Cz En

Agility I / Parkur B M

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 33.75 4.98
2 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 35.58 4.72
3 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 36.5 4.6
4 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.96 4.55
5 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 0 0.0 0.0 37.11 4.53
6 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.65 4.46
7 Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib 0 0 0.0 0.0 37.96 4.43
8 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 38.01 4.42
9 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 38.5 4.36
10 Magda Domańska (PL) Cudna dl la Colline ax Marmottes 0 0 0.06 0.06 39.06 4.3
11 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 4.74 4.74 43.74 3.84
12 Árpád Pirity (HU) Prince of sunnlight gainer (Bruni) 1 0 0.0 5.0 38.44 4.37
13 Katka Szczepkowska (PL) Vigo de la Colline aux Marmottes 0 1 2.74 7.74 41.74 4.02
14 Lina Nemajunaite (LT) Flyland Freedoms Flame 1 0 2.82 7.82 41.82 4.02
15 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 2.87 7.87 41.87 4.01
16 032109 Martina Šimčíková Argentum Biblack Barabel 0 0 8.38 8.38 47.38 3.55
17 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 2 0 0.0 10.0 38.94 4.31
18 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 2 0 0.77 10.77 39.77 4.22
19 Gabriele Fokaite (LT) Berta 1 0 6.09 11.09 45.09 3.73
20 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 0 1 6.82 11.82 45.82 3.67
21 027704 Petra Hamšíková A3Ch Max 1 0 7.77 12.77 46.77 3.59
22 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 2 1 0.62 15.62 39.62 4.24
DIS Celine Adyns (FR) Campbell des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabriele Fokaite (LT) Koksas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Omar ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magda Domańska (PL) Auxerre z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062311 Martina Plošková Fuzzy Cat Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Antibes z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Veronika Herendy (HU) Zenit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011010 Veronika Šarfová Galliani Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS