Cz En

Prvomájové závody agility 2011

  1. Datum: 01. 05. 2011
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 0.0 0.0 36.98 3.98 V V
2 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 0.0 0.0 38.56 3.81 V V
3 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 0.0 0.0 39.75 3.7 V V
4 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 0 0 0.0 0.0 40.7 3.61 V V
5 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 0.0 0.0 41.48 3.54 V V
6 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 0.0 0.0 41.93 3.51 V V
7 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 1.7 1.7 45.7 3.22 V V
8 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 33.57 4.38 V V
9 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.18 4.3 V V
10 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 0 1 0.0 5.0 36.37 4.04 V V
11 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 1 0 0.0 5.0 37.43 3.93 V V
12 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 0 1 0.0 5.0 39.1 3.76 V V
13 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 39.98 3.68 V V
14 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 2 0 0.0 10.0 36.91 3.98 VD VD
15 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 1 1 0.0 10.0 40.24 3.65 VD VD
16 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 1 0 5.09 10.09 49.09 2.99 VD VD
17 002908 Tereza Kalvová Wilderforce 3 1 0.0 20.0 39.22 3.75 D D
18 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 5 1 0.0 30.0 40.42 3.64 BO BO
19 001511 Klára Erlebachová Ťapin 1 2 18.72 33.72 62.72 2.34 BO BO
DIS 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004809 Žaneta Klikarová Windy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015607 Kateřina Petirová Argente Black z Hradu Grabštejna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS