Cz En

Jumping I / Parkur A M

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 27.24 5.18
2 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 27.35 5.16
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 27.83 5.07
4 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 29.42 4.79
5 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 29.48 4.78
6 Veronika Herendy (HU) Zenit 0 0 0.0 0.0 29.57 4.77
7 Magda Domańska (PL) Auxerre z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.74 4.74
8 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 0 0 0.0 0.0 29.75 4.74
9 011010 Veronika Šarfová Galliani Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.54 4.62
10 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 30.59 4.61
11 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 30.97 4.55
12 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 31.18 4.52
13 Robert Domaszewicz (PL) Antibes z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.13 4.39
14 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 33.64 4.19
15 027704 Petra Hamšíková A3Ch Max 0 0 0.0 0.0 37.62 3.75
16 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 28.78 4.9
17 Árpád Pirity (HU) Prince of sunnlight gainer (Bruni) 1 0 0.0 5.0 29.1 4.85
18 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 0 0.0 5.0 29.45 4.79
19 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 1 0.0 5.0 30.6 4.61
20 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 1 0 0.0 5.0 30.82 4.57
21 Magda Domańska (PL) Cudna dl la Colline ax Marmottes 0 1 0.0 5.0 32.58 4.33
22 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady 1 0 0.0 5.0 32.63 4.32
23 Gabriele Fokaite (LT) Koksas 0 1 0.0 5.0 33.98 4.15
24 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 34.13 4.13
25 Gabriele Fokaite (LT) Berta 1 0 0.0 5.0 34.15 4.13
26 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 37.07 3.8
27 032109 Martina Šimčíková Argentum Biblack Barabel 0 1 0.0 5.0 40.25 3.5
28 Celine Adyns (FR) Campbell des Prairies Fauchees 0 2 0.0 10.0 34.99 4.03
29 Lina Nemajunaite (LT) Flyland Freedoms Flame 0 2 0.0 10.0 36.75 3.84
30 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 0 2 0.0 10.0 37.98 3.71
31 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 1 1 0.0 10.0 40.19 3.51
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Vigo de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062311 Martina Plošková Fuzzy Cat Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Omar ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS