Cz En

Prvomájové závody agility 2011

  1. Datum: 01. 05. 2011
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 0 0 0.0 0.0 35.67 4.6 V V
2 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.01 4.55 V V
3 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 0 0 0.0 0.0 38.09 4.31 V V
4 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 40.49 4.05 V V
5 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 0.0 0.0 41.97 3.91 V V
6 005009 Martina Miková Haidy 0 0 1.16 1.16 43.16 3.8 V V
7 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 33.72 4.86 V V
8 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 1 0 0.0 5.0 34.94 4.69 V V
9 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.93 4.56 V V
10 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 37.66 4.35 V V
11 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 0 1 0.0 5.0 38.05 4.31 V V
12 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 1 1.03 6.03 43.03 3.81 VD VD
13 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 6.26 6.26 48.26 3.4 VD VD
14 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe 0 0 8.35 8.35 50.35 3.26 VD VD
15 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 1 0.0 10.0 38.12 4.3 VD VD
16 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 10.0 10.0 52.0 3.15 VD VD
17 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 3 0 0.0 15.0 35.67 4.6 VD VD
18 004809 Žaneta Klikarová Windy 1 2 0.0 15.0 41.76 3.93 VD VD
19 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 2 1 8.26 23.26 50.26 3.26 D D
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015607 Kateřina Petirová Argente Black z Hradu Grabštejna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS