Cz En

Jumping L

  1. Datum: 16. 06. 2012
  2. Závod: Česká Lípa - Buřt Cup 2012
  3. Rozhodčí: Plíštilová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.0 0.0 33.97 4.71
2 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 34.6 4.62
3 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 0.0 0.0 37.98 4.21
4 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 0.0 0.0 38.35 4.17
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.0 39.68 4.03
6 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison 0 0 2.89 2.89 43.89 3.65
7 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 30.3 5.28
8 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 1 0 0.0 5.0 32.62 4.9
9 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 1 0.0 5.0 32.98 4.85
10 068109 Eva Linková Ioric Deabei 1 0 0.0 5.0 34.03 4.7
11 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.59 4.26
12 005310 Jana Škorpíková Máša 1 0 0.0 5.0 39.85 4.02
13 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 2 0 0.0 10.0 31.86 5.02
14 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 3 0 0.0 15.0 32.98 4.85
15 018707 Zdeňka Loužecká Baroness Berry Ronna Bohemia 3 0 0.6 15.6 41.6 3.85
16 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 2 13.22 23.22 54.22 2.95
17 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 4 1 0.0 25.0 38.78 4.13
18 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce 4 2 6.1 36.1 47.1 3.4
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083409 Barbora Lerlová Amigo Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080211 Marcela Štemberová Phantom of Juvell z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054708 Pavlína Evanová Giza Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036112 Helena Pomykaczová Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012012 Sabina Göckertová Jefy Dog Arabat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010711 Zdeňka Loužecká Lillian Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS