Cz En

SO - jumping L

  1. Datum: 28. 07. 2012
  2. Závod: Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012
  3. Rozhodčí: Noga, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.78 4.62
2 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 0 0.0 0.0 33.85 4.61
3 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.21 4.43
4 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 0 0.0 5.0 34.34 4.54
5 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 35.04 4.45
6 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 1 0.0 5.0 39.93 3.91
7 058408 Soňa Dolejší J. Elza Z Havlova Dvora 1 0 0.79 5.79 41.79 3.73
8 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 0 1 1.33 6.33 42.33 3.69
9 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 1 0.0 10.0 36.58 4.26
10 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 37.66 4.14
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045111 Tereza Ťuláková Ironie Sa-Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS