Cz En

Jumping II / Parkur B L

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 34.03 4.91
2 Jenni Lehtinen (NO) Xilly's Zupreme 0 0 0.0 0.0 34.04 4.91
3 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 34.2 4.88
4 Iwona Golab (PL) Never Never Land Over Drive 0 0 0.0 0.0 34.24 4.88
5 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.42 4.85
5 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.42 4.85
6 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.8 4.8
7 Anna Eifert (HU) V'Nevian Macleod S'tip 0 0 0.13 0.13 35.13 4.75
8 Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige 0 0 0.51 0.51 35.51 4.7
9 Svetlana Kreslina (LV) Lista Bella 0 0 0.61 0.61 35.61 4.69
10 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.71 0.71 35.71 4.68
11 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.83 0.83 35.83 4.66
12 Sonja Mladek (AT) Handsome Flynn of Borders Patchwork 0 0 0.84 0.84 35.84 4.66
13 Jan Egil Eide (NO) Kiragårdens Maximum Cirkus 0 0 1.0 1.0 36.0 4.64
14 Simone Ullrich-Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers 0 0 1.27 1.27 36.27 4.6
15 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 1.34 1.34 36.34 4.6
16 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 1.38 1.38 36.38 4.59
17 Sonja Mladek (AT) Rory of Jennifer's Bonfire 0 0 1.9 1.9 36.9 4.53
18 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 1.95 1.95 36.95 4.52
19 Nina Gregl (HR) Noonbarra Brynn 0 0 2.02 2.02 37.02 4.51
20 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 2.1 2.1 37.1 4.5
21 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 2.69 2.69 37.69 4.43
22 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 2.98 2.98 37.98 4.4
23 Hans Fried (AT) Nirvana of Jenniferś Bonfire 0 0 3.03 3.03 38.03 4.39
24 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 0 3.33 3.33 38.33 4.36
25 Alen Marekovic (HR) Mawlch Myf 1 0 0.0 5.0 34.82 4.8
26 Joachym Biederman Achynora vom Sonnigen Garten 0 1 0.45 5.45 35.45 4.71
27 Veronika Herendy (HU) Apache Amazing Shepherd of Aqua 1 0 0.96 5.96 35.96 4.64
28 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 1.04 6.04 36.04 4.63
29 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 1 1.45 6.45 36.45 4.58
30 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 7.15 7.15 42.15 3.96
31 Dalius Strazdas (LT) Uni of Magic Border 0 1 2.38 7.38 37.38 4.47
32 Andreas Zukal (AT) Kisses All Over Dinky-Di-Dutch 0 1 2.4 7.4 37.4 4.47
33 Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer's Bonfire 1 0 2.74 7.74 37.74 4.43
34 Christoph Schreiner (AT) Tessa 1 0 2.79 7.79 37.79 4.42
35 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 2.95 7.95 37.95 4.4
36 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 1 0 2.99 7.99 37.99 4.4
37 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 0 3.1 8.1 38.1 4.38
38 Evija Ziemele (LV) Allegra Formule 0 0 8.33 8.33 43.33 3.85
39 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 1 3.49 8.49 38.49 4.34
40 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 8.61 8.61 43.61 3.83
41 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 3.62 8.62 38.62 4.32
42 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 1 0 4.18 9.18 39.18 4.26
43 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 1 0.53 10.53 35.53 4.7
44 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 1 6.16 11.16 41.16 4.06
45 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 1.94 11.94 36.94 4.52
46 Monika Rylska (PL) TESSA RED TeamTempo 0 1 7.22 12.22 42.22 3.96
47 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 2.86 12.86 37.86 4.41
48 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 0 3.93 13.93 38.93 4.29
49 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 1 4.5 14.5 39.5 4.23
50 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 1 1 4.89 14.89 39.89 4.19
51 Alar Kivilo (HR) Never Never Land G'Whirlaway 3 0 0.0 15.0 33.85 4.93
52 Asta Vitartaite (LT) Maeglin Hill 2 0 5.96 15.96 40.96 4.08
53 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 2 0 6.26 16.26 41.26 4.05
54 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 1 7.23 17.23 42.23 3.95
55 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 2 7.24 17.24 42.24 3.95
56 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 2 16.13 26.13 51.13 3.27
57 Marcela Čápková (SK) Antrax Sabathore 1 2 11.84 26.84 46.84 3.57
58 Indre Pasakinskaite (LT) Ula 1 1 16.93 26.93 51.93 3.22
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sarolta Marton (AT) Mawlch Bud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karolina Schletz (AT) Mawlch keele DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Belatar´s Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simone Ullrich-Pansi (AT) Whoopee of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009309 Pavlína Wlochová Avalanche Speed From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Evija Ziemele (LV) Daneskjold X-Tra Fast DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Aleksejs Bodrickis (LV) Sentikki Duran Duran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alen Marekovic (HR) Mawlch Kix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tráj Tamás (HU) "Forestry Farm Remember Me""Witch"" " DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Greta Diminskaite (LT) Qiri Eloisa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Nina Gregl (HR) Noonbarra Will DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomasz Jakubowski (PL) Lola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Claudia Rasch (AT) Lightspeed Evening SKY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Inguna Ose (LV) Maeglin Harley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lina Nemajunaite (LT) Nida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Thomas Göschl (AT) Magic Shepherd Blink of an Eye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Lad topdog of Beechgrove DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Harald Hauer (AT) Astra Ketchup DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erika Jakab (HU) Mawlch Taf DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Brigitte Klomser (AT) Ryan of Jennifer's Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS