5/36, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  662. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: 6/36, 41.93 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  663. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  664. Prvomájové závody agility 2011, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  665. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  666. Ne-Agility L, Armina Bílý Bohém: 6/52, 44.03 s, 4.3 tr. b., 3.63 m/s

  667. Ne-Agility L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  668. Ne-Jumping L, Aneta Orlický Poklad: 22/51, 43.05 s, 16.5 tr. b., 3.48 m/s

  669. Ne-Jumping L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  670. Ne-Zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: 7/28, 51.23 s, 18.23 tr. b., 2.87 m/s

  671. Ne-Zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  672. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  673. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 8/43, 50.83 s, 11.83 tr. b., 3.4 m/s

  674. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 10/43, 53.68 s, 14.68 tr. b., 3.22 m/s

  675. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 15/46, 47.4 s, 13.4 tr. b., 3.42 m/s

  676. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 17/46, 53.87 s, 14.87 tr. b., 3.01 m/s

  677. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 7/46, 33.62 s, 3.62 tr. b., 4.02 m/s

  678. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 19/46, 46.41 s, 26.41 tr. b., 2.91 m/s

  679. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  680. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  681. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/21, 56.06 s, 7.06 tr. b., 3.01 m/s

  682. LA2, Armina Bílý Bohém: 6/22, 51.51 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  683. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/22, 56.12 s, 9.12 tr. b., 3.12 m/s

  684. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  685. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  686. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: 6/17, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  687. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: 7/17, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.13 m/s

  688. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: 10/42, 31.06 s, 5.06 tr. b., 4.73 m/s

  689. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: 18/40, 51.5 s, 20.5 tr. b., 3.18 m/s

  690. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  691. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  692. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  693. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 5/30, 55.73 s, 12.73 tr. b., 3.18 m/s

  694. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  695. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 5/31, 44.31 s, 7.31 tr. b., 3.72 m/s

  696. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  697. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/12, 56.61 s, 14.61 tr. b., 2.83 m/s

  698. LA2, Armina Bílý Bohém: 6/12, 52.83 s, 15.83 tr. b., 3.03 m/s

  699. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  700. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 12/46, 40.35 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  701. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  702. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 12/50, 36.33 s, 0.33 tr. b., 3.63 m/s

  703. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 14/50, 37.71 s, 1.71 tr. b., 3.5 m/s

  704. LA2, Aneta Orlický Poklad: 5/24, 50.11 s, 4.11 tr. b., 2.93 m/s

  705. LA2, Armina Bílý Bohém: 9/24, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  706. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  707. 1.zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: 2/10, 38.42 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  708. 2.zkouška LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/11, 63.52 s, 27.52 tr. b., 2.52 m/s

  709. 2.zkouška LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  710. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  711. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 13/40, 56.92 s, 18.92 tr. b., 2.92 m/s

  712. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 9/40, 45.47 s, 4.47 tr. b., 3.76 m/s

  713. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 19/40, 44.99 s, 13.99 tr. b., 3.09 m/s

  714. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 22/40, 54.95 s, 28.95 tr. b., 3.11 m/s

  715. LA2, Armina Bílý Bohém: 3/24, 54.94 s, 1.94 tr. b., 3.19 m/s

  716. LA2, Aneta Orlický Poklad: 6/24, 57.45 s, 8.45 tr. b., 3.06 m/s

  717. LA2, Aneta Orlický Poklad: 9/24, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.07 m/s

  718. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  719. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  720. AGILITY, Armina Bílý Bohém: 7/36, 41.91 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  721. AGILITY, Aneta Orlický Poklad: 8/36, 41.98 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  722. JUMPING, Aneta Orlický Poklad: 16/36, 38.35 s, 5.35 tr. b., 3.6 m/s

  723. JUMPING, Armina Bílý Bohém: 30/36, 51.84 s, 28.84 tr. b., 2.66 m/s

  724. LA2, Armina Bílý Bohém: 3/22, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  725. LA2, Aneta Orlický Poklad: 10/22, 51.8 s, 7.8 tr. b., 3.24 m/s

  726. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  727. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: 3/36, 46.58 s, 0.58 tr. b., 3.63 m/s

  728. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: 4/15, 52.88 s, 8.88 tr. b., 3.08 m/s

  729. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: 16/36, 46.54 s, 19.54 tr. b., 3.33 m/s

  730. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  731. Jarní závody agility 2010, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  732. Jarní závody agility 2010, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  733. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  734. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 8/63, 40.6 s, 1.6 tr. b., 3.4 m/s

  735. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 15/58, 46.54 s, 9.54 tr. b., 2.97 m/s

  736. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: 34/63, 58.53 s, 29.53 tr. b., 2.36 m/s

  737. AGILITY-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  738. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 16/64, 28.08 s, 0.08 tr. b., 4.2 m/s

  739. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 20/54, 32.83 s, 3.83 tr. b., 4.02 m/s

  740. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: 23/64, 31.66 s, 3.66 tr. b., 3.73 m/s

  741. JUMPING-L, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  742. LA1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  743. LA1, Aneta Orlický Poklad: Diskvalifikován

  744. LA3, Armina Bílý Bohém: 9/14, 47.24 s, 16.24 tr. b., 3.32 m/s

  745. LA3, Armina Bílý Bohém: 10/16, 52.79 s, 10.79 tr. b., 3.41 m/s

  746. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  747. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: 10/24, 50.64 s, 9.64 tr. b., 3.04 m/s

  748. AGILITY-L, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  749. AGILITY-S, Helenka Zámek: 5/26, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  750. AGILITY-S, Helenka Zámek: 16/27, 53.87 s, 10.87 tr. b., 2.99 m/s

  751. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 4/24, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  752. JUMPING-L, Armina Bílý Bohém: 7/29, 42.47 s, 8.47 tr. b., 3.3 m/s

  753. JUMPING-S, Helenka Zámek: 10/26, 37.84 s, 1.84 tr. b., 3.49 m/s

  754. JUMPING-S, Helenka Zámek: 22/27, 65.28 s, 36.28 tr. b., 2.14 m/s

  755. LA2, Armina Bílý Bohém: 1/11, 49.31 s, 1.31 tr. b., 3.14 m/s

  756. LA2, Armina Bílý Bohém: Diskvalifikován

  757. SA2, Helenka Zámek: 2/10, 47.68 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  758. SA2, Helenka Zámek: 5/10, 50.11 s, 7.11 tr. b., 3.09 m/s