Cz En

Jumping L

  1. Datum: 30. 01. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 65.0 s
  6. Délka: 130.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.02 3.82
2 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.47 3.77
3 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 36.81 3.53
4 024207 Veronika Otýpková Daria 0 0 0.13 0.13 40.13 3.24
5 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.63 0.63 40.63 3.2
6 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky 1 0 0.0 5.0 35.22 3.69
7 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 2 0 0.0 10.0 33.22 3.91
8 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 3 0 0.0 15.0 35.81 3.63
9 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 3 0 0.0 15.0 36.34 3.58
10 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 2 1 0.0 15.0 36.8 3.53
11 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 4 0 0.0 20.0 35.12 3.7
12 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella 3 0 5.99 20.99 45.99 2.83
13 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 5 1 0.0 30.0 39.29 3.31
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050707 Tomáš Langhammer Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046707 Marek Havlík Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012104 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025908 Eva Unzeitlichová Cayleen Dean Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034609 Petra Kopecká Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS