Cz En

Jumping II / Parkur B M

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.67 4.96
2 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 34.76 4.8
3 Celine Adyns (FR) Campbell des Prairies Fauchees 0 0 0.0 0.0 34.93 4.78
4 Magda Domańska (PL) Cudna dl la Colline ax Marmottes 0 0 0.0 0.0 35.43 4.71
5 Katka Szczepkowska (PL) Vigo de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 35.54 4.7
6 Magda Domańska (PL) Auxerre z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.7 4.68
7 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 0 0 0.0 0.0 35.83 4.66
8 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.26 0.26 36.26 4.61
9 Veronika Herendy (HU) Zenit 0 0 0.89 0.89 36.89 4.53
10 Robert Domaszewicz (PL) Antibes z Tylenu Moravia 0 0 1.96 1.96 37.96 4.4
11 011010 Veronika Šarfová Galliani Perla z Polabí 0 0 2.39 2.39 38.39 4.35
12 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 0 0 2.84 2.84 38.84 4.3
13 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 0 0 2.95 2.95 38.95 4.29
14 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 4.24 4.24 40.24 4.15
15 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 4.52 4.52 40.52 4.12
16 Gabriele Fokaite (LT) Berta 0 0 4.62 4.62 40.62 4.11
17 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 33.38 5.0
18 Árpád Pirity (HU) Prince of sunnlight gainer (Bruni) 1 0 0.0 5.0 35.39 4.72
19 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 1 0 0.0 5.0 35.51 4.7
20 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 1 0.75 5.75 36.75 4.54
21 027704 Petra Hamšíková A3Ch Max 0 0 8.12 8.12 44.12 3.79
22 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 1 3.58 8.58 39.58 4.22
23 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 4.24 9.24 40.24 4.15
24 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 1 0 4.41 9.41 40.41 4.13
25 Lina Nemajunaite (LT) Flyland Freedoms Flame 0 1 5.11 10.11 41.11 4.06
26 Gabriele Fokaite (LT) Koksas 1 1 6.99 16.99 42.99 3.88
27 Zsuzsa Veres (HU) Eta Zib 1 1 12.8 22.8 48.8 3.42
28 Katka Szczepkowska (PL) Omar ze Sztormowej 2 1 10.98 25.98 46.98 3.55
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz (PL) Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062311 Martina Plošková Fuzzy Cat Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059608 Petr Rybář Puella Pulchra z Benešovské Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS