Cz En

Agility III / Parkur A M

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 37.51 4.48
2 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 37.95 4.43
3 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.96 4.43
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.67 4.34
5 Árpád Pirity (HU) Prince of sunnlight gainer (Bruni) 0 0 0.0 0.0 39.09 4.3
6 Magda Domańska (PL) Auxerre z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.46 4.26
7 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 0 0 0.0 0.0 41.15 4.08
8 Katka Szczepkowska (PL) Vigo de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 41.67 4.03
9 Lina Nemajunaite (LT) Flyland Freedoms Flame 0 0 0.0 0.0 42.8 3.93
10 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 43.59 3.85
11 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 46.31 3.63
12 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 0 0.0 5.0 37.37 4.5
13 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 1 0.0 5.0 39.29 4.28
14 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 39.78 4.22
15 Veronika Herendy (HU) Zenit 1 0 0.0 5.0 41.15 4.08
16 Magda Domańska (PL) Cudna dl la Colline ax Marmottes 0 1 0.0 5.0 42.09 3.99
17 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 42.28 3.97
18 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 0 1 0.0 5.0 45.0 3.73
19 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady 0 1 2.6 7.6 50.6 3.32
20 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 2 0 0.0 10.0 37.2 4.52
21 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 40.65 4.13
22 Robert Domaszewicz (PL) Antibes z Tylenu Moravia 2 0 0.0 10.0 41.91 4.01
DIS 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Celine Adyns (FR) Campbell des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabriele Fokaite (LT) Berta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabriele Fokaite (LT) Koksas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Omar ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062311 Martina Plošková Fuzzy Cat Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011010 Veronika Šarfová Galliani Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027704 Petra Hamšíková A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS