Cz En

Jan Fiala

  1. Číslo: 000942
  2. OSA: Plzeňský pes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 22. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 018205 (L), Coffé Doppio Abandessan's

  2. 004806 (L), Arta Black Kvítek šáronský

  3. 012008 (S), A3Ch Queen Christine z Arcamony

  4. 002012 (ML), Božská Číča od Betlémské pastviny

  5. 041512 (L), Elis Blue Foxy Fox

  6. 069912 (L), A3Ch Cheese it Fitmin

  7. 075713 (M), A3Ch Embargo de Nigromanta

  8. 052015 (L), Enigmatic Entity Mintaka

  9. 076515 (M), Flopp Rudolfovská skála

  10. 001116 (L), A3Ch Aiyta Sapanaska

  11. 016418 (ML), Allotria Vie de Blanc

  12. 017419 (L), A3Ch Libby Granting Pleasure

  13. 002520 (ML), Kirlie Mawlch

Výsledky

  1. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  2. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/24, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  3. Agility ML, Kirlie Mawlch: 3/9, 48.5 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  4. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/25, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  5. Jumping ML, Kirlie Mawlch: 2/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  6. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  7. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/3, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  8. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  9. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/16, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  10. 1. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/16, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  12. 2. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  13. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  14. Agility Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/106, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. Agility Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/109, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  16. Jumping Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/108, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  17. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/108, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  18. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  19. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  20. Jumping, Kirlie Mawlch: 3/7, 29.95 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  21. Zkouška 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. Zkouška 1, Kirlie Mawlch: 1/3, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Zkouška 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. Zkouška 2, Kirlie Mawlch: 2/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  26. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/12, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  27. 1. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/10, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  29. 2. Zkouška MLA2, Kirlie Mawlch: 1/2, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  31. 1. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/21, 23.05 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  32. 1. Jumping ML, Kirlie Mawlch: Diskvalifikován

  33. 1. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  34. 1. Zkouška MLA1, Kirlie Mawlch: 1/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  35. 2. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/20, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  36. 2. Jumping ML, Kirlie Mawlch: 2/10, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  37. 2. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA1, Kirlie Mawlch: 1/6, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  40. LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/11, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  41. LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  42. MLA1 I, Kirlie Mawlch: 1/7, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. MLA1 II, Kirlie Mawlch: 1/7, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 15/95, 39.35 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  46. II. agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/90, 41.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  47. II. jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 15/97, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  48. I. jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/97, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  49. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  50. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/34, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  51. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  52. Jelenův Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/34, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  53. PhysioDOG Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/34, 42.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  54. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  55. Agility Finále L_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  56. Agility Open L_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  57. Jumping L_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  58. Jumping L_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  59. LA3_neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  60. LA3_sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/20, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  62. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  63. Zkouška2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/13, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  64. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  65. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  66. Zkouška2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  67. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  68. Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  69. Agility Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/137, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  70. Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 66/136, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 27/138, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  72. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  73. LA3_1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  74. LA3_2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/15, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  75. LA3_3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  77. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  78. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 30/222, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  79. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  80. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  81. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  82. Grand Final, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/44, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  83. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/216, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  84. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  85. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  86. 2. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/27, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  87. Zkouška LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/17, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  89. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  90. 1. Zkouška - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  92. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  93. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 18/97, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  94. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/96, 41.74 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  95. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  96. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/96, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  97. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/94, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  98. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/87, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  99. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  100. Zkouška LA3 I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  101. Zkouška LA3 I, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/9, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  102. Zkouška LA3 II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  103. Zkouška LA3 II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  104. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  105. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 20/123, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  106. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 36/120, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  107. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 14/120, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  108. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/123, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  109. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/122, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  110. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 32/111, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  111. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  112. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  113. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  114. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/28, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. Pá. - Oldies (Agility V), Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/23, 46.75 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  116. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  117. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/169, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  118. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/110, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  119. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/23, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  120. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/175, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  121. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/110, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  122. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Aiyta Sapanaska: 26/170, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  123. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  124. Agility I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  125. Agility II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  126. Jumping I, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/169, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  127. Jumping II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 49/161, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  128. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  129. LA3 I., A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/19, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  130. LA3 I., Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/19, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  131. LA3 II., A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  132. LA3 II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  133. LA3 III., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  134. LA3 III., A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  135. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  136. LA2 I., A3Ch Libby Granting Pleasure: 1/17, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  137. LA2 II., A3Ch Libby Granting Pleasure: Diskvalifikován

  138. LA2 III., A3Ch Libby Granting Pleasure: Diskvalifikován

  139. LA3 I., A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  140. LA3 II., A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  141. LA3 III., A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/21, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  142. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  143. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  144. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/24, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  146. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/39, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  147. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  148. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  149. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  150. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  151. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  153. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/28, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  154. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  155. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/28, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  156. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/28, 30.76 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  157. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  159. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  160. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  161. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  162. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  163. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  164. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  165. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/19, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  166. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 12/19, 44.11 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  167. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  168. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  169. Agility 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  170. Agility 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  171. Agility 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/27, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  172. Agility 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 12/28, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  174. Jumping 1 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 16/28, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  175. Jumping 2 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/28, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  176. Jumping 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  177. Jumping 3 L, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  178. Jumping 3 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/28, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  179. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/19, 40.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  180. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/19, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  181. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  182. Zkouška III. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 16/22, 36.08 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  183. Zkouška III. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  184. Zkouška II. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/22, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  185. Zkouška II. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  186. Zkouška I. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/22, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  187. Zkouška I. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  188. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  189. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/31, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  190. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/39, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  191. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  192. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  193. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  194. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/38, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  195. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/31, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  196. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/38, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  197. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  198. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/21, 42.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  199. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/18, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  200. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 14/21, 47.35 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  201. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  202. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  203. Agility DRUZSTVA, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/97, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  204. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 19/97, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  205. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Aiyta Sapanaska: 42/97, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  206. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  207. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 27/212, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  208. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  209. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 62/217, 37.57 s, 25.0 tr. b., 5.0 m/s

  210. Agility 3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 58/179, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  211. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 59/179, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  212. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/191, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  213. Agility 4, Božská Číča od Betlémské pastviny: 94/191, 39.11 s, 25.0 tr. b., 5.11 m/s

  214. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  215. Agility Trial, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  216. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 43/214, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  217. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 73/214, 43.03 s, 25.0 tr. b., 4.53 m/s

  218. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  219. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  220. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  221. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 26/95, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  222. QA4 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  223. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 45/93, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  224. QA5 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 46/93, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  225. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/88, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  226. QA6 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  227. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/95, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  228. QJ4 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/95, 36.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  229. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/90, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  230. QJ5 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  231. QJ6 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  232. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  233. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  234. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 25/127, 39.62 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  235. QA1 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  236. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 23/125, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  237. QA2 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 61/125, 44.58 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  238. QA3 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 35/125, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  239. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  240. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/126, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  241. QJ1 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  242. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 47/126, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  243. QJ2 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  244. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  245. QJ3 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  246. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  247. Agility A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 48/95, 44.81 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  248. Agility A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  249. Agility Squads as individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/157, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  250. Agility Squads as individual, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  251. Jumping A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/113, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  252. Jumping A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/113, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  253. Jumping Squads as Individual, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/162, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  254. Jumping Squads as Individual, A3Ch Aiyta Sapanaska: 60/162, 29.43 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  255. Power & Speed A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  256. Power & Speed A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  257. Special Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  258. Special Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  259. Special Final, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  260. Special Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 28/153, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  261. Special Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 90/153, 40.61 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  262. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/106, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  263. Tachyon Trophy A2A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 36/106, 39.29 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  264. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  265. I Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/139, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  266. I Agility Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  267. II Agility Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: 44/137, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  268. II Agility Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  269. II Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  270. II Jumping Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  271. I Jumping Open, A3Ch Aiyta Sapanaska: 28/139, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  272. I Jumping Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  273. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  274. Zkouška 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/17, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  275. Zkouška 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  276. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/17, 37.12 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  277. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  278. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  279. Zkoukša 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  280. Zkoukša 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  281. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  282. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  283. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  284. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/52, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  285. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/50, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  286. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/52, 43.46 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  287. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  288. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  289. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  290. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  291. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  292. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/24, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  293. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/24, 40.62 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  294. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  295. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  296. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  297. 1. zkouška LA1, Allotria Vie de Blanc: 6/13, 44.79 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  298. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  299. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  300. 2. zkouška LA1, Allotria Vie de Blanc: Diskvalifikován

  301. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  302. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  303. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  304. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  305. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 20/47, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  306. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  307. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  308. Finále, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  309. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/47, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  310. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 20/51, 33.61 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  311. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/47, 31.77 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  312. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  314. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  315. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  316. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  317. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/20, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  319. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/20, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  320. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  321. II. Packa LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/24, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  322. II. Packa LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  323. I. Packa LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  324. I. Packa LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/24, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  325. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  326. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/49, 30.73 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  327. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  328. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/50, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  329. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/50, 32.17 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  330. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 10/21, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  331. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  332. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  333. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  334. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  335. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/62, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  336. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  337. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  338. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  339. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/32, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  340. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  341. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  342. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  344. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  345. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  346. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  347. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  348. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  349. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 10/24, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  350. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  351. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/24, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  352. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  353. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  354. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/44, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  355. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/44, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  356. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/44, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  357. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  358. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/17, 40.46 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  359. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  360. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  361. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/15, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  362. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/15, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  363. II. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  364. II. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  365. I. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  366. I. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  368. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  369. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  370. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  371. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  372. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  373. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/60, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  374. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  375. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  376. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  377. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/61, 26.46 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  378. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  379. Velké finále LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  380. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  381. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/37, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  382. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  383. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/40, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  384. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  385. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  386. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/27, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  387. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  388. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  389. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  390. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 14/28, 46.7 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  391. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  392. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/27, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  393. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  394. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  395. 1. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/22, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  396. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/22, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  397. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  398. 2. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  399. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  400. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/40, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  401. AGILITY, A3Ch Embargo de Nigromanta: 3/13, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  402. AGILITY, A3Ch Embargo de Nigromanta: 7/11, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  403. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: 15/38, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  404. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  405. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  406. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/39, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  407. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/38, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  408. JUMPING, A3Ch Embargo de Nigromanta: 6/13, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  409. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/38, 28.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  410. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/39, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  411. JUMPING, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  412. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  413. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  414. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  415. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  416. MA2, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  417. MA2, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  418. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  419. Zkouška 1 - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  420. Zkouška 1 - LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  421. Zkouška 2 - LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  422. Zkouška 2 - LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  423. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  424. Agility družstev, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  425. Agility jednotlivců, A3Ch Aiyta Sapanaska: 18/87, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  426. Jumping družstev, A3Ch Aiyta Sapanaska: 39/88, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  427. Jumping jednotlivců, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  428. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  429. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  430. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  431. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  432. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 22/217, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  433. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  434. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  435. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  436. Agility 3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  437. Agility 3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  438. Agility 4, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  439. Agility 4, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  440. Agility Trial, A3Ch Aiyta Sapanaska: 46/112, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  441. Agility Trial, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  442. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/214, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  443. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  444. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  445. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  446. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/45, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  447. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  448. QA4 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 40/99, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  449. QA4 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  450. QA5 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/97, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  451. QA5 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  452. QA6 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 45/95, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  453. QA6 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/95, 38.05 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  454. QJ4 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  455. QJ4 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  456. QJ5 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/91, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  457. QJ5 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/91, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  458. QJ6 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  459. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  460. 1Q Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/157, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  461. 1Q Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  462. 2Q Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 41/157, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  463. 2Q Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  464. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/108, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  465. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 54/108, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  466. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  467. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  468. Power & speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 21/111, 21.21 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  469. Power & speed A2/A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  470. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  471. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  472. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  473. QA1 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  474. QA1 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  475. QA2 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 41/127, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  476. QA2 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  477. QA3 agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 30/130, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  478. QA3 agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  479. QJ1 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 37/135, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  480. QJ1 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  481. QJ2 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/135, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  482. QJ2 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  483. QJ3 jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/118, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  484. QJ3 jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 68/118, 40.87 s, 31.87 tr. b., 4.28 m/s

  485. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  486. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  487. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  488. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  489. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/13, 46.11 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  490. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  491. III. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  492. III. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  493. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/13, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  494. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/14, 34.63 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  495. II. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  496. II. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  497. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/13, 48.28 s, 28.28 tr. b., 3.6 m/s

  498. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  499. I. zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  500. I. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  501. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  502. Agility 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/128, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  503. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 47/128, 47.27 s, 31.27 tr. b., 4.15 m/s

  504. Agility 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 33/128, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  505. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  506. Jumping 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/128, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  507. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 71/128, 35.28 s, 25.0 tr. b., 5.07 m/s

  508. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  509. Jumping 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  510. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  511. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: 4/15, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  512. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  513. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  514. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  515. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  516. Fun Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/31, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  517. Fun Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: 4/15, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  518. Fun Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 11/34, 23.54 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  519. Fun Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/34, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  520. Fun Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  521. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/39, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  522. Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/36, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  523. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/39, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  524. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  525. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  526. Zkouška LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/21, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  527. Zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  528. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  529. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/57, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  530. AGILITY, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  531. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  532. AGILITY, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  533. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: 21/51, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  534. JUMPING, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  535. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  536. JUMPING, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  537. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  538. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/33, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  539. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 13/33, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  540. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  541. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  542. 1. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/14, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  543. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  544. 2. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  545. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  546. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  547. Heroutice, 1. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/16, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  548. Heroutice, 1. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  549. Heroutice, 2. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/16, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  550. Heroutice, 2. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  551. Heroutice, 3. běh, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/15, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  552. Heroutice, 3. běh, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  553. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  554. Zkouška1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/22, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  555. Zkouška1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  556. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  557. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  558. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  559. Zkouška 1 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  560. Zkouška 1 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  561. Zkouška 2 LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 6/21, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  562. Zkouška 2 LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  563. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  564. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  565. 1. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  566. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/13, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  567. 2. ZK LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  568. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  569. ZkA. II. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  570. ZkA. II. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  571. ZkA. I. LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  572. ZkA. I. LA3, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  573. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  574. 1. ZK LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/31, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  575. 1. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  576. 2. ZK LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/31, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  577. 2. ZK LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/10, 33.99 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  578. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  579. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/63, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  580. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/63, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  581. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 25/63, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  582. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  583. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 13/66, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  584. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  585. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 10/35, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  586. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  587. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 4/24, 40.03 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  588. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  589. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  590. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  591. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  592. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  593. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  594. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  595. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 17/34, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  596. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  597. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  598. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 38/63, 31.43 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  599. Agility LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  600. Jumping LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 8/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  601. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 30/63, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  602. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  603. Jumping LA sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  604. Velké finále LA neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/31, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  605. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  606. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/25, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  607. Zkoušky LA3 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  608. Zkoušky LA3 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  609. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  610. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 5/28, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  611. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  612. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  613. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  614. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 12/28, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  615. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  616. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  617. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  618. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/23, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  619. 3. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  620. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  621. 3. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  622. Agility L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  623. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  624. Jumping L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  625. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  626. Ne-zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  627. Ne-zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  628. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  629. 1. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 9/20, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  630. 1. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  631. 2. zkouška LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  632. 2. zkouška LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  633. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  634. Finále, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  635. Jumping (1), A3Ch Aiyta Sapanaska: 7/55, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  636. Jumping (1), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  637. Jumping (2), A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/55, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  638. Jumping (2), Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/55, 32.4 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  639. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/21, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  640. Zkouška, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  641. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  642. LA2_1 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/29, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  643. LA2_2 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/29, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  644. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  645. LA1_1 LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/9, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  646. LA1_2 LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/9, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  647. LA2_1 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  648. LA2_2 LA2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  649. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  650. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  651. Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  652. Agility I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  653. Agility I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  654. Agility II, A3Ch Aiyta Sapanaska: 50/195, 47.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  655. Agility II, Božská Číča od Betlémské pastviny: 64/195, 46.27 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  656. Agility III, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  657. Agility III, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  658. Agility IV, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  659. Agility IV, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  660. Jumping I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  661. Jumping I, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  662. Jumping II, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  663. Jumping II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  664. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  665. QA5 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  666. QA5 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  667. QA6 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  668. QA6 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  669. QJ5 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 34/187, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  670. QJ5 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  671. QJ6 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 79/182, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  672. QJ6 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  673. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  674. 1Q Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 21/131, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  675. 1Q Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/131, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  676. 2Q Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 46/139, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  677. 2Q Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  678. Družstva - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  679. Družstva - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  680. Družstva - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  681. Družstva - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  682. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: 20/100, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  683. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 43/100, 39.2 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  684. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 33/102, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  685. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  686. Power & speed A2/A3, A3Ch Aiyta Sapanaska: 3/91, 17.31 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  687. Power & speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/91, 17.61 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  688. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 50/103, 37.18 s, 22.18 tr. b., 4.3 m/s

  689. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  690. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  691. QA3 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  692. QA3 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  693. QA4 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  694. QA4 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  695. QJ3 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 65/176, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  696. QJ3 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: 106/176, 31.89 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  697. QJ4 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 56/174, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  698. QJ4 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  699. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  700. Jumping Neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/46, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  701. Jumping Neděle L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  702. Jumping Sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/46, 23.55 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  703. Jumping Sobota L, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  704. Zkoušk 1 Neděle LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 1/18, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  705. Zkoušk 1 Neděle LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  706. Zkouška 1 Sobota LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  707. Zkouška 1 Sobota LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/15, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  708. Zkouška 2 Neděle LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  709. Zkouška 2 Neděle LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/14, 46.42 s, 20.42 tr. b., 4.16 m/s

  710. Zkouška 2 Sobota LA1, A3Ch Aiyta Sapanaska: 2/18, 24.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  711. Zkouška 2 Sobota LA3, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/15, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  712. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  713. Zka 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/23, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  714. Zka 1, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  715. Zka 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  716. Zka 2, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  717. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  718. QA1 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  719. QA2 Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  720. QA2 Agility, A3Ch Aiyta Sapanaska: Diskvalifikován

  721. QJ1 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  722. QJ2 Jumping, A3Ch Aiyta Sapanaska: 87/197, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  723. QJ2 Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  724. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  725. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/67, 32.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  726. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 37/65, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  727. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 19/66, 29.77 s, 5.77 tr. b., 4.8 m/s

  728. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 11/28, 35.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  729. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  730. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  731. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  732. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: 24/63, 38.8 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  733. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  734. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  735. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  736. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  737. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  738. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  739. Zkouška_ne LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  740. Zkouska_so_01 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/25, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  741. Zkouška_so_02 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/25, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  742. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  743. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 23/37, 33.61 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  744. Agility I, Božská Číča od Betlémské pastviny: 32/176, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  745. Agility II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  746. Agility III, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  747. Agility IV, Božská Číča od Betlémské pastviny: 39/149, 43.52 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  748. Jumping I, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  749. Jumping II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  750. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  751. LA2-1 LA2, Enigmatic Entity Mintaka: 1/19, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  752. LA2-2 LA2, Enigmatic Entity Mintaka: 1/19, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  753. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  754. Agility Ne, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  755. Agility So, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  756. Jumping Ne, Božská Číča od Betlémské pastviny: 35/133, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  757. Jumping So, Božská Číča od Betlémské pastviny: 63/146, 41.19 s, 25.0 tr. b., 4.61 m/s

  758. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  759. Agility družstva, Božská Číča od Betlémské pastviny: 60/133, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  760. Jumping družstva, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  761. Mistrovství A2/A3 - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 19/94, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  762. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  763. Power & Speed A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  764. Speciální závod - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  765. Speciální závod - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  766. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  767. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  768. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/21, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  769. Agility II Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  770. Agility I Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  771. Jumping II Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  772. Jumping I Open, Božská Číča od Betlémské pastviny: 74/165, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  773. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  774. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 96/183, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  775. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 71/175, 48.93 s, 39.93 tr. b., 3.94 m/s

  776. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 84/184, 35.56 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  777. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  778. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  779. LA2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  780. LA2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  781. LA2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 16/45, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  782. LA2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  783. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  784. Ne_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  785. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  786. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  787. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  788. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/16, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  789. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  790. Agility LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  791. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  792. Jumping LA sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  793. Zkoušky LA2 neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  794. Zkoušky LA2 sobota, Božská Číča od Betlémské pastviny: 9/32, 41.72 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  795. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  796. LA2 I , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  797. LA2 II , Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/42, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  798. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  799. Agility (Parkur A), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  800. Agility Parkur A, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  801. Agility (Parkur C), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  802. Agility Parkur C, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  803. Agility Trial Parkur A, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  804. Jumping (Parkur B), Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  805. Jumping Parkur B, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  806. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  807. I. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  808. I. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  809. II. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  810. II. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  811. III. Agility, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  812. III. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  813. II. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  814. II. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  815. I. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  816. I. Jumping, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  817. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  818. Zkouška LA2/1 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  819. Zkouška LA2/2 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  820. Zkouška LA2/3 LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  821. Zkouška MA1/1 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 2/6, 45.75 s, 12.75 tr. b., 3.23 m/s

  822. Zkouška MA1/2 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  823. Zkouška MA1/3 MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/6, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  824. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  825. Zkouška A1 - II MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 3/9, 46.24 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  826. Zkouška A1 II MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  827. Zkouška A1 - I MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  828. Zkouška A1 I MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  829. Zkouška A2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 8/31, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  830. Zkouška A2 II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  831. Zkouška A2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/31, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  832. Zkouška A2 I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  833. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  834. Ne_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  835. Ne_agility M, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  836. Ne_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  837. Ne_jumping M, A3Ch Embargo de Nigromanta: 5/15, 34.19 s, 0.19 tr. b., 3.86 m/s

  838. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/11, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  839. Ne_ MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/4, 29.88 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  840. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  841. So_agility M, A3Ch Embargo de Nigromanta: Diskvalifikován

  842. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  843. So_jumping M, A3Ch Embargo de Nigromanta: 6/19, 46.92 s, 11.92 tr. b., 3.43 m/s

  844. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  845. So_ MA1, A3Ch Embargo de Nigromanta: 1/3, 41.11 s, 8.11 tr. b., 3.02 m/s

  846. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  847. JUMPING 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  848. JUMPING 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  849. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  850. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  851. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  852. Agility LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  853. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  854. Jumping LA neděle, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  855. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  856. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  857. JUMPING 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  858. JUMPING 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/39, 26.43 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  859. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  860. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  861. Agility I., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  862. Agility II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  863. Jumping I., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  864. Jumping II., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  865. Jumping III., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  866. Jumping IV., Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  867. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  868. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  869. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Božská Číča od Betlémské pastviny: 70/121, 41.5 s, 30.0 tr. b., 4.6 m/s

  870. Power a Speed - Hra A2/A3, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  871. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  872. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  873. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  874. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  875. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  876. Agility, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  877. Jumping, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  878. Jumping , Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  879. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/31, 36.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  880. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  881. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  882. Agility Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  883. Agility Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  884. Jumping Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  885. Jumping Hill´s, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  886. Zkouška LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  887. Zkouška LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  888. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  889. Agility 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  890. Agility 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  891. Jumping 1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  892. Jumping 2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  893. Zkouška, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  894. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  895. LA2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  896. LA2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  897. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  898. LA2 - II LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  899. LA2 - I LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/36, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  900. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  901. Ne_Agility_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  902. Ne_Jump_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  903. Ne_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: 7/18, 32.33 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  904. So_Agility_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  905. So_Jump_ L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  906. So_ LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  907. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  908. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 34/74, 39.67 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  909. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  910. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  911. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  912. LA2, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  913. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  914. AGILITY-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  915. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  916. JUMPING-L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  917. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  918. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  919. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  920. Zkouška LA1 - II LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/18, 22.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  921. Zkouška LA1 - I LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 1/19, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  922. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  923. Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  924. Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  925. Zkoušky LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  926. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  927. Ne-1. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  928. Ne-1. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  929. Ne-2. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/17, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  930. Ne-2. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  931. Ne-Jumping L, A3Ch Cheese it Fitmin: 19/56, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  932. Ne-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 27/56, 33.81 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  933. So-1. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  934. So-1. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  935. So-2. LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/14, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  936. So-2. LA2, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  937. So-Jumping L, A3Ch Cheese it Fitmin: Diskvalifikován

  938. So-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  939. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  940. Agility III / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 33/109, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  941. Agility II / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  942. Agility I / Parkur B L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 62/121, 44.72 s, 17.72 tr. b., 3.98 m/s

  943. Agility IV / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 30/80, 45.32 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  944. Jumping II / Parkur B L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  945. Jumping I / Parkur A L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  946. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  947. Test Agility / Parkur A LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  948. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  949. Agility Open - neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  950. Agility Open - sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  951. Jumping Open - neděle L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  952. Jumping Open - sobota L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 26/74, 40.57 s, 39.57 tr. b., 3.85 m/s

  953. Zkoušky neděle LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/9, 31.92 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  954. Zkoušky sobota LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  955. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  956. Jumping Oldies LV, Elis Blue Foxy Fox: 5/9, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  957. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 5/45, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  958. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Elis Blue Foxy Fox: 16/51, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  959. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 22/51, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  960. Oldies - Finále závodu Agility LV, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  961. Power & Speed A1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  962. Power & Speed A1 L, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  963. Power & Speed Oldies LV, Elis Blue Foxy Fox: 4/6, 22.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  964. Speciální závod Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  965. Speciální závod - Finále Agility L, Elis Blue Foxy Fox: Diskvalifikován

  966. Speciální závod Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  967. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Elis Blue Foxy Fox: 1/50, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  968. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 18/50, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  969. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  970. Agility 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  971. Agility 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  972. Jumping 1 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  973. Jumping 2 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  974. Jumping 3 L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  975. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  976. JUMPING II, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  977. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  978. Ne-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  979. Ne-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 17/42, 32.91 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  980. Ne- LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 3/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  981. So-Agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  982. So-Jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  983. So- LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  984. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  985. So_agility L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 6/45, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  986. So_jumping L, Božská Číča od Betlémské pastviny: 4/45, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  987. So_zkoušky LA1, Božská Číča od Betlémské pastviny: 2/23, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  988. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  989. Agility jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  990. Jumping jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 16/56, 38.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  991. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  992. Agility III S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/45, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  993. Agility II S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/45, 44.14 s, 5.14 tr. b., 3.62 m/s

  994. Agility I S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/46, 45.1 s, 2.1 tr. b., 4.24 m/s

  995. Agility IV S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/38, 46.73 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  996. Agility Small final S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/12, 41.5 s, 6.5 tr. b., 3.98 m/s

  997. Jumping II S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/45, 36.94 s, 1.94 tr. b., 4.47 m/s

  998. Jumping I S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/46, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  999. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1000. Trial SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/24, 46.89 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1001. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1002. Agility 5 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 42.2 s, 1.2 tr. b., 3.91 m/s

  1003. Agility 5 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 42.2 s, 2.2 tr. b., 3.91 m/s

  1004. Agility 6 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 7/25, 49.5 s, 9.5 tr. b., 3.64 m/s

  1005. Agility 6 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 7/25, 49.5 s, 10.5 tr. b., 3.64 m/s

  1006. Agility 7 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 46.04 s, 6.04 tr. b., 3.48 m/s

  1007. Agility 7 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/25, 46.04 s, 7.04 tr. b., 3.48 m/s

  1008. Agility 8 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1009. Agility 8 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1010. Jumping C (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1011. Jumping C (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1012. Jumping D (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/25, 38.12 s, 2.12 tr. b., 4.07 m/s

  1013. Jumping D (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 8/25, 38.12 s, 3.12 tr. b., 4.07 m/s

  1014. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1015. Agility 1 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/27, 44.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1016. Agility 1 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/27, 44.29 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1017. Agility 2 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/28, 45.65 s, 1.65 tr. b., 3.7 m/s

  1018. Agility 2 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 6/28, 45.65 s, 1.65 tr. b., 3.7 m/s

  1019. Agility 3 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1020. Agility 3 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1021. Agility 4 (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1022. Agility 4 (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1023. Jumping A (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 37.1 s, 4.1 tr. b., 3.85 m/s

  1024. Jumping A (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 37.1 s, 4.1 tr. b., 3.85 m/s

  1025. Jumping B (EO + MS družstva) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1026. Jumping B (MS jednotlivci) S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1027. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1028. Ne-Agility S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/16, 39.47 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1029. Ne-Jumping S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/15, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1030. Ne-SA3 SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1031. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1032. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1033. SA3 - 2, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1034. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1035. Agility Jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/59, 38.68 s, 0.68 tr. b., 4.6 m/s

  1036. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1037. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1038. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/26, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1039. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/26, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1040. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1041. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1042. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/30, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1043. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/25, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1044. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 12/24, 40.26 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1045. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován

  1046. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/8, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1047. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/9, 43.84 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  1048. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 25. 04. 2009 - 26. 04. 2009

  1049. Agility, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/27, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1050. Agility, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 9/26, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1051. Jumping, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/30, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1052. Jumping, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 5/29, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1053. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 1/6, 40.34 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1054. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/6, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1055. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1056. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 2/36, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1057. AGILITY-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 14/29, 42.13 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1058. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 3/28, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1059. JUMPING-S, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 4/36, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1060. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: 5/8, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1061. SA3, A3Ch Queen Christine z Arcamony: Diskvalifikován