Cz En

Agility I / Parkur B L

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Joachym Biederman Achynora vom Sonnigen Garten 0 0 0.0 0.0 35.83 4.97
2 Andreas Zukal (AT) Kisses All Over Dinky-Di-Dutch 0 0 0.0 0.0 35.85 4.97
3 Svetlana Kreslina (LV) Lista Bella 0 0 0.0 0.0 36.19 4.92
4 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.34 4.9
5 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.4 4.89
6 Alar Kivilo (HR) Never Never Land G'Whirlaway 0 0 0.0 0.0 36.54 4.87
7 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 37.55 4.74
8 Jan Egil Eide (NO) Kiragårdens Maximum Cirkus 0 0 0.0 0.0 38.36 4.64
9 Alen Marekovic (HR) Mawlch Kix 0 0 0.0 0.0 38.54 4.62
10 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 38.67 4.6
11 Tomasz Jakubowski (PL) Lola 0 0 0.0 0.0 39.03 4.56
12 Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige 0 0 0.0 0.0 39.09 4.55
13 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 39.41 4.52
14 Simone Ullrich-Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers 0 0 0.0 0.0 40.05 4.44
15 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 40.31 4.42
16 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 40.49 4.4
17 Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire 0 0 0.0 0.0 40.87 4.36
18 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.76 0.76 42.76 4.16
19 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 1.28 1.28 43.28 4.11
20 Evija Ziemele (LV) Allegra Formule 0 0 2.87 2.87 44.87 3.97
21 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 0 4.7 4.7 46.7 3.81
22 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 34.64 5.14
23 Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill 1 0 0.0 5.0 37.56 4.74
24 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 38.19 4.66
25 Sonja Mladek (AT) Rory of Jennifer's Bonfire 1 0 0.0 5.0 38.2 4.66
26 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 1 0 0.0 5.0 38.62 4.61
27 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 38.64 4.61
28 Dalius Strazdas (LT) Uni of Magic Border 1 0 0.0 5.0 38.95 4.57
29 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 39.01 4.56
30 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 39.49 4.51
31 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 39.63 4.49
32 Susanne Novak (AT) Balu 1 0 0.0 5.0 39.99 4.45
33 Simone Ullrich-Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire 1 0 0.0 5.0 40.62 4.38
34 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 40.95 4.35
35 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 41.35 4.3
36 Sabrina Hauser (AT) Crazy Calvin of Nazgul Borders 1 0 0.1 5.1 42.1 4.23
37 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 1 0 0.11 5.11 42.11 4.23
38 Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening SKY 1 0 0.41 5.41 42.41 4.2
39 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 0 0.45 5.45 42.45 4.19
40 Algirdas Valciukas (LT) Maeglin Giah 0 1 0.92 5.92 42.92 4.15
41 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 0 0 6.19 6.19 48.19 3.69
42 Thomas Göschl (AT) Magic Shepherd Blink of an Eye 0 1 1.82 6.82 43.82 4.06
43 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 7.25 7.25 49.25 3.61
44 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 2 0 0.0 10.0 36.62 4.86
45 Nina Gregl (HR) Noonbarra Will 2 0 0.0 10.0 36.94 4.82
46 Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove 2 0 0.0 10.0 38.01 4.68
47 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 39.89 4.46
48 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 2 0 0.0 10.0 40.18 4.43
49 Nina Gregl (HR) Noonbarra Brynn 2 0 0.0 10.0 40.21 4.43
50 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 2 0 0.0 10.0 40.26 4.42
51 Hans Fried (AT) Nirvana of Jenniferś Bonfire 2 0 0.0 10.0 40.71 4.37
52 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 2 0 0.0 10.0 40.87 4.36
53 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 1 0.0 10.0 41.24 4.32
54 008907 Eva Knapková Megy 2 0 0.0 10.0 41.32 4.31
55 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 2 0 0.0 10.0 41.37 4.3
56 Greta Diminskaite (LT) Qiri Eloisa 0 2 0.48 10.48 42.48 4.19
57 Aleksejs Bodrickis (LV) Sentikki Duran Duran 0 1 5.64 10.64 47.64 3.74
58 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 1 0 7.14 12.14 49.14 3.62
59 Erika Jakab (HU) Mawlch Taf 1 1 3.51 13.51 45.51 3.91
60 Markéta Lovaszová (SK) Clair Biely Tesák 0 2 3.87 13.87 45.87 3.88
61 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands 1 1 6.31 16.31 48.31 3.68
62 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 1 2.72 17.72 44.72 3.98
63 Markéta Lovaszová (SK) Dancing Jammy Svěží Vítr 2 2 1.55 21.55 43.55 4.09
64 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 2 6.91 26.91 48.91 3.64
65 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden 2 1 12.37 27.37 54.37 3.27
66 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 3 2 12.14 37.14 54.14 3.29
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anna Eifert (HU) V'Nevian Macleod S'tip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Golab (PL) Never Never Land Over Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dalius Strazdas (LT) Mawlch Kaa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Astra Ketchup DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Brigitte Klomser (AT) Ryan of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alen Marekovic (HR) Mawlch Myf DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sarolta Marton (AT) Mawlch Bud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Mladek (AT) Handsome Flynn of Borders Patchwork DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lina Nemajunaite (LT) Nida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Susanne Novak (AT) Mawlch Minn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Inguna Ose (LV) Maeglin Harley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Indre Pasakinskaite (LT) Ula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Monika Rylska (PL) TESSA RED TeamTempo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karolina Schletz (AT) Mawlch keele DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Michaela Schreiner (AT) Ayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Christoph Schreiner (AT) Tessa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tráj Tamás (HU) "Forestry Farm Remember Me""Witch"" " DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Evija Ziemele (LV) Daneskjold X-Tra Fast DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková (SK) Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS