Cz En

Ilona Andrýsová

  1. Číslo: 000968
  2. OSA: Agility Sezemice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 04. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 022705 (S), Žek

  2. 000210 (XS), Gargamel od Čeníčka

  3. 035619 (S), CAMILLO Bambabibi

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  3. Agility I S, CAMILLO Bambabibi: 28/51, 47.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  4. Jumping III S, CAMILLO Bambabibi: 8/43, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  5. Jumping II S, CAMILLO Bambabibi: 15/43, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  6. Jumping I S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  7. Jumping IV papiloni S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  8. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  9. Agility 1, CAMILLO Bambabibi: 3/19, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. Jumping 1, CAMILLO Bambabibi: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  11. Zkouška 1, CAMILLO Bambabibi: 1/5, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  12. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  13. Agility S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  14. Jumping S, CAMILLO Bambabibi: 2/12, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  15. Zkouška SA1, CAMILLO Bambabibi: 1/5, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  17. Agility, CAMILLO Bambabibi: 3/17, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  18. Jumping S1, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  19. Zkouška S1, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  20. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  21. 1.zkouška, CAMILLO Bambabibi: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  22. 2.zkouška, CAMILLO Bambabibi: 2/6, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  23. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  24. 4.studenecká, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  25. 5.studenecká, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  26. 6.studenecká, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  28. Jumping I, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  29. Jumping II, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  30. Jumping III, CAMILLO Bambabibi: 2/16, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  32. 2.studenecká, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  33. 3.studenecká, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  34. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  35. Agility družstva S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  36. Agility jednotlivci S, CAMILLO Bambabibi: 4/45, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  37. Jumping družstva S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  38. Jumping jednotlivci S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  39. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  40. 1.kvalifikace, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  41. 2.kvalifikace, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  42. 3.kvalifikace, CAMILLO Bambabibi: 2/14, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  43. Východočeské finále, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  44. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  45. Agility S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  46. Jumping S, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  47. Zkoušky SA1, CAMILLO Bambabibi: Diskvalifikován

  48. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  49. Agility veteráni SV, Gargamel od Čeníčka: 6/7, 51.81 s, 17.81 tr. b., 3.32 m/s

  50. Jumping IV Veteráni SV, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 62.39 s, 27.39 tr. b., 2.82 m/s

  51. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  52. Agility - 1.kolo S, Gargamel od Čeníčka: 12/35, 45.16 s, 1.16 tr. b., 3.85 m/s

  53. Jumping - 2.kolo S, Gargamel od Čeníčka: 29/35, 44.53 s, 22.53 tr. b., 3.01 m/s

  54. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: 3/15, 54.17 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  55. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  56. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  57. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: 7/21, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  58. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  59. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  60. Agility I Small, Gargamel od Čeníčka: 20/64, 49.22 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  61. MR papillon Small - II. kolo, Gargamel od Čeníčka: 11/16, 43.54 s, 11.54 tr. b., 3.26 m/s

  62. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  63. Agility - 1. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 8/22, 64.67 s, 17.67 tr. b., 3.09 m/s

  64. Jumping - 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 15/21, 57.28 s, 24.28 tr. b., 2.97 m/s

  65. Jumping - hra Small, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  66. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  67. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  68. Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  69. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 16/25, 40.06 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  70. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  71. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  72. Ne-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  73. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 18/32, 56.27 s, 20.27 tr. b., 3.02 m/s

  74. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  75. So-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  76. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: 17/35, 50.59 s, 11.59 tr. b., 3.52 m/s

  77. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 22/36, 50.7 s, 19.7 tr. b., 3.06 m/s

  78. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  79. 1.vítězná, Gargamel od Čeníčka: 7/13, 56.22 s, 9.22 tr. b., 3.5 m/s

  80. 2.vítězná, Gargamel od Čeníčka: 6/13, 50.4 s, 4.4 tr. b., 3.71 m/s

  81. Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  82. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  83. Agility I Small, Gargamel od Čeníčka: 42/63, 55.67 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  84. Jumping IV - papillon (S), Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  85. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  86. Jumping-Finále chov. stanic SA, Gargamel od Čeníčka: 7/12, 43.08 s, 14.08 tr. b., 3.16 m/s

  87. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA, Gargamel od Čeníčka: 6/17, 42.3 s, 3.3 tr. b., 3.69 m/s

  88. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 65.78 s, 27.78 tr. b., 2.92 m/s

  89. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  90. Agility 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  91. Jumping 1.kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 16/22, 50.97 s, 25.97 tr. b., 2.94 m/s

  92. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  93. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  94. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 11/27, 52.4 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  95. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/27, 47.44 s, 14.44 tr. b., 3.27 m/s

  96. Zkoušky SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  97. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  98. Ne-, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 51.65 s, 6.65 tr. b., 3.52 m/s

  99. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 8/27, 43.51 s, 0.51 tr. b., 3.26 m/s

  100. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  101. So-, Gargamel od Čeníčka: 4/10, 46.41 s, 5.41 tr. b., 3.45 m/s

  102. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  103. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 8/26, 43.52 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  104. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  105. Jumping 1 S, Gargamel od Čeníčka: 15/18, 45.29 s, 7.29 tr. b., 3.58 m/s

  106. Jumping 2 S, Gargamel od Čeníčka: 9/18, 55.0 s, 22.0 tr. b., 3.09 m/s

  107. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  108. 7.prorubská, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  109. 8.prorubská, Gargamel od Čeníčka: 2/5, 56.53 s, 29.53 tr. b., 3.08 m/s

  110. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  111. Agility - 2. kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 14/21, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  112. Jumping - 1.kolo Small, Gargamel od Čeníčka: 16/23, 43.01 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  113. Zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  114. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  115. 1.zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  117. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  118. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  119. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  120. ZKOUŠKY SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  121. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  122. (1) zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  123. (2) zkouška, Gargamel od Čeníčka: 11/17, 58.42 s, 37.42 tr. b., 3.17 m/s

  124. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  125. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 16/28, 49.89 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  126. Nedělní zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  127. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  128. Sobotní zkouška, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 50.29 s, 7.29 tr. b., 3.62 m/s

  129. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  130. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  131. ZkA NE II SA3 SA3, Gargamel od Čeníčka: 8/14, 63.16 s, 17.16 tr. b., 3.15 m/s

  132. ZkA NE I SA3 SA3, Gargamel od Čeníčka: 5/13, 52.65 s, 10.65 tr. b., 3.46 m/s

  133. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  134. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/19, 53.12 s, 12.12 tr. b., 3.63 m/s

  135. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 14/20, 53.95 s, 14.95 tr. b., 3.21 m/s

  136. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  137. 1. zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška SA3, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  139. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  140. (1) Bannyho zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  141. (2) Cargova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 4/5, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.62 m/s

  142. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  143. Jumping 2 S, Gargamel od Čeníčka: 11/21, 48.67 s, 19.67 tr. b., 3.1 m/s

  144. Zkouška 2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.66 m/s

  145. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  146. AGILITY S, Gargamel od Čeníčka: 7/27, 56.84 s, 14.84 tr. b., 3.48 m/s

  147. JUMPING S, Gargamel od Čeníčka: 8/27, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  148. ZKOUŠKA SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  149. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  150. (1) Bertíkova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  151. (2) Noisy zkouška, Gargamel od Čeníčka: 2/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  152. (3) Audiho zkouška, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  153. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  154. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 4/13, 50.97 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  155. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 10/33, 47.7 s, 6.7 tr. b., 4.13 m/s

  156. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 11/30, 49.22 s, 11.22 tr. b., 3.56 m/s

  157. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: 16/31, 50.34 s, 11.34 tr. b., 3.62 m/s

  158. Dobříš, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  159. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  160. (1) Kubíkův běh, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  161. (2) Ferpíkův běh, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  162. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  163. I. Agility, Gargamel od Čeníčka: 25/56, 64.23 s, 28.23 tr. b., 3.08 m/s

  164. II. Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  165. III. Agility, Gargamel od Čeníčka: 29/56, 60.37 s, 20.37 tr. b., 2.98 m/s

  166. II. Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  167. I. Jumping, Gargamel od Čeníčka: 21/57, 41.11 s, 8.11 tr. b., 3.89 m/s

  168. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  169. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  170. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 7/31, 40.44 s, 5.44 tr. b., 3.86 m/s

  171. Ne-Zkouška, Gargamel od Čeníčka: 1/9, 40.33 s, 0.33 tr. b., 3.87 m/s

  172. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: 6/31, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  173. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  174. So-Zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  175. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  176. AGI S, Gargamel od Čeníčka: 4/24, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  177. JUMP S, Gargamel od Čeníčka: 17/24, 53.41 s, 10.41 tr. b., 3.01 m/s

  178. Zkoušky SA2, Gargamel od Čeníčka: 3/8, 58.42 s, 11.42 tr. b., 3.36 m/s

  179. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  180. (Ne-1) Trixina zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  181. (Ne-2) Belíškova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  182. (So-1) Apačova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  183. (So-2) Cirdova zkouška, Gargamel od Čeníčka: 7/10, 42.93 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  184. (So-3) Ulinčina zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  185. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  186. Zkouška A2 - II SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/14, 54.46 s, 9.46 tr. b., 3.25 m/s

  187. Zkouška A2 II SA2, Gargamel od Čeníčka: 8/14, 49.4 s, 15.4 tr. b., 3.26 m/s

  188. Zkouška A2 - I SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/14, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  189. Zkouška A2 I SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/14, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  190. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  191. SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/11, 53.51 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  192. SA2 I., Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  193. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  194. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 7/16, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  195. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 4/16, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  196. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  197. 1. zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 8/11, 47.56 s, 11.56 tr. b., 3.22 m/s

  199. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  200. (So-1) Alfova zkouška, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  201. (So-2) Dejdyho memoriál, Gargamel od Čeníčka: 3/5, 52.1 s, 24.1 tr. b., 3.01 m/s

  202. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  203. Agility - sobota, Gargamel od Čeníčka: 7/18, 51.82 s, 17.82 tr. b., 3.26 m/s

  204. Jumping - neděle, Gargamel od Čeníčka: 7/17, 32.16 s, 0.16 tr. b., 4.2 m/s

  205. Jumping - sobota, Gargamel od Čeníčka: 3/19, 34.66 s, 3.66 tr. b., 3.66 m/s

  206. Zkouška - neděle, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  207. Zkouška - sobota, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  208. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  209. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/19, 46.71 s, 15.71 tr. b., 3.34 m/s

  210. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  211. Zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 4/7, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.68 m/s

  212. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  213. Ne-1, Gargamel od Čeníčka: 3/6, 45.24 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  214. Ne-2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  215. So-1, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  216. So-2, Gargamel od Čeníčka: 3/6, 47.36 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  217. So-3, Gargamel od Čeníčka: 1/7, 42.1 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  218. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  219. III. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  220. II. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 9/17, 66.31 s, 32.31 tr. b., 2.93 m/s

  221. I. zkouška A2 SA2, Gargamel od Čeníčka: 13/17, 56.94 s, 16.94 tr. b., 3.11 m/s

  222. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  223. I. agility, Gargamel od Čeníčka: 5/13, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  224. II. agility, Gargamel od Čeníčka: 8/13, 63.92 s, 30.92 tr. b., 2.72 m/s

  225. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  226. Ne-, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  227. Ne-Agility, Gargamel od Čeníčka: 19/30, 59.61 s, 29.61 tr. b., 2.75 m/s

  228. Ne-Jumping, Gargamel od Čeníčka: 6/30, 42.48 s, 4.48 tr. b., 3.34 m/s

  229. So-, Gargamel od Čeníčka: 3/15, 51.28 s, 8.28 tr. b., 3.28 m/s

  230. So-Agility, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  231. So-Jumping, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  232. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  233. Agility S, Gargamel od Čeníčka: 13/24, 50.6 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  234. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/24, 46.12 s, 17.12 tr. b., 3.69 m/s

  235. Zkoušky SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 44.96 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  236. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  237. SA2 A, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  238. SA2 B, Gargamel od Čeníčka: 4/9, 60.82 s, 22.82 tr. b., 2.58 m/s

  239. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  240. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: 19/31, 57.42 s, 32.42 tr. b., 2.77 m/s

  241. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  242. SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  243. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  244. Ne-1. SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  245. Ne-2. SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/3, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  246. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  247. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  248. 1. SA2, Gargamel od Čeníčka: 5/7, 47.58 s, 14.58 tr. b., 3.55 m/s

  249. 2. SA2, Gargamel od Čeníčka: 4/7, 44.03 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  250. 3. SA2, Gargamel od Čeníčka: 1/7, 42.33 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  251. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  252. NE -agility Holdye memorial S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  253. NE - jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  254. NE - zkouška agility SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  255. SO - agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  256. SO - jumping S, Gargamel od Čeníčka: 6/22, 42.82 s, 1.82 tr. b., 3.64 m/s

  257. SO - zkouška agility SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  258. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  259. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: 14/25, 54.08 s, 24.08 tr. b., 3.29 m/s

  260. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  261. Ne- SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  262. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: 11/26, 46.8 s, 7.8 tr. b., 3.5 m/s

  263. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 4/29, 41.59 s, 0.59 tr. b., 3.8 m/s

  264. So- SA2, Gargamel od Čeníčka: 6/14, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.14 m/s

  265. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  266. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  267. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 15/26, 47.97 s, 8.97 tr. b., 3.34 m/s

  268. Ne- SA2, Gargamel od Čeníčka: 3/11, 52.88 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  269. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  270. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  271. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 9/19, 56.52 s, 16.52 tr. b., 2.87 m/s

  272. So-Zkouška SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/9, 50.91 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  273. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  274. Ne-Zkouška3 SA2, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  275. Ne-Zkouška4 SA2, Gargamel od Čeníčka: 2/7, 47.23 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  276. So-Zkouška1 SA1, Gargamel od Čeníčka: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  277. So-Zkouška2 SA1, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  278. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  279. Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  280. Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 18/27, 55.71 s, 20.71 tr. b., 3.09 m/s

  281. Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/9, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  282. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  283. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  284. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: 12/25, 43.07 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  285. SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  286. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  287. Ne-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  288. Ne-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: 9/34, 32.23 s, 0.23 tr. b., 4.5 m/s

  289. Ne-Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/11, 46.3 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  290. So-Agility S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  291. So-Jumping S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  292. So-Zkouška SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/13, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  293. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  294. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: 16/26, 56.56 s, 30.56 tr. b., 2.33 m/s

  295. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 18/27, 45.31 s, 13.31 tr. b., 2.91 m/s

  296. SA1, Gargamel od Čeníčka: 3/10, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  297. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  298. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: 14/35, 57.98 s, 13.98 tr. b., 2.83 m/s

  299. AGILITY-S, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  300. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 12/35, 49.3 s, 15.3 tr. b., 3.29 m/s

  301. JUMPING-S, Gargamel od Čeníčka: 16/34, 45.59 s, 13.59 tr. b., 3.25 m/s

  302. SA1, Gargamel od Čeníčka: 1/10, 39.35 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  303. SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/10, 36.52 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  304. Sezemice - HOP SEM - HOP TAM, 23. 05. 2010

  305. AGILITY, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  306. JUMPING, Gargamel od Čeníčka: Diskvalifikován

  307. SA1, Gargamel od Čeníčka: 5/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  308. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  309. AGILITY-S, Žek: 13/25, 47.06 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  310. JUMPING-S, Žek: 15/25, 44.46 s, 5.46 tr. b., 3.28 m/s

  311. SA2, Žek: 3/11, 56.22 s, 5.22 tr. b., 3.02 m/s