Cz En

Agility L

  1. Datum: 14. 07. 2012
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 38.68 4.01
2 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 39.1 3.96
3 029410 Kateřina Skálková Kerry 0 1 0.0 5.0 42.01 3.69
4 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 12.1 12.1 56.1 2.76
5 019211 Simona Šedivá Ikona Brown Aibara 3 0 2.81 17.81 46.81 3.31
6 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 1 0.0 20.0 41.77 3.71
7 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 4 0 0.21 20.21 44.21 3.51
8 050112 Martina Jelínková Timmy 2 2 5.02 25.02 49.02 3.16
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075809 Nina Janebová Anthony z Tau´Ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046812 Pavel Stanovič Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021812 Martina Taslerová Brigitte Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017209 Lada Tlučhořová Apokalypso Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009105 David Merta Simir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038110 Martina Novotná Dongo Dynamic Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS