Cz En

Agility IV / Parkur B M

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.47 4.3
2 Magda Domańska (PL) Cudna dl la Colline ax Marmottes 0 0 0.0 0.0 40.56 4.29
3 Árpád Pirity (HU) Prince of sunnlight gainer (Bruni) 0 0 0.0 0.0 41.15 4.23
4 Magda Domańska (PL) Auxerre z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.46 4.2
5 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 41.87 4.16
6 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 43.38 4.01
7 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 45.52 3.82
8 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.16 0.16 47.16 3.69
9 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 1 0 0.0 5.0 41.24 4.22
10 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 1 0.0 5.0 41.67 4.18
11 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 1 0.0 5.0 42.19 4.12
12 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 1 0.0 5.0 42.22 4.12
13 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 1 2.6 7.6 49.6 3.51
14 Gabriele Fokaite (LT) Berta 1 0 3.46 8.46 50.46 3.45
15 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 2 0.0 10.0 45.6 3.82
16 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 2 1 0.0 15.0 46.96 3.71
17 076409 Lenka Sack Psycho 4 0 1.49 21.49 48.49 3.59
DIS Celine Adyns (FR) Campbell des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Omar ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katka Szczepkowska (PL) Vigo de la Colline aux Marmottes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062311 Martina Plošková Fuzzy Cat Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Antibes z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011010 Veronika Šarfová Galliani Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabriele Fokaite (LT) Koksas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS