Cz En

Roman Linka

  1. Číslo: 000841
  2. OSA: Erlink Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 005505 (L), Ioric Deabei

  2. 038007 (L), A3Ch Ash Trace Unique Forever

  3. 040007 (L), Aaron Čiko Bashmar

  4. 010112 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

  5. 070014 (S), Abu Alien Life Form

  6. 082615 (L), Ado by Breembark

  7. 001219 (L), Cool Runnings of Monpeja

  8. 001419 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

  9. 027520 (L), Darwin Deabei

Výsledky

  1. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  2. 1. zkouška, Darwin Deabei: 7/18, 42.78 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  3. 2. zkouška, Darwin Deabei: 2/18, 37.9 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  5. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 7/19, 36.78 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  6. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  8. LA1 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  9. LA1 I, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  10. LA1 II , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  11. LA1 II , Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  12. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  13. Agility Open L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  14. Jumping Open L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  16. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  17. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/27, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  18. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/27, 31.05 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  19. Zkouška A1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  20. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  21. Agility 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  22. Finále, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  23. Jumping 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  24. Jumping 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/24, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Zkouška 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  26. Zkouška 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/10, 24.03 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  27. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  28. Ne. - Agility II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  29. Ne. - Jumping II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 43/96, 43.62 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. So. - Agility I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  31. So. - Jumping I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  32. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  33. 1.Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  34. 2.Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  35. Jumping LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  36. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  37. AGILITY L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  38. JUMPING L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/41, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  39. ZKOUŠKA LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  41. 1. zkouška A1 LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A1 LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  43. Hra - tuneliáda A1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 17.13 s, 0.0 tr. b., 7.47 m/s

  44. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  45. III.jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  46. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  47. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/32, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  48. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  49. Batmanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  50. Supermanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  51. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  52. 1. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  54. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  55. Agility - 1.kolo L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  56. Jumping - 2.kolo L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  57. Jumping hra L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/33, 18.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  58. Zkoušky LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  60. 1.ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  61. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  62. Agility - LA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/43, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  63. Jumping LA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/44, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  64. ZkA - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/18, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  66. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/31, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Agility - 1. kolo Small, Abu Alien Life Form: 7/22, 50.81 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  68. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  69. Jumping - 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 10/21, 47.01 s, 9.01 tr. b., 3.62 m/s

  70. Jumping - hra Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  71. Jumping - hra Small, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  73. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  74. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  75. ACANA Finále L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  76. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/44, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  78. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/35, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  80. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/13, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  81. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  82. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  83. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  84. Zkouška - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  86. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  87. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  90. III. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  91. II. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. IV. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  93. I. zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  95. Agility - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/35, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  96. Jumping - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/36, 29.44 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  97. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  98. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/15, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  99. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/15, 47.1 s, 12.1 tr. b., 3.57 m/s

  100. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/24, 32.25 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  101. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  102. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/128, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 23/128, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  104. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 28/128, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  105. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 37/128, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  107. Agility Trial I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/24, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  108. Jumping Trial I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/24, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  109. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  110. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/52, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  111. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 16/57, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  112. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  113. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  114. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  116. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  117. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  118. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/33, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  119. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  120. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  121. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  123. 1. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  125. 1. ZK LA1, Ado by Breembark: 1/13, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  126. 1. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  127. 2. ZK LA1, Ado by Breembark: 1/13, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  128. 2. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  130. ZkA. II. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  131. ZkA. II. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  132. ZkA. I. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  133. ZkA. I. SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  134. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  135. Agility 2.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/30, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  136. Agility 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 6/22, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  137. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/30, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  138. Jumping 1.kolo Small, Abu Alien Life Form: 3/22, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  139. Jumping hra Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/37, 21.55 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  140. Jumping hra Small, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  142. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  143. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  144. 1. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 1/7, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  146. 3. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 1/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  148. Agility družstva, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  149. Agility družstva, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  150. Agility jednotlivci, Abu Alien Life Form: 12/59, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  151. Agility jednotlivci, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 33/61, 40.13 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  152. Jumping družstva, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 21/66, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  153. Jumping družstva, Abu Alien Life Form: 25/60, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  154. Jumping jednotlivci, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/65, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  155. Jumping jednotlivci, Abu Alien Life Form: 44/59, 35.46 s, 7.46 tr. b., 4.09 m/s

  156. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  157. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  158. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 4/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  159. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  160. QA5 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/182, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  161. QA5 Agility, Abu Alien Life Form: 20/96, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  162. QA6 Agility, Abu Alien Life Form: 33/90, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  163. QA6 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 40/186, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  164. QJ5 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 46/187, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  165. QJ5 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  166. QJ6 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 19/182, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  167. QJ6 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  168. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  169. A2 SA2, Abu Alien Life Form: 4/7, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  170. A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/6, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  171. Agility L L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/22, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. Agility S, Abu Alien Life Form: 3/21, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  173. Jumping L L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/25, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  174. Jumping S, Abu Alien Life Form: 1/21, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  175. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  176. QA3 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 12/176, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  177. QA3 Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  178. QA4 Agility, Abu Alien Life Form: 30/104, 46.14 s, 8.14 tr. b., 3.73 m/s

  179. QA4 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  180. QJ3 Jumping, Abu Alien Life Form: 30/101, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  181. QJ3 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  182. QJ4 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 25/174, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  183. QJ4 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  184. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  185. Agility - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  186. Agility - Ne, Abu Alien Life Form: 4/18, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  187. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/25, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  188. Agility - So, Abu Alien Life Form: 7/20, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  189. Jumping - Ne, Abu Alien Life Form: 1/18, 25.93 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  190. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/26, 31.2 s, 5.2 tr. b., 3.97 m/s

  191. Jumping - So, Abu Alien Life Form: 1/20, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  192. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/25, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  193. ZkA - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 43.74 s, 0.74 tr. b., 3.96 m/s

  194. ZkA - Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  195. ZkA - So, Abu Alien Life Form: 1/5, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  196. ZkA - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  197. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  198. Agility, Abu Alien Life Form: 1/17, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  199. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/40, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  200. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/37, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  201. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  202. ZkA, Abu Alien Life Form: 1/9, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  203. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  204. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  205. QA1 Agility, Abu Alien Life Form: 38/113, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  206. QA1 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 70/213, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  207. QA2 Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  208. QA2 Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  209. QJ1 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/213, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  210. QJ1 Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  211. QJ2 Jumping, Abu Alien Life Form: 19/109, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  212. QJ2 Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 46/197, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  213. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  214. Agility, Abu Alien Life Form: 1/35, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  215. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  216. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  217. Jumping, Abu Alien Life Form: 4/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  218. ZkA, Abu Alien Life Form: 1/10, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  219. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  220. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  221. ZkA 1 Ne, Abu Alien Life Form: 1/12, 28.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  222. ZkA 1 So, Abu Alien Life Form: 1/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  223. ZkA 2 Ne, Abu Alien Life Form: 1/11, 27.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  224. ZkA 2 So, Abu Alien Life Form: 3/12, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  225. ZkA 3 Ne, Abu Alien Life Form: 4/12, 27.18 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. ZkA 3 So, Abu Alien Life Form: 1/12, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  227. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  228. agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  229. agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  230. jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  231. jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  232. zkouška, Abu Alien Life Form: 1/5, 26.59 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  233. zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  234. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  235. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/25, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  236. Agility - 2. kolo Small, Abu Alien Life Form: 2/21, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  237. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/26, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  238. Jumping - 1.kolo Small, Abu Alien Life Form: 8/23, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  239. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/11, 40.21 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  240. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/2, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  241. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  242. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", Abu Alien Life Form: 11/23, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  243. Jumping S, Abu Alien Life Form: 5/25, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  244. Zkouška Agility SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  245. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  246. 26.9.2015 agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  247. 26.9.2015 jumping S, Abu Alien Life Form: 5/17, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  248. 26.9.2015 zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 32.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  249. 27.9.2015 agility S, Abu Alien Life Form: 6/14, 35.09 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  250. 27.9.2015 jumping S, Abu Alien Life Form: 4/15, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  251. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  252. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  253. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  254. Finálový běh S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  255. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 3/16, 28.68 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  256. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: 1/12, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  257. Tuneliáda S, Abu Alien Life Form: 1/10, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  258. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 22.22 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  259. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  260. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  261. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/43, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  262. Agility squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/48, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  263. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/50, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  264. Jumping Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/47, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  265. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  266. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  267. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  268. ZkA 3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  269. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  270. Agility II Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/162, 44.52 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  271. Agility I Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  272. Jumping II Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  273. Jumping I Open, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  274. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  275. Agility Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  276. Agility So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  277. Jumping Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/28, 29.24 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  278. Jumping So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/35, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  279. Zka Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/12, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  280. Zka So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  281. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  282. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  283. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  284. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  285. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/182, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  286. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  287. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  288. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 33.64 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  289. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  290. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 15/33, 28.85 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  291. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  292. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  293. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  294. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  295. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  296. Zka, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  297. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  298. Jumping LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  299. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  300. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  301. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  302. LA2 -1. zk LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  303. LA2 - 2. zk LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  304. LA3 -1. zk LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  305. LA3 - 2. zk LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/10, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  306. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  307. Agility Individual, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/55, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  308. Agility Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/55, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  309. Jumping Individual, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/56, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  310. Jumping Squads, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/55, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  311. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  312. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/35, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  313. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  314. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/37, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  315. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/34, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  316. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  317. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  318. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  319. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  320. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  321. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/28, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  322. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/22, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  323. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  324. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  325. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  326. Agility Final, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/19, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  327. I. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/102, 41.95 s, 2.95 tr. b., 4.77 m/s

  328. III. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/94, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  329. II. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/98, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  330. I. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 13/103, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  331. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  332. Agility Open I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  333. Agility Open II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  334. Jumping Open I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  335. Jumping Open III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/88, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  336. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  337. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  338. Finále Agility - Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  339. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  340. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  341. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  342. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  343. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  344. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  345. Finále - Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  346. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  347. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  348. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  349. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  350. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/45, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  351. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/47, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  352. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/28, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  353. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  354. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/122, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  355. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/118, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  356. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  357. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  358. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/117, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  359. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  360. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  361. ZkA 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  362. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 4/12, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  363. ZkA 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  364. ZkA 3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  365. ZKA 3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/13, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  366. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  367. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/31, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  368. Agility finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  369. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  370. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  371. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  372. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  373. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  374. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  375. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  376. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/29, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  377. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  378. Zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  379. Zkouška, Aaron Čiko Bashmar: 5/18, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  380. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  381. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/23, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  382. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  383. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  384. Zkouška 1 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  385. Zkouška 2 LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  386. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  387. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 15/99, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  388. Agility družstev, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  389. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 11/102, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  390. Jumping družstev, Aaron Čiko Bashmar: 30/104, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  391. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  392. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  393. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  394. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  395. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/37, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  396. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 4/14, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  397. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  398. Agility I., Aaron Čiko Bashmar: 7/62, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  399. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  400. Agility - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 8/12, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  401. Agility- So, Aaron Čiko Bashmar: 2/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  402. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  403. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  404. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  405. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/82, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  406. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 8/85, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  407. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  408. Jumping , Aaron Čiko Bashmar: 24/86, 42.43 s, 20.43 tr. b., 4.01 m/s

  409. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  410. Agility- So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  411. Finále Large, Aaron Čiko Bashmar: 2/11, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  412. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  413. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  414. Zka1, Aaron Čiko Bashmar: 2/9, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  415. Zka2, Aaron Čiko Bashmar: 4/9, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  416. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  417. zkoušky 1 LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  418. zkoušky 2 LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  419. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  420. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/28, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  421. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  422. ZK LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  423. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  424. Agility 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  425. Agility 2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  426. Jumping 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  427. Jumping 2, Aaron Čiko Bashmar: 41/85, 30.01 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  428. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  429. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/23, 39.34 s, 6.34 tr. b., 4.58 m/s

  430. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 1/24, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  431. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  432. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  433. Agility - neděle L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  434. Agility - sobota L, Aaron Čiko Bashmar: 3/28, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  435. Finále L, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  436. Jumping - neděle L, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  437. Jumping - sobota L, Aaron Čiko Bashmar: 7/28, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  438. Zkouška So LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/14, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  439. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  440. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  441. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  442. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/14, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  443. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  444. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/32, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  445. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 4/32, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  446. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  447. CACIAg , Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  448. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  449. Agility individuals, Aaron Čiko Bashmar: 56/98, 44.37 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  450. Jumping individuals, Aaron Čiko Bashmar: 16/98, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  451. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  452. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/35, 40.59 s, 5.59 tr. b., 3.84 m/s

  453. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 5/35, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  454. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  455. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  456. agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  457. jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  458. zkouška A3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  459. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  460. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 4/32, 26.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  461. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 13/36, 31.86 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  462. Zkouška A3 LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  463. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  464. Agility I., Aaron Čiko Bashmar: 1/21, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  465. Agility II., Aaron Čiko Bashmar: 5/23, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  466. Jumping I., Aaron Čiko Bashmar: 3/21, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  467. Jumping II., Aaron Čiko Bashmar: 1/23, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  468. ZK 1, Aaron Čiko Bashmar: 1/5, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  469. ZK 2, Aaron Čiko Bashmar: 4/5, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  470. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  471. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 1/31, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  472. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  473. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/31, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  474. Zkouška neděle, Aaron Čiko Bashmar: 3/8, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  475. Zkouška sobota, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  476. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  477. AGILITY L, Aaron Čiko Bashmar: 9/22, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  478. JUMPING L, Aaron Čiko Bashmar: 2/22, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  479. ZKOUŠKY LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/5, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  480. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  481. Agility Large, Aaron Čiko Bashmar: 6/40, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  482. Jumping Large, Aaron Čiko Bashmar: 2/40, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  483. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/8, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  484. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  485. AGILITY I, Aaron Čiko Bashmar: 6/121, 39.03 s, 2.03 tr. b., 4.23 m/s

  486. AGILITY II, Aaron Čiko Bashmar: 20/118, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  487. JUMPING I, Aaron Čiko Bashmar: 27/109, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  488. JUMPING II, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  489. JUMPING III, Aaron Čiko Bashmar: 24/119, 33.02 s, 5.02 tr. b., 4.51 m/s

  490. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  491. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/15, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  492. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 9/23, 31.2 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  493. Jumping II L, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  494. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  495. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  496. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/5, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  497. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  498. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  499. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  500. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 4/20, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  501. Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  502. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  503. Agility Ne, Aaron Čiko Bashmar: 6/30, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  504. Agility So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  505. Jumping Ne, Aaron Čiko Bashmar: 9/30, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  506. Jumping So, Aaron Čiko Bashmar: 2/27, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  507. Zk Ne, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  508. Zk So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  509. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  510. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/41, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  511. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  512. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/11, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  513. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/53, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  514. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 11/54, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  515. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/16, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  516. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  517. Zk1, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  518. Zk2, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  519. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  520. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  521. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/31, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  522. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 1/8, 51.22 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  523. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  524. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 8/33, 31.37 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  525. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/11, 41.62 s, 5.62 tr. b., 3.84 m/s

  526. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  527. Zk 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/14, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  528. Zk 2, Aaron Čiko Bashmar: 6/14, 48.6 s, 5.6 tr. b., 3.52 m/s

  529. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  530. ZK 1, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/9, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  531. Zk 2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  532. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  533. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  534. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/25, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  535. Ne- LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  536. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 2/26, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  537. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/26, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  538. So- LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/10, 48.03 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  539. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  540. Agility jednotlivci L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  541. Agility jednotlivci L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  542. Jumping jednotlivci L, Ioric Deabei: 19/56, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  543. Jumping jednotlivci L, Aaron Čiko Bashmar: 22/56, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  544. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  545. Agility LA sobota, Aaron Čiko Bashmar: 1/34, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  546. Jumping LA sobota, Aaron Čiko Bashmar: 1/34, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  547. Zkoušky 1 LA2 neděle, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  548. Zkoušky 2 LA2 neděle, Aaron Čiko Bashmar: 1/16, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  549. Zkoušky LA2 sobota, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  550. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  551. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 15/40, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  552. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 1/40, 28.85 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  553. Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/20, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  554. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  555. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 5/40, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  556. AGILITY, Ioric Deabei: 10/40, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  557. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/40, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  558. JUMPING, Ioric Deabei: 13/40, 30.34 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  559. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 2/10, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  560. LA3, Ioric Deabei: 4/6, 39.48 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  561. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  562. AGILITY, Ioric Deabei: 3/26, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  563. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  564. AGILITY L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  565. AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  566. JUMPING, Ioric Deabei: 3/21, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  567. JUMPING, Ioric Deabei: 7/26, 29.86 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  568. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/26, 36.17 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  569. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 12/21, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  570. JUMPING 2., A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/21, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  571. JUMPING 2., Ioric Deabei: Diskvalifikován

  572. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/11, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  573. ZKOUŠKA AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  574. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  575. ZKOUŠKA AGILITY L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  576. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  577. agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/27, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  578. agility L, Ioric Deabei: 8/27, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  579. jumping L, Ioric Deabei: 7/27, 33.54 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  580. jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  581. Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/13, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  582. Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  583. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  584. Ne-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  585. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  586. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 4/51, 29.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  587. Ne-Jumping L, Ioric Deabei: 9/51, 32.06 s, 0.06 tr. b., 4.68 m/s

  588. Ne-Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  589. Ne-Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  590. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 1/56, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  591. So-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  592. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/55, 30.81 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  593. So-Jumping L, Ioric Deabei: 18/55, 31.79 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  594. So-Zkouška LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  595. So-Zkouška LA3, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  596. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  597. Ne-Agility L, Ioric Deabei: 9/52, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  598. Ne-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  599. Ne-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 15/53, 30.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  600. Ne-Jumping L, Ioric Deabei: 30/53, 31.83 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  601. Ne-Zkouška LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  602. Ne-Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  603. So-Agility L, Ioric Deabei: 16/59, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  604. So-Agility L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  605. So-Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: 3/60, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  606. So-Jumping L, Ioric Deabei: 6/60, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  607. So-Zkouška LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  608. So-Zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  609. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  610. 1. zkouška LA2, Ioric Deabei: 9/18, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  611. 1. zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: 2/5, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  612. 2. zkouška LA2, Ioric Deabei: 1/18, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  613. 2. zkouška LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  614. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  615. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/38, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  616. AGILITY-L, Ioric Deabei: 17/40, 39.18 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  617. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  618. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  619. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/40, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  620. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 15/40, 43.63 s, 7.63 tr. b., 3.92 m/s

  621. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  622. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  623. LA2, Ioric Deabei: 7/24, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  624. LA2, Ioric Deabei: 10/24, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  625. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 3/8, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  626. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  627. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  628. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/19, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  629. AGILITY, Ioric Deabei: 3/19, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  630. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 4/19, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  631. AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  632. Finále, Ioric Deabei: 8/12, 45.27 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  633. Finále, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  634. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 1/19, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  635. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  636. JUMPING, Ioric Deabei: 7/19, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  637. JUMPING, Ioric Deabei: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  638. LA2, Ioric Deabei: 3/8, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  639. LA2, Ioric Deabei: 3/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  640. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  641. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  642. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  643. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/16, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  644. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 1/14, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  645. AGILITY, Ioric Deabei: 4/14, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  646. AGILITY, Ioric Deabei: 10/16, 38.84 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  647. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 1/13, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  648. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  649. JUMPING, Ioric Deabei: 4/16, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  650. LA2, Ioric Deabei: 2/4, 38.79 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  651. LA2, Ioric Deabei: 4/6, 37.4 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  652. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  653. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  654. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  655. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/38, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  656. AGILITY, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  657. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 9/36, 31.23 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  658. JUMPING, Ioric Deabei: 15/36, 37.73 s, 23.73 tr. b., 3.74 m/s

  659. LA2, Ioric Deabei: 6/19, 38.64 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  660. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  661. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  662. AGILITY-L, Ioric Deabei: 25/48, 41.94 s, 15.94 tr. b., 3.77 m/s

  663. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  664. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  665. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  666. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/44, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  667. JUMPING-L, Ioric Deabei: 17/48, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  668. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  669. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  670. LA2, Ioric Deabei: 2/25, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  671. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  672. LA3, Aaron Čiko Bashmar: 5/10, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  673. LA3, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  674. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  675. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/46, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  676. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 8/43, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  677. AGILITY-L, Ioric Deabei: 11/43, 39.54 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  678. AGILITY-L, Ioric Deabei: 12/46, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  679. JUMPING-L, Ioric Deabei: 10/44, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  680. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 13/46, 28.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  681. JUMPING-L, Ioric Deabei: 25/46, 33.95 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  682. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  683. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 1/25, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  684. LA2, Ioric Deabei: 7/26, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  685. LA2, Ioric Deabei: 7/25, 39.71 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  686. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 11/26, 44.07 s, 11.07 tr. b., 3.29 m/s

  687. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  688. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/61, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  689. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 4/46, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  690. AGILITY-L, Ioric Deabei: 5/61, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  691. AGILITY-L, Ioric Deabei: 13/46, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  692. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 3/41, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  693. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 6/61, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  694. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  695. JUMPING-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  696. LA2, Ioric Deabei: 5/23, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  697. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 6/23, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  698. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 8/29, 49.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  699. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  700. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  701. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/29, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  702. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 2/33, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  703. AGILITY-L, Ioric Deabei: 3/29, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  704. AGILITY-L, Ioric Deabei: 12/33, 39.68 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  705. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/33, 27.85 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  706. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 8/33, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  707. JUMPING-L, Ioric Deabei: 11/33, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  708. JUMPING-L, Ioric Deabei: 19/33, 30.04 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  709. LA2, Ioric Deabei: 2/17, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  710. LA2, Ioric Deabei: 3/18, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  711. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  712. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  713. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  714. AGILITY-L, Ioric Deabei: 20/63, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  715. AGILITY-L, Ioric Deabei: 25/58, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  716. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  717. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  718. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/64, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  719. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 1/54, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  720. JUMPING-L, Ioric Deabei: 6/54, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  721. JUMPING-L, Ioric Deabei: 6/64, 24.31 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  722. LA2, Ioric Deabei: 1/23, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  723. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 7/23, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  724. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  725. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  726. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  727. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 5/49, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  728. AGILITY-L, Ioric Deabei: 11/49, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  729. AGILITY-L, Ioric Deabei: 16/47, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  730. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  731. JUMPING-L, Ioric Deabei: 4/49, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  732. JUMPING-L, Ioric Deabei: 8/47, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  733. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 10/49, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  734. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: 22/47, 34.16 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  735. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 2/23, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  736. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 4/25, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  737. LA2, Ioric Deabei: 9/23, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  738. LA2, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  739. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  740. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: 7/42, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  741. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  742. AGILITY-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  743. AGILITY-L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  744. JUMPING-L, Ioric Deabei: 4/42, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  745. JUMPING-L, Ioric Deabei: 7/42, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  746. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  747. JUMPING-L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  748. LA2, Ioric Deabei: 2/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  749. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 5/19, 31.41 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  750. LA2, Ioric Deabei: 6/19, 33.79 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  751. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován