Cz En

Eva Linková

  1. Číslo: 000967
  2. OSA: AgiKK Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 022605 (L), A3Ch Ash Trace Unique Forever

  2. 013608 (L), Aaron Čiko Bashmar

  3. 068109 (L), Ioric Deabei

  4. 089909 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

  5. 069714 (S), Abu Alien Life Form

  6. 082515 (L), Ado by Breembark

  7. 001019 (L), Cool Runnings of Monpeja

  8. 001319 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

  9. 027620 (L), Darwin Deabei

  10. 027921 (M), Snape Brown Neraka

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  2. 1. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  3. 2. zkouškA A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  6. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 15/84, 40.55 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 10/87, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  8. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 16/79, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  9. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  10. Agility "Simplebiotix" L, Cool Runnings of Monpeja: 1/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  11. Agility "Simplebiotix" L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  12. Agility "t-shock" M, Snape Brown Neraka: 5/23, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  13. Jumping A1 "GRUB BARF" M , Snape Brown Neraka: 3/7, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  14. Jumping A1 "Mazlíčkův mls" L , Darwin Deabei: 3/9, 25.91 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  15. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, Cool Runnings of Monpeja: 6/15, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  16. Zkouška "INABA FOODS" LA1, Darwin Deabei: 5/9, 38.81 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  17. Zkouška "Natural bars" LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  18. Zkouška "Sonnentor" MA1, Snape Brown Neraka: 1/7, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  19. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  21. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  23. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 10/91, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  25. Jumping 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 30/90, 41.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  27. Jumping 2 L, Darwin Deabei: 43/90, 40.04 s, 20.0 tr. b., 5.37 m/s

  28. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  29. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 2/15, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  30. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  31. Jumping M, Snape Brown Neraka: 2/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  32. Neděle Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 2/12, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  33. Neděle Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  34. Neděle Jumping M, Snape Brown Neraka: 2/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  35. Neděle Zkouška2 LA1 , Darwin Deabei: Diskvalifikován

  36. Neděle Zkouška2 MA1 , Snape Brown Neraka: 1/5, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  37. Neděle Zkouška LA1 , Darwin Deabei: 2/5, 41.56 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  38. Neděle Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 2/5, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  39. Neděle Zkouška LA2 , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  40. Neděle Zkouška MA1 , Snape Brown Neraka: 1/5, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  41. Zkouška2 LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  42. Zkouška2 LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  43. Zkouška2 MA1, Snape Brown Neraka: 1/8, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  46. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 1/7, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  47. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  48. Agility, Snape Brown Neraka: 1/19, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  49. Agility, Cool Runnings of Monpeja: 5/16, 40.78 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  50. Jumping, Snape Brown Neraka: 10/18, 41.32 s, 5.32 tr. b., 4.24 m/s

  51. Jumping, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  52. Zkouška sobota, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 29.9 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  53. Zkouška sobota, Snape Brown Neraka: 3/8, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  54. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  55. 1. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 1/1, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  56. 1. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  59. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  60. 1. Zkouška, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  61. 2. Zkouška, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  62. Tuneliáda A2+A3, Cool Runnings of Monpeja: 2/9, 22.05 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  63. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  64. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/21, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  65. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  67. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  68. Sobota Jumping1 M, Snape Brown Neraka: 1/2, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  69. Sobota Jumping2+3 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/18, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  70. Sobota LA2 I, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  71. Sobota LA2 II, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  72. Sobota MA1 I, Snape Brown Neraka: 1/2, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. Sobota MA1 II, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  74. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  75. Zkouška LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  76. Zkouška LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 46.89 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  77. Zkouška MA1 I., Snape Brown Neraka: 4/6, 45.82 s, 1.82 tr. b., 3.34 m/s

  78. Zkouška MA1 II., Snape Brown Neraka: 1/6, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  79. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  80. Zkouška LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  82. Zkouška MA1 I., Snape Brown Neraka: 1/5, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  83. Zkouška MA1 II., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  85. Pátek LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  86. Pátek LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  87. Pátek MA1 I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  88. Pátek MA1 II., Snape Brown Neraka: 1/5, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  90. LA2 I, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  91. LA2 II, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  92. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  93. Zkouška A2 II. L, Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. Zkouška A2 I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  95. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  96. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/3, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  97. I. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  98. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  99. II. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 1/3, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  100. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  101. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  102. I. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  103. I. ZKOUŠKA A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  104. I. ZKOUŠKA A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  105. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  106. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 3/32, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  107. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 21/32, 41.78 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  108. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 4/32, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  109. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/32, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  110. LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  111. LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  112. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  113. III. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 5/14, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  114. III. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/14, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  115. III. jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  116. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  117. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  118. II. jumping M, Snape Brown Neraka: 6/12, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  119. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 24.64 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  120. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/14, 26.35 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  121. I. jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  122. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  123. LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  124. LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/4, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  125. LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/4, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  126. LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  127. MA1 I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  128. MA1 II., Snape Brown Neraka: 2/8, 39.0 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  130. III. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 21.12 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  131. III. Jumping A1, Darwin Deabei: 2/16, 21.32 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  132. III. Jumping A1, Snape Brown Neraka: 4/7, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  133. III. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  134. II. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 20.63 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  135. II. Jumping A1, Snape Brown Neraka: 2/8, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  136. II. Jumping A1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  137. II. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 3/11, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  138. I. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/16, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  139. I. Jumping A1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  140. I. Jumping A1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  141. I. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 5/11, 29.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  142. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  143. Agility 1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  144. Agility 1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  145. Agility 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  146. Finále, Snape Brown Neraka: 7/13, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  147. Finále, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  148. Finále, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  149. Jumping 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/12, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  150. Jumping 1, Darwin Deabei: 3/12, 40.78 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  151. Jumping 1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  152. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  153. Agility Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  154. Agility Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: 9/94, 41.23 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  155. Jumping Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  156. Jumping Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  157. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  158. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/20, 43.42 s, 15.42 tr. b., 4.38 m/s

  159. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  160. Agility Spokojenypes.cz L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/20, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  161. Agility Spokojenypes.cz L, Cool Runnings of Monpeja: 5/20, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  162. Jelení Jumping Short L, Cool Runnings of Monpeja: 4/20, 20.25 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  163. Jelení Jumping Short L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/20, 26.69 s, 11.69 tr. b., 4.42 m/s

  164. PetExpert Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  165. PetExpert Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 11/21, 34.05 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  166. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  167. 1. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  168. 1. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 3/7, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  169. 2. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 2/10, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  170. 2. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 5/7, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  171. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  172. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/16, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  173. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  174. Jumping L, Darwin Deabei: 2/17, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  175. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/17, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  176. Zkouška L A1 - I., Darwin Deabei: 2/10, 31.57 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  177. Zkouška L A1 - II. , Darwin Deabei: Diskvalifikován

  178. Zkouška L A1 - Ne, Darwin Deabei: 3/5, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  179. Zkouška L A2 - I., Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  180. Zkouška L A2 - II. , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  181. Zkouška L A2 - Ne, Cool Runnings of Monpeja: 2/5, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  182. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  183. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 20/82, 43.47 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  184. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/71, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  185. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 3/82, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  187. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  188. 1. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 6/37, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  189. 1. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  190. 1. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 10/37, 35.27 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  191. 1. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  192. 2. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 11/33, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  193. 2. Agility L, Darwin Deabei: 14/33, 35.96 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  194. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  195. 1. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 3/16, 26.34 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  196. 1. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  197. 2. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  199. 3. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 4/16, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  200. 3. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  201. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  202. III. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/8, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  203. II. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  204. I. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: 2/8, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  205. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  206. Jumping II L A1, Darwin Deabei: 3/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  207. Jumping II L A2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  208. Jumping I L A1, Darwin Deabei: 3/12, 28.85 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  209. Jumping I L A2, Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 25.98 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  210. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  211. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/25, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  212. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  213. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  214. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  215. Zkouška A1 L, Darwin Deabei: 1/6, 25.74 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  216. Zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 26.57 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  217. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  218. Agility Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  219. Agility Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  220. Jumping Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  221. Jumping Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: 22/108, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  222. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  223. Jumping, Cool Runnings of Monpeja: 3/33, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  224. Jumping, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  225. Zkouška 1, Darwin Deabei: 3/9, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  226. Zkouška 1, Cool Runnings of Monpeja: 3/8, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  227. Zkouška 2, Darwin Deabei: 1/9, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  228. Zkouška 2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  229. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  230. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 3/17, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  231. Agility L, Darwin Deabei: 5/17, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  232. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  233. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  236. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  237. Agility LVT L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  238. Agility LVT L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  239. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 1/23, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  240. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  241. ZKOUŠKA LA1, Darwin Deabei: 1/6, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  242. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  243. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  244. 1. Jumping L, Darwin Deabei: 2/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  245. 1. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 7/19, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  246. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  247. I. agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  248. I. agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  249. II. agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  250. II. agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  251. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  252. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  253. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 10/97, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  254. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  255. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  256. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  257. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  258. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/11, 37.13 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  259. I. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  260. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  261. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 6/18, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  262. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  263. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  264. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  265. A2 II L, Cool Runnings of Monpeja: 3/10, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  266. A2 I L, Cool Runnings of Monpeja: 2/10, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  267. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  268. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  269. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  270. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  271. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  272. III. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  273. III. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  274. III. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  275. III. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  276. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 5/12, 26.84 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  277. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/12, 25.48 s, 15.0 tr. b., 5.42 m/s

  278. II. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/12, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  279. II. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/12, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  280. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  281. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  282. I. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  283. I. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  284. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  285. A1 II L, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  286. A1 I L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  287. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  288. 1. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  289. 2. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 27.36 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  290. 3. Jumping LA1, Cool Runnings of Monpeja: 5/8, 23.47 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  291. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  292. Batmanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  293. Supermanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  294. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  295. Agility Open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  296. Jumping Open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  297. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  298. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  299. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 14/27, 32.44 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  300. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  301. Zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 21.72 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  302. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  303. Agility 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  304. Finále, Cool Runnings of Monpeja: 6/11, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  305. Jumping 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  306. Jumping 2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  307. Zkouška 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  308. Zkouška 2, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  309. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  310. 1. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/8, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  311. 2. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/8, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  312. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  313. 1.Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  314. 2.Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  315. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  316. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  317. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 1/17, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  318. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 11/17, 45.55 s, 25.55 tr. b., 4.37 m/s

  319. Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  320. Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/5, 25.41 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  321. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  322. Ne. - Agility II. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  323. Ne. - Jumping II. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  324. So. - Agility I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  325. So. - Jumping I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  326. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  327. 1.Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  328. 2.Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 3/12, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  329. Jumping LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/12, 19.94 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  330. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  331. Agility - LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  332. Agility - LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  333. Jumping - LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  334. Jumping - LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  335. ZkA - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/13, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  336. ZkA - LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  337. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  338. zkouška 1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  339. zkouška 2 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  340. zkouška 3 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  341. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  342. Agility LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: 20/32, 46.28 s, 12.28 tr. b., 3.98 m/s

  343. Agility LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  344. Jumping LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/32, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  345. Jumping LA, Cool Runnings of Monpeja: 6/32, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  346. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  347. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  348. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  349. AGILITY L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  350. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  351. JUMPING L, Cool Runnings of Monpeja: 7/41, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  352. JUMPING L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/41, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  353. ZKOUŠKA LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 30.02 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  354. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  355. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  356. 1. zkouška A1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  357. 2. zkouška A1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  358. Hra - tuneliáda A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 17.47 s, 0.0 tr. b., 7.33 m/s

  359. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  360. III.jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  361. III.jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  362. II. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  363. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  364. I. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  365. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  366. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  367. Batmanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  368. Supermanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  370. 1. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  371. 2. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 3/10, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  372. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  373. Agility, Ado by Breembark: 1/38, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  374. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 18/38, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  375. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/38, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  376. Jumping, Ado by Breembark: 6/38, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  377. Zka - LA2, Ado by Breembark: 9/18, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  378. Zka - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/9, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  379. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  380. Agility L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  381. Hra L, Ado by Breembark: 5/18, 19.72 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  382. Jumping L, Ado by Breembark: 1/15, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  383. Zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/10, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  384. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  385. Agility open L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  386. II. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/16, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  387. I. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  388. Jumping open L, Ado by Breembark: 1/24, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  389. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  390. III. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/24, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  391. II. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/25, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  392. IV. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  393. I. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  394. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  395. Agility - Large, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  396. Jumping - Large, Ado by Breembark: 12/36, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  397. ZkA - LA2, Ado by Breembark: 1/17, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  398. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  399. 1. zkouška A2 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  400. 2. zkouška A2 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  401. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  402. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  403. Agility 1, Ado by Breembark: 22/128, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  404. Agility 2, Ado by Breembark: 3/128, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  405. Jumping 1, Ado by Breembark: 3/128, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  406. Jumping 2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  407. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  408. Agility Trial I, Ado by Breembark: 1/29, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  409. Jumping Trial I, Ado by Breembark: 1/27, 28.01 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  410. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  411. AGILITY, Ado by Breembark: 13/57, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  412. AGILITY, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  413. JUMPING, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  414. JUMPING, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  415. LA2, Ado by Breembark: 1/16, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  416. LA2, Ado by Breembark: 5/15, 37.01 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  417. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  418. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  419. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  420. ZkA. II. LA2, Ado by Breembark: 1/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  421. ZkA. I. LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  422. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  423. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  424. 2. ZK LA2, Ado by Breembark: 1/31, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  425. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  426. 1. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/28, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  427. 2. zkouška LA2, Ado by Breembark: 6/28, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  428. 3. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  429. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  430. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: 1/31, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  431. 1. ZK SA2, Abu Alien Life Form: 5/20, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  432. 2. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  433. 2. ZK SA2, Abu Alien Life Form: 2/20, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  434. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  435. Agility 1 L, Ado by Breembark: 1/36, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  436. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  437. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: 5/22, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  438. Finálový běh L, Ado by Breembark: 1/17, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  439. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  440. Finálový běh S, Abu Alien Life Form: 3/12, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  441. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/36, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  442. Jumping 1 L, Ado by Breembark: 4/36, 34.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  443. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  444. Jumping 2 L, Ado by Breembark: 8/26, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  445. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  446. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  447. Zkouška 1 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  448. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  449. Zkouška 1 SA2, Abu Alien Life Form: 2/12, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  450. Zkouška 2 LA2, Ado by Breembark: 3/7, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  451. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/13, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  452. Zkouška 2 SA2, Abu Alien Life Form: 1/8, 48.24 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  453. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  454. Agility - So, Ado by Breembark: 2/66, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  455. Agility - So, Abu Alien Life Form: 4/45, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  456. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  457. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/65, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  458. Jumping - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  459. Jumping - So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  460. ZkA - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  461. ZkA - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  462. ZkA - So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  463. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  464. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/30, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  465. Agility L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  466. Agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  467. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  468. Jumping L, Ado by Breembark: 5/30, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  469. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  470. Zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  471. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  472. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  473. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  474. Agility družstva, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  475. Agility jednotlivci, Ado by Breembark: 3/61, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  476. Jumping družstva, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  477. Jumping jednotlivci, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  478. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  479. Zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  480. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  481. QA5 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  482. QA6 Agility, Ado by Breembark: 54/186, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  483. QJ5 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  484. QJ6 Jumping, Ado by Breembark: 24/182, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  485. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  486. A1 L LA1, Ado by Breembark: 2/10, 29.9 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  487. Agility L L, Ado by Breembark: 1/22, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  488. Jumping L L, Ado by Breembark: 11/25, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  489. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  490. QA3 Agility, Ado by Breembark: 4/176, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  491. QA4 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  492. QJ3 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  493. QJ4 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  494. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  495. Agility - Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  496. Agility - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  497. Jumping - Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  498. Jumping - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  499. ZkA - Ne, Ado by Breembark: 1/7, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  500. ZkA - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  501. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  502. Agility, Ado by Breembark: 1/40, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  503. Jumping, Ado by Breembark: 1/37, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  504. ZkA, Ado by Breembark: 1/15, 29.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  505. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  506. QA1 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  507. QA2 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  508. QJ1 Jumping, Ado by Breembark: 50/213, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  509. QJ2 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  510. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  511. 1. zkouška A1 LA1, Ado by Breembark: 4/12, 41.52 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  512. 1. zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/9, 43.12 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  513. 2. zkouška A1 LA1, Ado by Breembark: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  514. 2. zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  515. DUFLEX tuneliáda A1 L, Ado by Breembark: 1/14, 28.45 s, 0.0 tr. b., 6.61 m/s

  516. DUFLEX tuneliáda A1 S, Abu Alien Life Form: 1/9, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  517. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  518. Agility, Ado by Breembark: 12/30, 38.43 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  519. Jumping, Ado by Breembark: 14/31, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  520. ZkA, Ado by Breembark: 1/9, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  521. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  522. ZkA 1 Ne, Ado by Breembark: 2/14, 31.11 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  523. ZkA 1 So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  524. ZkA 2 Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  525. ZkA 2 So, Ado by Breembark: 6/16, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  526. ZkA 3 Ne, Ado by Breembark: 1/14, 23.42 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  527. ZkA 3 So, Ado by Breembark: 1/16, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  528. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  529. agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  530. jumping, Ado by Breembark: 10/51, 37.3 s, 5.3 tr. b., 4.48 m/s

  531. zkouška, Ado by Breembark: 2/13, 25.07 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  532. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  533. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/53, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  534. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/54, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  535. Zkouška Agility LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  536. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  537. 26.9.2015 agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  538. 26.9.2015 jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/27, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  539. 26.9.2015 zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  540. 27.9.2015 agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  541. 27.9.2015 jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  542. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  543. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  544. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  545. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/15, 28.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  546. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 25.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  547. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/24, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  548. Tuneliáda L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  549. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  550. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  551. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  552. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 15/43, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  553. Agility squads, Aaron Čiko Bashmar: 32/48, 47.43 s, 11.43 tr. b., 3.92 m/s

  554. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 33/50, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  555. Jumping Squads, Aaron Čiko Bashmar: 23/47, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  556. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  557. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/26, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  558. ZkA 1, Abu Alien Life Form: 3/9, 34.93 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  559. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  560. ZkA 2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  561. ZkA 3, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  562. ZkA 3, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  563. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  564. Agility Ne, Aaron Čiko Bashmar: 5/28, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  565. Agility Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  566. Agility So, Abu Alien Life Form: 1/19, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  567. Agility So, Aaron Čiko Bashmar: 12/35, 28.8 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  568. Jumping Ne, Abu Alien Life Form: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  569. Jumping Ne, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  570. Jumping So, Abu Alien Life Form: 1/19, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  571. Jumping So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  572. Zka Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  573. Zka So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  574. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  575. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/30, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  576. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  577. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  578. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  579. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 3/33, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  580. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 4/30, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  581. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  582. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  583. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  584. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  585. SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  586. SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  587. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  588. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 8/25, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  589. Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  590. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 1/28, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  591. Jumping, Abu Alien Life Form: 16/30, 34.76 s, 6.76 tr. b., 3.83 m/s

  592. Zka, Abu Alien Life Form: 1/10, 23.3 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  593. Zka, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  594. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  595. Jumping SA1, Abu Alien Life Form: 3/6, 31.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  596. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 4/6, 41.37 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  597. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  598. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  599. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/49, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  600. Agility, Abu Alien Life Form: 8/34, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  601. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/49, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  602. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  603. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  604. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  605. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  606. SA1 - 1. zk SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 50.47 s, 15.47 tr. b., 2.83 m/s

  607. SA1 - 2. zk SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  608. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  609. Agility Individual, Aaron Čiko Bashmar: 18/55, 44.71 s, 6.71 tr. b., 4.25 m/s

  610. Agility Squads, Aaron Čiko Bashmar: 12/55, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  611. Jumping Individual, Aaron Čiko Bashmar: 26/56, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  612. Jumping Squads, Aaron Čiko Bashmar: 22/55, 41.46 s, 1.46 tr. b., 4.25 m/s

  613. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  614. Agility 1 L, Aaron Čiko Bashmar: 3/35, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  615. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  616. Finálový běh L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  617. Jumping 1 L, Aaron Čiko Bashmar: 15/37, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  618. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 12/17, 42.04 s, 16.04 tr. b., 3.76 m/s

  619. Jumping 2 L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  620. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: 10/21, 42.05 s, 13.05 tr. b., 3.59 m/s

  621. Zkouška 1 LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  622. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/6, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  623. Zkouška 2 LA2, Aaron Čiko Bashmar: 6/14, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  624. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 39.06 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  625. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  626. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/22, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  627. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 7/28, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  628. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/28, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  629. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 5/22, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  630. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 3/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  631. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  632. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  633. I. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  634. II. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 19/90, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  635. III. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  636. II. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 16/98, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  637. I. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 20/103, 42.93 s, 10.93 tr. b., 3.66 m/s

  638. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  639. Agility - So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  640. Finále Agility - Large, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  641. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  642. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  643. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  644. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 1/6, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  645. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  646. Agility - II. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: 3/24, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  647. Finále - Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/10, 46.35 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  648. Jumping - III. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  649. Jumping - I. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  650. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  651. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  652. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/45, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  653. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  654. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 3/28, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  655. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  656. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 4/31, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  657. Agility finále, Aaron Čiko Bashmar: 3/17, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  658. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/32, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  659. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: 2/8, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  660. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  661. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  662. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 4/33, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  663. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  664. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  665. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  666. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  667. Zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/18, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  668. Zkouška, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  669. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  670. Zkouška 1 LA1, Aaron Čiko Bashmar: 3/12, 27.49 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  671. Zkouška 2 LA1, Aaron Čiko Bashmar: 5/12, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  672. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  673. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  674. Agility družstev, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/105, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  675. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  676. Jumping družstev, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/104, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  677. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  678. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  679. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/35, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  680. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  681. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  682. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  683. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  684. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/14, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  685. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  686. Agility I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 17/62, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  687. Agility II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/62, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  688. Jumping I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/60, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  689. Jumping III., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  690. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  691. Agility - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 24.14 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  692. Agility- So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  693. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 27.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  694. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  695. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  696. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/85, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  697. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  698. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  699. Jumping , A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  700. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  701. Agility- So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  702. Finále Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  703. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/24, 29.77 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  704. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  705. Zka1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  706. Zka2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  707. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  708. zkoušky 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  709. zkoušky 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  710. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  711. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/28, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  712. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/29, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  713. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/6, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  714. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  715. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/90, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  716. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/85, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  717. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  718. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/90, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  719. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  720. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  721. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  722. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/24, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  723. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  724. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  725. Agility - neděle L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  726. Agility - sobota L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/28, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  727. Finále L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/19, 41.59 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  728. Jumping - neděle L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  729. Jumping - sobota L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/28, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  730. Zkouška So LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  731. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  732. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  733. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/40, 24.27 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  734. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  735. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  736. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  737. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/32, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  738. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  739. CACIAg , A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/60, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  740. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  741. Agility individuals, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/98, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  742. Jumping individuals, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/98, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  743. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  744. agility, Ioric Deabei: 13/27, 37.76 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  745. jumping, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  746. zkouška A2, Ioric Deabei: 4/10, 36.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  747. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  748. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/32, 26.54 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  749. Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  750. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/36, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  751. Jumping L, Ioric Deabei: 10/36, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  752. Zkouška A1 LA1, Ioric Deabei: 1/14, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  753. Zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  754. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  755. Agility I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/21, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  756. Agility II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  757. Jumping I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  758. Jumping II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/23, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  759. ZK 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  760. ZK 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/5, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  761. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  762. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  763. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  764. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  765. Zkouška neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  766. Zkouška sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  767. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  768. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  769. JUMPING L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  770. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  771. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  772. Agility Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/40, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  773. Jumping Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/40, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  774. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  775. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  776. AGILITY I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  777. AGILITY II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  778. JUMPING I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  779. JUMPING II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  780. JUMPING III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  781. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  782. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/23, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  783. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  784. Jumping II L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  785. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  786. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/22, 29.76 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  787. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/3, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  788. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  789. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  790. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  791. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/20, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  792. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  793. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  794. Agility Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  795. Agility So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/27, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  796. Jumping Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  797. Jumping So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/27, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  798. Zk Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  799. Zk So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  800. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  801. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  802. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/41, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  803. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  804. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  805. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/54, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  806. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  807. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  808. Zk1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  809. Zk2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/7, 38.67 s, 6.67 tr. b., 3.65 m/s

  810. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  811. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  812. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  813. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  814. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/34, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  815. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/33, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  816. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  817. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  818. Zk 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  819. Zk 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/14, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  820. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  821. ZK 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  822. Zk 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  823. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  824. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  825. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  826. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  827. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  828. So-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  829. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/26, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  830. So-Jumping L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  831. So- LA1, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  832. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  833. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  834. Agility jednotlivci L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 34/56, 44.38 s, 23.38 tr. b., 4.03 m/s

  835. Agility jednotlivci L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  836. Jumping jednotlivci L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/56, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  837. Jumping jednotlivci L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  838. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  839. Agility LA sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/34, 44.54 s, 6.54 tr. b., 3.93 m/s

  840. Agility LA sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  841. Agility LA sobota, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  842. Jumping LA sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/34, 30.1 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  843. Jumping LA sobota, Ioric Deabei: 4/34, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  844. Jumping LA sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  845. Zkoušky 1 LA1 neděle, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  846. Zkoušky 1 LA3 neděle, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/11, 39.54 s, 0.54 tr. b., 4.07 m/s

  847. Zkoušky 1 LA3 neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  848. Zkoušky 2 LA1 neděle, Ioric Deabei: 2/16, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  849. Zkoušky 2 LA3 neděle, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/11, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  850. Zkoušky 2 LA3 neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  851. Zkoušky LA1 sobota, Ioric Deabei: 4/12, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  852. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/10, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  853. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  854. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  855. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/40, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  856. Agility L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/40, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  857. Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  858. Jumping L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/40, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  859. Jumping L, Ioric Deabei: 11/40, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  860. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  861. Zkouška LA1, Ioric Deabei: 1/13, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  862. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  863. Zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  864. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  865. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/40, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  866. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  867. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/40, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  868. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 22/40, 43.28 s, 30.28 tr. b., 3.3 m/s

  869. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/6, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  870. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  871. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  872. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  873. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/26, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  874. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  875. AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  876. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  877. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/21, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  878. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  879. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  880. JUMPING 2., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  881. JUMPING 2., A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  882. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/8, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  883. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  884. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  885. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  886. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  887. agility L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/27, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  888. agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  889. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  890. jumping L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 5/27, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  891. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  892. Zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/5, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  893. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  894. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  895. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  896. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/14, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  897. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  898. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/55, 29.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  899. So-Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  900. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  901. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/52, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  902. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  903. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  904. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/59, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  905. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/60, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  906. So-Zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 12/34, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  907. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  908. 1. zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  909. 1. zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  910. 2. zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  911. 2. zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/5, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  912. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  913. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 9/40, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  914. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/38, 51.83 s, 10.83 tr. b., 3.32 m/s

  915. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  916. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  917. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/40, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  918. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/40, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  919. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 8/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  920. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  921. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  922. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  923. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 5/8, 52.73 s, 24.73 tr. b., 3.32 m/s

  924. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  925. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  926. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  927. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/19, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  928. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  929. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  930. Finále, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/12, 44.43 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  931. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  932. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  933. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/19, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  934. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/19, 34.24 s, 0.24 tr. b., 4.38 m/s

  935. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  936. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  937. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  938. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/4, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  939. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  940. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  941. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/14, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  942. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/16, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  943. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/16, 49.33 s, 16.33 tr. b., 3.12 m/s

  944. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  945. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/13, 43.5 s, 13.5 tr. b., 3.24 m/s

  946. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  947. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  948. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  949. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  950. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  951. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/7, 45.35 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  952. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/7, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  953. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  954. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/38, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  955. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/36, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  956. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  957. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  958. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  959. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/44, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  960. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/48, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  961. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  962. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/48, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  963. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/44, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  964. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 18/48, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  965. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  966. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  967. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  968. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  969. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  970. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  971. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  972. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  973. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  974. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  975. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/46, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  976. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/44, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  977. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 18/46, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  978. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  979. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  980. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  981. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/9, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  982. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  983. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  984. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  985. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  986. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  987. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  988. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/61, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  989. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 4/61, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  990. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  991. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  992. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 36.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  993. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/18, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  994. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/14, 47.91 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  995. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  996. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  997. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 6/29, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  998. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  999. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 9/33, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1000. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/33, 35.23 s, 6.23 tr. b., 3.92 m/s

  1001. LA2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/18, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1002. LA2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/17, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1003. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1004. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 16/58, 37.7 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  1005. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1006. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 8/54, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1007. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 27/64, 24.53 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1008. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 6/14, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1009. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1010. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1011. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1012. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1013. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/49, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1014. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 16/47, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1015. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1016. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1017. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1018. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1019. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1020. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 4/42, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1021. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 11/42, 33.69 s, 1.69 tr. b., 4.21 m/s

  1022. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/7, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1023. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/7, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s