Cz En

Veronika Polášková

  1. Číslo: 000876
  2. OSA: HAF Beskydy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 14. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 161903 (L), Daisy z Kovárny

  2. 164503 (M), Axel Rose ze Shetlandů

  3. 010105 (L), Ghent Bohemia Alké

  4. 003707 (ML), Balantine z Jabloňovho dvora

  5. 035608 (ML), Barga Vrabčí hnízdo

  6. 017012 (L), Puma z Hückelovy vily

  7. 000114 (M), E.T. Tantum Auri

  8. 066618 (M), Spunky Monkey Koryfej

  9. 066818 (ML), Cate Tora Mei

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  2. 1. zkouška, E.T. Tantum Auri: 2/6, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. 1. zkouška, Cate Tora Mei: 9/22, 40.2 s, 25.0 tr. b., 3.96 m/s

  4. 2. zkouška, E.T. Tantum Auri: 1/6, 37.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  5. 2. zkouška, Cate Tora Mei: Diskvalifikován

  6. 3. zkouška, E.T. Tantum Auri: 3/6, 39.86 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  7. 3. zkouška, Cate Tora Mei: Diskvalifikován

  8. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  9. Agility, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  10. Jumping, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  11. Tuneliáda, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  12. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  13. Hvezdy budoucnosti, Spunky Monkey Koryfej: 2/5, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  14. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  15. Jumping I, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  16. Jumping II, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  17. Jumping III, E.T. Tantum Auri: 7/19, 28.45 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  18. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  19. agility open M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  20. Jumping open M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  21. Tuneliáda M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  22. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  23. Agility I, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  24. Jumping I, E.T. Tantum Auri: 8/37, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. Jumping II, E.T. Tantum Auri: 20/37, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  27. Jumping I, E.T. Tantum Auri: 11/22, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  28. Jumping II, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  29. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, E.T. Tantum Auri: 5/20, 44.2 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  30. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  31. Agility open M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  32. Jumping open M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  33. Zkouška MA1, E.T. Tantum Auri: 1/8, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  34. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  35. Czech Imp Jump Medium, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 Medium, E.T. Tantum Auri: 14/22, 50.98 s, 23.98 tr. b., 3.26 m/s

  37. Jumping 2 Medium, E.T. Tantum Auri: 16/22, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  38. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  39. Agility I SH, E.T. Tantum Auri: 14/33, 51.86 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  40. Jumping II SH, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  41. Jumping I SH, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  42. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  43. Jump 1 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  44. Jump 2 M, E.T. Tantum Auri: 4/10, 45.9 s, 8.9 tr. b., 3.29 m/s

  45. Jump 3 M, E.T. Tantum Auri: 4/10, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  46. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  47. 1. Zkouška MA1, E.T. Tantum Auri: 2/6, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  48. 2. Zkouška MA1, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  49. 3. Zkouška MA1, E.T. Tantum Auri: 1/6, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  51. Agility I, E.T. Tantum Auri: 3/5, 39.31 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  52. Agility II, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  53. HCV Jumping, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  54. Jumping 1, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  55. Jumping 2, E.T. Tantum Auri: 10/16, 44.26 s, 15.26 tr. b., 4.02 m/s

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  57. Jumping 1 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  59. Jumping 3 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  60. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  61. 1. Zkouška A1 MA1, E.T. Tantum Auri: 2/4, 44.8 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  62. 2. Zkouška A1 MA1, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  64. Jump 1 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  65. Jump 2 M, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  66. Jump U Lesa M, E.T. Tantum Auri: 11/18, 25.56 s, 30.56 tr. b., 0.0 m/s

  67. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  68. Jumping Open I, E.T. Tantum Auri: 16/25, 40.81 s, 17.01 tr. b., 4.14 m/s

  69. Jumping Open II, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  70. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  71. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Balantine z Jabloňovho dvora: 2/3, 39.32 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  72. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  73. Agility Veteráni, Balantine z Jabloňovho dvora: Diskvalifikován

  74. Jumping Veteráni, Balantine z Jabloňovho dvora: 1/2, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  75. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  76. 2. zkouška, Balantine z Jabloňovho dvora: 3/3, 52.74 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  77. Jumping, Balantine z Jabloňovho dvora: Diskvalifikován

  78. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  79. MEDIUM - Czech Imp Jump, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  80. MEDIUM - JUMPING 1, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  81. MEDIUM - JUMPING 2, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  82. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  83. I Agility, E.T. Tantum Auri: Diskvalifikován

  84. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  85. 1.zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 10/22, 44.59 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. 2.zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  87. 3.zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 13/22, 49.91 s, 16.91 tr. b., 3.39 m/s

  88. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  89. Zkouška II LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 1/19, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  90. Zkouška I LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  91. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  92. Jumping So LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 3/20, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. Zkouška II LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  94. Zkouška I LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 9/20, 54.07 s, 32.07 tr. b., 2.9 m/s

  95. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  96. I. Agility, Balantine z Jabloňovho dvora: Diskvalifikován

  97. II. Agility, Balantine z Jabloňovho dvora: 3/29, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  98. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  99. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Barga Vrabčí hnízdo: 61/121, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  100. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Barga Vrabčí hnízdo: 56/186, 44.04 s, 22.04 tr. b., 4.04 m/s

  101. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  102. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  103. 1. agility L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  104. 2. agility L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  105. Agility LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  106. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  107. 1. Agility A2, Puma z Hückelovy vily: Diskvalifikován

  108. 2. Agility A2, Puma z Hückelovy vily: Diskvalifikován

  109. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  110. Agility neděle L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  111. Jumping neděle L, Barga Vrabčí hnízdo: 16/49, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  112. LA2n LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  113. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  114. AGILITY, Barga Vrabčí hnízdo: 8/48, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  115. JUMPING, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  116. LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 2/17, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  117. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  118. Agility L, Barga Vrabčí hnízdo: 10/21, 42.13 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  119. Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: 5/22, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  120. Zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 2/7, 45.78 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  121. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  122. 1.zkouska LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  124. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  125. Jumping LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  127. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  128. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  129. Power & Speed A2/A3 L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  130. Speciální závod Agility L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  131. Speciální závod Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  132. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  133. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  134. Agility So L, Barga Vrabčí hnízdo: 10/21, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  135. Jumping So L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  136. Zkouška So LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  137. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  138. Agility L, Barga Vrabčí hnízdo: 12/38, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  139. Agility M, Axel Rose ze Shetlandů: 7/16, 44.29 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  140. Juming M, Axel Rose ze Shetlandů: Diskvalifikován

  141. Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  142. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  143. Agility LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  144. Speciál agility A2 + A3 L, Barga Vrabčí hnízdo: 2/18, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  145. Speciál Jumping A2 + A3 L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  146. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  147. 1. Agility LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  148. 2. agility LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  150. Agility LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 6/16, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  151. Agility Open L, Barga Vrabčí hnízdo: 11/45, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  152. Jumping Open L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  153. Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro LARGE, 09. 10. 2011

  154. Agility LARGE, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  155. Jumping LARGE, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  156. LA 2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  157. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  158. JUMP L L, Barga Vrabčí hnízdo: 18/23, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  159. OPEN L L, Barga Vrabčí hnízdo: 5/24, 38.06 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  160. ZKOUŠKA LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  161. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  162. Zkoušky 1. LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  163. Zkoušky 2. LA2, Barga Vrabčí hnízdo: 4/14, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  164. Horka nad Moravou - Mistrovství republiky beaglů v agility + otevřené zkoušky, 13. 11. 2010 - 14. 11. 2010

  165. Zkoušky II. LA2, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  166. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  167. Agility L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  168. Agility LA1, Barga Vrabčí hnízdo: 2/8, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  169. Agility LA1, Barga Vrabčí hnízdo: 3/7, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  170. Agility M, Axel Rose ze Shetlandů: 4/9, 43.59 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  171. Agility MA2, Axel Rose ze Shetlandů: 1/3, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  172. Agility MA2, Axel Rose ze Shetlandů: 2/6, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  173. Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  174. Jumping L, Barga Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  175. Jumping L 2., Barga Vrabčí hnízdo: 2/19, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  176. Jumping M, Axel Rose ze Shetlandů: 2/8, 39.59 s, 10.59 tr. b., 3.71 m/s

  177. Jumping M, Axel Rose ze Shetlandů: Diskvalifikován

  178. Jumping M 2., Axel Rose ze Shetlandů: 1/9, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s