Cz En

2. LA1

  1. Datum: 26. 08. 2012
  2. Závod: Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050112 Martina Jelínková Timmy 1 0 0.0 5.0 34.25 4.85 V V
2 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 1 0 0.0 5.0 37.76 4.4 V V
3 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 0 0.0 5.0 37.96 4.37 V V
4 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 1 0 0.0 5.0 38.99 4.26 V V
5 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 1 1 0.0 10.0 35.26 4.71 VD VD
6 009012 Markéta Adam Aaron od Dupíků 0 1 6.18 11.18 48.18 3.45 VD VD
7 044312 Lenka Hanušová Tracy 1 1 2.95 12.95 44.95 3.69 VD VD
8 016912 Radka Niedermirtlová Angela Steinerwood 2 1 0.78 15.78 42.78 3.88 VD VD
9 023609 Nikol Netíková Anny 1 2 3.94 18.94 45.94 3.61 D D
10 001812 Jaroslava Vítová Mia Gulden Land 4 0 0.0 20.0 37.88 4.38 D D
11 059911 Jan Černý Black 1 2 9.73 24.73 51.73 3.21 D D
12 006312 Petra Tilkovská Berta Libušský brouček 2 2 11.68 31.68 53.68 3.09 BO BO
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047912 Kristýna Nosková Garet z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011012 Marcela Nosková Draco z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046812 Pavel Stanovič Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO