Cz En

Monika Tyrová

  1. Číslo: 000859
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 27. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008005 (L), Antea Bílý trpaslík

  2. 027908 (L), Astra Eso Moravia

  3. 061208 (L), Art Eso Moravia

  4. 006817 (S), Grácia Via Bohemica

  5. 088319 (L), Achilles Atilla Sorrel Vixen

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II S, Grácia Via Bohemica: 5/11, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL I S, Grácia Via Bohemica: 5/11, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. ZKOUŠKA SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  6. zkouška LA1 1, Achilles Atilla Sorrel Vixen: 4/8, 45.55 s, 11.55 tr. b., 3.27 m/s

  7. zkouška LA1 2, Achilles Atilla Sorrel Vixen: 3/8, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. zkouška SA2 1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  9. zkouška SA2 2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  10. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  11. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  12. SOUTĚŽ DVOJIC, Grácia Via Bohemica: 3/23, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  14. SOUTĚŽ KLUBŮ, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  15. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  16. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Grácia Via Bohemica: 13/23, 43.7 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  17. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  18. Jumping I, Grácia Via Bohemica: 2/10, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  19. Jumping II, Grácia Via Bohemica: 6/10, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. Jumping III, Grácia Via Bohemica: 3/10, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  21. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  22. zkouška SA2 1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  23. zkouška SA2 2, Grácia Via Bohemica: 2/5, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  24. zkouška SA2 3, Grácia Via Bohemica: 1/5, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  25. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  26. 1. zkouška, Grácia Via Bohemica: 1/6, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  27. 2. zkouška, Grácia Via Bohemica: 3/6, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  29. 1. Zkouška A2 S, Grácia Via Bohemica: 1/8, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  30. 2. Zkouška A2 S, Grácia Via Bohemica: 4/8, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  31. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  32. Agility S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  33. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 5/28, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 5/9, 54.5 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  35. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  36. Agility Open 2+3, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  37. ZkA I, Grácia Via Bohemica: 2/8, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  38. ZkA II, Grácia Via Bohemica: 6/8, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  39. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  40. Zkouška II. SA2, Grácia Via Bohemica: 2/9, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. Zkouška I. SA2, Grácia Via Bohemica: 4/9, 47.5 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  42. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  43. Agility Zk I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  44. Agility Zk II, Grácia Via Bohemica: 4/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  46. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  48. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  49. Jumping open SA, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  50. Jumping tunel SA, Grácia Via Bohemica: 4/14, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  51. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/7, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  52. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  53. Soutěž družstev, Grácia Via Bohemica: 5/38, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  54. Soutěž dvojic, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  55. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  56. Soutěž klubů, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  57. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  58. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  59. 1. zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 6/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. 2. zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  61. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  62. 1. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 2/16, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  63. 2. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 8/16, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  64. 3. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 8/16, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  65. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  66. Agility, Grácia Via Bohemica: 7/21, 47.02 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  67. Jumping, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  68. SA 2, Grácia Via Bohemica: 5/8, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  69. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  70. Agility Trial I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  72. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  73. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 1/9, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  74. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/9, 50.34 s, 6.34 tr. b., 3.77 m/s

  75. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  76. Agility Finále, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  77. Agility I., Grácia Via Bohemica: 11/32, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  78. Agility II., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  79. Agility III., Grácia Via Bohemica: 3/31, 48.93 s, 1.93 tr. b., 4.48 m/s

  80. Jumping Finále, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  81. Jumping I., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  82. Jumping II., Grácia Via Bohemica: 3/32, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  83. Jumping III., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  84. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  85. Agility Challenge S SA2, Grácia Via Bohemica: 15/30, 49.58 s, 5.58 tr. b., 3.49 m/s

  86. Agility I S S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  87. Jumping Challenge S SA2, Grácia Via Bohemica: 12/29, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  88. Jumping I S S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  89. Tuneliáda S S, Grácia Via Bohemica: 15/48, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  90. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  91. Trial I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  92. Trial II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  93. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  94. Zkouška 1 SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 SA2, Grácia Via Bohemica: 1/5, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  96. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  97. TRIAL III. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  98. TRIAL II. SA2, Grácia Via Bohemica: 1/3, 48.61 s, 6.61 tr. b., 3.29 m/s

  99. TRIAL I. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  100. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  101. TRIAL II. SA2, Grácia Via Bohemica: 4/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  102. TRIAL I. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  104. Agility 1 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  105. Agility 2 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  106. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  107. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  108. Soutěž družstev, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  109. Soutěž dvojic, Grácia Via Bohemica: 24/42, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  110. Soutěž fen proti psům, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  111. Soutěž klubů, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  112. Soutěž podle plemen, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  113. Soutěž podle roku narození, Grácia Via Bohemica: 6/41, 45.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  114. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  115. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 2/7, 42.92 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  116. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/7, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  117. 3. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 2/7, 52.52 s, 10.52 tr. b., 3.37 m/s

  118. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  119. Agility I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  120. Agility II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  121. Jumping I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  122. Jumping II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  123. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  124. Jumping II S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  125. Jumping I. S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  126. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 3/8, 48.13 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  127. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  128. Zkouška SA1 1 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/9, 44.66 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  129. Zkouška SA1 2 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  130. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  131. 1. zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: 2/6, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  133. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  134. Agility S Ne , Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  135. Agility S So , Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  136. Jumping S Ne , Grácia Via Bohemica: 18/66, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  137. Jumping S So , Grácia Via Bohemica: 23/65, 36.23 s, 6.23 tr. b., 4.06 m/s

  138. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  139. Agility I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  140. Agility II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  141. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  142. Zkouška č.1 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/6, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  143. Zkouška č.2 SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  144. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  145. zkouška 1 SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  146. zkouška 2 SA1, Grácia Via Bohemica: 4/6, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  147. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  148. TRIAL II. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/3, 41.52 s, 5.52 tr. b., 3.4 m/s

  149. TRIAL I. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/3, 47.61 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  150. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  151. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 5/20, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  152. Speciál Jumping S, Grácia Via Bohemica: 11/22, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  153. Zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  154. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  155. Agility Kluby Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  156. Jumping Družstva Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  157. Jumping Dvojice Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  158. Podle roku narození Small, Grácia Via Bohemica: 30/42, 60.41 s, 26.41 tr. b., 3.24 m/s

  159. Soutěž feny proti psům Small, Grácia Via Bohemica: 27/41, 46.12 s, 20.12 tr. b., 3.62 m/s

  160. Soutěž plemen Small, Grácia Via Bohemica: 16/42, 49.82 s, 8.82 tr. b., 3.51 m/s

  161. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  162. Agility Individuals Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  163. Agility Pairs Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  164. Agility Teams Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  165. Finals Individuals Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  166. Jumping Individuals Small, Grácia Via Bohemica: 30/45, 43.56 s, 12.56 tr. b., 4.55 m/s

  167. Jumping Nations Small, Grácia Via Bohemica: 36/47, 43.69 s, 15.69 tr. b., 3.89 m/s

  168. Jumping Pairs Small, Grácia Via Bohemica: 25/48, 52.75 s, 7.75 tr. b., 3.62 m/s

  169. Jumping Teams Small, Grácia Via Bohemica: 13/45, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  170. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  171. Jumping 1 S, Grácia Via Bohemica: 19/26, 67.05 s, 27.05 tr. b., 2.54 m/s

  172. Jumping 2 S, Grácia Via Bohemica: 9/25, 37.03 s, 5.03 tr. b., 4.05 m/s

  173. Zkoušky SA1, Grácia Via Bohemica: 7/10, 53.32 s, 13.32 tr. b., 3.0 m/s

  174. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  175. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/11, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  176. SA1 II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  177. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  178. 1. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  180. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  181. Agility II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  182. Agility I Large, Art Eso Moravia: 9/25, 46.04 s, 10.04 tr. b., 3.48 m/s

  183. Jumping III Large, Art Eso Moravia: 10/25, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  184. Jumping II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  185. Jumping I Large, Art Eso Moravia: 7/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  186. MR belgických ovčáků - 2.kolo, Art Eso Moravia: 4/9, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  187. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  188. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  189. Agility Open (neděle) Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  190. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: 1/38, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  191. Jumping Open (neděle) Large, Astra Eso Moravia: 10/36, 39.23 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  192. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  193. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  194. GP - Agility Large, Astra Eso Moravia: 8/29, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. GP - Jumping II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  196. GP - Jumping I Large, Astra Eso Moravia: 8/27, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  197. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 3/14, 44.07 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  198. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 7/14, 44.47 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  200. Agility klubů, Astra Eso Moravia: 33/44, 44.45 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  201. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 20/49, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  202. Jumping dvojic, Astra Eso Moravia: 14/49, 37.1 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  203. Soutěž podle roku narození, Astra Eso Moravia: 13/49, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  205. Jumping Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  206. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  207. Agility II Open, Astra Eso Moravia: 40/162, 49.69 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  208. Agility II Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  209. Agility I Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  210. Agility I Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  211. Jumping II Open, Art Eso Moravia: 37/162, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  212. Jumping II Open, Astra Eso Moravia: 45/162, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  213. Jumping I Open, Astra Eso Moravia: 75/165, 30.64 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  214. Jumping I Open, Art Eso Moravia: 80/165, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  215. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  216. Agility Open II Large, Art Eso Moravia: 17/33, 49.64 s, 15.64 tr. b., 3.63 m/s

  217. Agility Open II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  218. Agility Open I Large, Art Eso Moravia: 17/35, 45.41 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  219. Agility Open I Large, Astra Eso Moravia: 23/35, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  220. Jumping IV, MR-BO, Astra Eso Moravia: 6/13, 28.69 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  221. Jumping IV, MR-BO, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  222. Jumping Open III Large, Art Eso Moravia: 15/35, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  223. Jumping Open III Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  224. Jumping Open II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  225. Jumping Open II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  226. Jumping Open I Large, Astra Eso Moravia: 14/35, 34.03 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  227. Jumping Open I Large, Art Eso Moravia: 20/35, 48.3 s, 23.3 tr. b., 3.35 m/s

  228. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  229. Agility Open Large, Art Eso Moravia: 7/34, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  230. Agility Open Large, Art Eso Moravia: 10/32, 45.79 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  231. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  232. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  233. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: 3/32, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  234. Jumping Open Large, Art Eso Moravia: 5/32, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  235. Jumping Open Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  236. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: 2/12, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  238. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  239. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 3/15, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  240. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  241. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  242. Agility LA sobota, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  243. Jumping LA neděle, Astra Eso Moravia: 26/78, 36.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  244. Jumping LA sobota, Astra Eso Moravia: 25/77, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  245. Zkoušky LA3 sobota, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  246. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  247. Agility I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  248. Agility II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  249. Jumping Open I, Astra Eso Moravia: 28/61, 36.63 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  250. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  251. Agility, Art Eso Moravia: 4/28, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  252. Agility, Art Eso Moravia: 6/27, 48.5 s, 15.5 tr. b., 3.81 m/s

  253. Agility, Astra Eso Moravia: 9/52, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  254. Agility, Art Eso Moravia: 13/53, 52.25 s, 11.25 tr. b., 3.67 m/s

  255. Agility, Astra Eso Moravia: 17/53, 47.41 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  256. Agility, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  257. Agility, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  258. Agility, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  259. Jumping, Astra Eso Moravia: 28/60, 35.99 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  260. Jumping, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  261. Jumping L, Art Eso Moravia: 10/55, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  262. Jumping L, Astra Eso Moravia: 25/55, 35.37 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  263. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  264. Agility kl., Astra Eso Moravia: 1/39, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  265. Agility kl., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  266. Jumping dr., Astra Eso Moravia: 1/39, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  267. Jumping dr., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  268. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  269. 1. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  270. 2. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 2/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  271. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  272. Agility 1, Art Eso Moravia: 9/26, 51.61 s, 22.61 tr. b., 3.6 m/s

  273. Agility 1, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  274. Agility 2, Astra Eso Moravia: 5/26, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  275. Agility 2, Art Eso Moravia: 7/26, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  276. Jumping 1, Astra Eso Moravia: 3/26, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  277. Jumping 1, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  278. Jumping 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  279. Jumping 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  280. Jumping 3, Art Eso Moravia: 9/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  281. Jumping 3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  282. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  283. Agility Open, Astra Eso Moravia: 11/40, 43.33 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  284. Agility Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  285. Agility Open II., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  286. Agility Open II., Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  287. Agility "zkoušky", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  288. Agility "zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  289. Agility "zkoušky II.", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  290. Agility "zkoušky II.", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  291. Jumping Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  292. Jumping Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  293. Jumping Open II., Art Eso Moravia: 3/39, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  294. Jumping Open II., Astra Eso Moravia: 12/39, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  295. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  296. Agility Open, Art Eso Moravia: 11/69, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  297. Agility Open, Astra Eso Moravia: 27/69, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  298. Agility "Zkoušky", Art Eso Moravia: 11/31, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  299. Agility "Zkoušky", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  300. Agility "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  301. Agility "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  302. Jumping Open, Astra Eso Moravia: 9/68, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  303. Jumping Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  304. Jumping Open II, Art Eso Moravia: 21/69, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  305. Jumping Open II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  306. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  307. Agility Open, Astra Eso Moravia: 12/57, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  308. Agility Open, Art Eso Moravia: 22/57, 43.21 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  309. Agility Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  310. Agility Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  311. Agility "zkoušky", Art Eso Moravia: 5/17, 47.02 s, 20.02 tr. b., 3.74 m/s

  312. Agility "zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  313. Agility - "Zkoušky", Art Eso Moravia: 7/18, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  314. Agility - "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  315. Jumping Open, Astra Eso Moravia: 7/62, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  316. Jumping Open, Art Eso Moravia: 19/62, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  317. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  318. Agility I, Astra Eso Moravia: 9/37, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  319. Agility I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  320. Jumping I, Art Eso Moravia: 5/37, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  321. Jumping I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  322. Jumping II, Art Eso Moravia: 5/34, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  323. Jumping II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  324. Zkoušky NE, Astra Eso Moravia: 7/14, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  325. Zkoušky NE, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  326. Zkoušky SO, Art Eso Moravia: 4/16, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  327. Zkoušky SO, Astra Eso Moravia: 7/16, 36.97 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  328. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  329. Agility Kluby, Art Eso Moravia: 12/43, 47.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  330. Agility Kluby, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  331. Jumping družstev, Art Eso Moravia: 13/44, 37.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  332. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 22/44, 28.41 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  333. Jumping dvojic, Art Eso Moravia: 14/42, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  334. Jumping dvojic, Astra Eso Moravia: 16/42, 29.44 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  335. SuperG, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  336. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  337. agility III. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  338. agility III. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  339. agility II. LA3, Astra Eso Moravia: 2/5, 42.29 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  340. agility II. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  341. agility I. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  342. agility I. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  343. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  344. Agility I, Art Eso Moravia: 16/40, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  345. Agility I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  346. Agility II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  347. Agility II, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  348. Jumping I, Astra Eso Moravia: 13/40, 29.15 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  349. Jumping I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  350. Jumping II, Astra Eso Moravia: 7/40, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  351. Jumping II, Art Eso Moravia: 27/40, 46.25 s, 25.25 tr. b., 3.37 m/s

  352. Jumping III, Art Eso Moravia: 3/27, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  353. Jumping III, Astra Eso Moravia: 10/27, 30.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  354. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  355. 1. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  356. 1. agility LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  357. 2. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  358. 2. agility LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  359. 3. agility LA3, Astra Eso Moravia: 1/7, 43.16 s, 0.16 tr. b., 3.71 m/s

  360. 3. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  361. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  362. Ne - Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  363. Ne - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  364. Ne - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  365. Ne - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  366. Ne - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  367. Ne - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  368. So - Agility L, Art Eso Moravia: 8/28, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  369. So - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  370. So - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  371. So - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  372. So - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  373. So - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  374. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  375. Ne - Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  376. Ne - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  377. Ne - Jumping L, Art Eso Moravia: 3/32, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  378. Ne - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  379. Ne - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  380. Ne - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  381. So - Agility L, Art Eso Moravia: 6/38, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  382. So - Agility L, Astra Eso Moravia: 7/38, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  383. So - Jumping L, Astra Eso Moravia: 11/38, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  384. So - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  385. So - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  386. So - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  387. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  388. AGILITY-L, Astra Eso Moravia: 8/74, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  389. AGILITY-L, Art Eso Moravia: 22/74, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  390. Finále LA neděle, Astra Eso Moravia: 7/37, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  391. Finále LA neděle, Art Eso Moravia: 8/37, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  392. JUMPING-L, Art Eso Moravia: 10/71, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  393. JUMPING-L, Astra Eso Moravia: 29/71, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  394. JUMPING-L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  395. JUMPING-L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  396. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  397. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  398. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  399. neděle - agility L, Astra Eso Moravia: 14/31, 42.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  400. neděle - agility L, Art Eso Moravia: 15/31, 44.55 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  401. neděle - jumping L, Art Eso Moravia: 4/33, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  402. neděle - jumping L, Astra Eso Moravia: 24/33, 26.37 s, 35.0 tr. b., 5.27 m/s

  403. neděle - zkouška LA3, Art Eso Moravia: 3/5, 44.69 s, 10.0 tr. b., 10.45 m/s

  404. neděle - zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  405. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  406. Agility Belgičáci ned L, Art Eso Moravia: 5/17, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  407. Agility Belgičáci ned L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  408. Agility Belgičáci sob L, Astra Eso Moravia: 12/16, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  409. Agility Belgičáci sob L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  410. Agility neděle L, Art Eso Moravia: 16/47, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  411. Agility neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  412. Agility sobota L, Astra Eso Moravia: 30/48, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  413. Agility sobota L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  414. Jumping Belgičáci ned L, Astra Eso Moravia: 6/15, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  415. Jumping Belgičáci ned L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  416. Jumping Belgičáci sob L, Astra Eso Moravia: 9/16, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  417. Jumping Belgičáci sob L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  418. Jumping neděle L, Astra Eso Moravia: 14/49, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  419. Jumping neděle L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  420. Jumping sobota L, Astra Eso Moravia: 25/48, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  421. Jumping sobota L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  422. LA2n LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  423. LA2n LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  424. LA2s LA2, Art Eso Moravia: 14/23, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  425. LA2s LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  426. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  427. Agility, Art Eso Moravia: 7/42, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  428. Agility, Astra Eso Moravia: 15/42, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  429. Jumping, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  430. Jumping, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  431. Jumping Ne, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  432. Jumping Ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  433. Zkoušky Ne, Art Eso Moravia: 2/12, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  434. Zkoušky Ne, Astra Eso Moravia: 4/12, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  435. Zkoušky So, Astra Eso Moravia: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  436. Zkoušky So, Art Eso Moravia: 5/14, 35.6 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  437. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  438. Ne-1. LA2, Art Eso Moravia: 2/22, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  439. Ne-1. LA2, Astra Eso Moravia: 5/22, 37.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  440. Ne-Agility BO L, Astra Eso Moravia: 1/16, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  441. Ne-Agility BO L, Art Eso Moravia: 10/16, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  442. Ne-Jumping L, Art Eso Moravia: 23/56, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  443. Ne-Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  444. So-1. LA2, Art Eso Moravia: 3/24, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  445. So-1. LA2, Astra Eso Moravia: 5/24, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  446. So-2. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  447. So-2. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  448. So-Agility BO L, Astra Eso Moravia: 10/16, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  449. So-Agility BO L, Art Eso Moravia: 11/16, 41.1 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  450. So-Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  451. So-Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  452. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  453. Agility Large, Art Eso Moravia: 5/41, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  454. Agility Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  455. Jumping Large, Astra Eso Moravia: 4/37, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  456. Jumping Large, Art Eso Moravia: 14/37, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  457. Zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 5/19, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  458. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  459. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  460. Agility kluby, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  461. Agility kluby, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  462. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 11/39, 30.06 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  463. Jumping družstev, Art Eso Moravia: 12/39, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  464. Super G, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  465. Super G, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  466. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  467. I. agility LA2, Astra Eso Moravia: 4/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  468. I. agility LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  469. II. agility LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  470. II. agility LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  471. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  472. Agility Open L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  473. Agility Open L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  474. Agility Open neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  475. Agility Open neděle L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  476. Jumping Open L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  477. Jumping Open L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  478. Jumping Open neděle L, Art Eso Moravia: 4/11, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  479. Jumping Open neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  480. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: 1/6, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  481. Zkoušky LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  482. Zkoušky neděle LA2, Art Eso Moravia: 2/7, 44.31 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  483. Zkoušky neděle LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  484. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  485. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: 4/17, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  486. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  487. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: 3/16, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  488. 1. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  489. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: 1/11, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  490. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  491. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 4/16, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  492. 2. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  493. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: 1/11, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  494. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 5/11, 56.06 s, 12.06 tr. b., 3.57 m/s

  495. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 3/11, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  496. 4. Open LA, Art Eso Moravia: 4/11, 56.13 s, 12.13 tr. b., 3.56 m/s

  497. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  498. AGILITY I, Astra Eso Moravia: 17/121, 41.5 s, 9.5 tr. b., 3.98 m/s

  499. AGILITY I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  500. AGILITY II, Art Eso Moravia: 40/118, 45.18 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  501. AGILITY II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  502. JUMPING I, Astra Eso Moravia: 42/109, 40.94 s, 11.94 tr. b., 4.3 m/s

  503. JUMPING I, Art Eso Moravia: 55/109, 46.19 s, 27.19 tr. b., 3.81 m/s

  504. JUMPING II, Astra Eso Moravia: 48/124, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  505. JUMPING II, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  506. JUMPING III, Art Eso Moravia: 32/119, 36.31 s, 8.31 tr. b., 4.1 m/s

  507. JUMPING III, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  508. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  509. Jump Large ne, Astra Eso Moravia: 2/35, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  510. Jump Large ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  511. Jump Large so, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  512. Jump Large so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  513. LA2 ne, Art Eso Moravia: 1/12, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  514. LA2 ne, Astra Eso Moravia: 9/12, 32.5 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  515. LA2 so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  516. LA2 so, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  517. Open large ne, Astra Eso Moravia: 2/35, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  518. Open large ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  519. Open Large so, Astra Eso Moravia: 6/37, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  520. Open Large so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  521. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  522. Zkouška III LA2, Astra Eso Moravia: 1/19, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  523. Zkouška III LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  524. Zkouška II LA2, Art Eso Moravia: 3/19, 50.14 s, 7.14 tr. b., 3.47 m/s

  525. Zkouška II LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  526. Zkouška I LA2, Astra Eso Moravia: 3/19, 38.19 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  527. Zkouška I LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  528. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  529. ne-AGILITY L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  530. ne-AGILITY L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  531. ne-JUMPING L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  532. ne-JUMPING L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  533. ne-zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 1/13, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  534. ne-zkouška LA2, Art Eso Moravia: 8/13, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  535. so-AGILITY L, Astra Eso Moravia: 8/32, 38.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  536. so-AGILITY L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  537. so-JUMPING L, Art Eso Moravia: 11/32, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  538. so-JUMPING L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  539. so-zkouška LA2, Art Eso Moravia: 3/15, 39.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  540. so-zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 5/15, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  541. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  542. AGILITY So, Art Eso Moravia: 10/26, 43.47 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  543. AGILITY So, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  544. JUMPING Ne, Art Eso Moravia: 4/27, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  545. JUMPING Ne, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  546. JUMPING So, Art Eso Moravia: 5/26, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  547. JUMPING So, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  548. Zk Ne, Astra Eso Moravia: 3/15, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  549. Zk Ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  550. Zk So, Astra Eso Moravia: 2/14, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  551. Zk So, Art Eso Moravia: 7/14, 46.8 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  552. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  553. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  554. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  555. Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  556. Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  557. Zkouška LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  558. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  559. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  560. Zkouška II. LA2, Astra Eso Moravia: 5/11, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  561. Zkouška II. LA2, Art Eso Moravia: 6/11, 38.23 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  562. Zkouška I. LA2, Astra Eso Moravia: 5/11, 39.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  563. Zkouška I. LA2, Art Eso Moravia: 7/11, 48.14 s, 12.14 tr. b., 3.26 m/s

  564. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  565. Zkoušky 1. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  566. Zkoušky 1. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  567. Zkoušky 2. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  568. Zkoušky 2. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  569. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  570. AGILITY 1, Art Eso Moravia: 5/20, 38.67 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  571. AGILITY 1, Astra Eso Moravia: 9/20, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  572. AGILITY 1, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  573. AGILITY 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  574. AGILITY 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  575. JUMPING 1, Art Eso Moravia: 9/20, 40.75 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  576. JUMPING 1, Astra Eso Moravia: 11/20, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  577. JUMPING 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  578. JUMPING 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  579. JUMPING 3, Astra Eso Moravia: 11/19, 32.33 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  580. JUMPING 3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  581. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  582. Zkouška č.1 LA2, Astra Eso Moravia: 15/25, 33.03 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  583. Zkouška č.1 LA2, Art Eso Moravia: 18/25, 37.71 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  584. Zkouška č.2 LA2, Art Eso Moravia: 2/25, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  585. Zkouška č.2 LA2, Astra Eso Moravia: 11/25, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  586. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  587. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: 3/27, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  588. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: 10/27, 35.57 s, 7.57 tr. b., 4.81 m/s

  589. 1. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  590. 1. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  591. 1. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  592. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  593. 2. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 3/22, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  594. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  595. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  596. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 6/28, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  597. 2. Open LA, Art Eso Moravia: 14/28, 53.46 s, 25.46 tr. b., 3.54 m/s

  598. 2. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  599. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 7/24, 52.19 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  600. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: 9/24, 40.88 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  601. 3. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  602. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 5/24, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  603. 4. Open LA, Antea Bílý trpaslík: 13/24, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  604. 4. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  605. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 04. 12. 2010

  606. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  607. Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  608. Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  609. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: 12/22, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  610. Zkoušky LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  611. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  612. 1. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 1/28, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  613. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  614. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  615. 1. Open LA, Art Eso Moravia: 3/28, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  616. 1. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  617. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  618. 2. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 1/26, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  619. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: 11/26, 24.37 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  620. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: 13/26, 37.31 s, 11.31 tr. b., 3.56 m/s

  621. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 10/28, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  622. 2. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  623. 2. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  624. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 10/26, 44.65 s, 11.65 tr. b., 3.58 m/s

  625. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  626. 3. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  627. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 1/26, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  628. 4. Open LA, Art Eso Moravia: 11/26, 52.21 s, 15.21 tr. b., 3.45 m/s

  629. 4. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  630. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  631. Agility large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  632. Agility large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  633. Agility large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  634. Agility large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  635. Agility large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  636. Agility large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  637. Jump Large, Art Eso Moravia: 6/40, 0.0 s, 0.0 tr. b., 4.263 m/s

  638. Jump Large, Astra Eso Moravia: 11/39, 33.37 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  639. Jump Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  640. Jump Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  641. Jump Large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  642. Jump Large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  643. LA2, Antea Bílý trpaslík: 6/20, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  644. LA2, Astra Eso Moravia: 7/20, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  645. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  646. LA2 (41+5), Art Eso Moravia: 4/20, 39.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  647. LA2 (41+5), Antea Bílý trpaslík: 10/20, 31.37 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  648. LA2 (41+5), Astra Eso Moravia: Diskvalifikován