Cz En

Agility

  1. Datum: 27. 02. 2010
  2. Závod: Nučice u Rudné - "O černobílou packu"
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 80.0 s
  6. Délka: 152.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 0 0.0 0.0 32.93 4.62 V V
2 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 37.86 4.01 V V
3 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 0 0 0.0 0.0 38.27 3.97 V V
4 024608 Monika Panznerová Adéla 0 0 2.0 1.81 41.81 3.64 V V
5 024506 Lucie Náplavová A3Ch All About Me Kiaora 0 0 2.0 2.22 42.22 3.6 V V
6 004205 Romana Novosádová Betty 0 0 4.0 3.99 43.99 3.46 V V
7 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 1 0 0.0 5.0 31.64 4.8 V V
8 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 36.7 4.14 V V
9 003510 Tereza Slavíčková Meggi 1 0 4.0 8.8 43.8 3.47 VD VD
10 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 37.42 4.06 VD VD
11 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 2 0 0.0 10.0 39.97 3.8 VD VD
12 005509 Romana Hanousková František Superpes 2 0 2.0 12.31 42.31 3.59 VD VD
13 077909 Monika Panznerová Astute Witch Bohemia Patrix 1 1 3.0 12.92 42.92 3.54 VD VD
14 054808 Štěpánka Kutílková Felix Foxy Fox 2 0 7.0 17.24 47.24 3.22 D D
DIS 006409 Veronika Krejčířová Edie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034709 Michala Hornická Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009210 Jana Baudyšová Achita Kesidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008707 Lucie Krejčí Akira Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037906 Romana Hanousková Hermiona Majorův mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001208 Hana Zavadilová Maxwell Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050408 Veronika Heimerleová Archibald Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033807 Alena Kolářová Night Bird Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032507 Jana Ježková November Mist Breaksea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005309 Andrea Hanousková Arny Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017407 Kateřina Bínová Arina z Jihomoravského kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052208 Kateřina Škrdová Arctic Moon Z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS