Cz En

Agility Open - sobota L

  1. Datum: 23. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.47 4.78
2 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 40.44 4.55
3 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 41.09 4.48
4 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 42.51 4.33
5 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 42.54 4.33
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 42.63 4.32
7 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.27 0.27 43.27 4.25
8 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.48 0.48 43.48 4.23
9 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 4.35 4.35 47.35 3.89
10 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 39.33 4.68
11 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 40.26 4.57
12 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 40.49 4.54
13 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 40.51 4.54
14 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 40.57 4.54
15 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 41.46 4.44
16 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 1.83 6.83 44.83 4.1
17 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 2 0 0.0 10.0 40.76 4.51
18 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 2 0 0.0 10.0 42.96 4.28
19 Leszek Kalisz BRESKA pod Jabłonią 2 0 0.15 10.15 43.15 4.26
20 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 2 0 2.99 12.99 45.99 4.0
21 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 1 3.62 13.62 46.62 3.95
22 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 1 5.78 15.78 48.78 3.77
23 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 1 0 11.29 16.29 54.29 3.39
24 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 0 2 6.44 16.44 49.44 3.72
25 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 1 1.67 16.67 44.67 4.12
26 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 3 0 1.96 16.96 44.96 4.09
27 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 2 1 3.5 18.5 46.5 3.96
28 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 8.73 18.73 51.73 3.56
29 018811 Jitka Kubešová Casey Clare Parsippany 1 1 10.87 20.87 53.87 3.42
30 005009 Martina Miková Haidy 1 1 12.24 22.24 55.24 3.33
31 048311 Dagmar Žouželková Meggie 2 1 27.12 42.12 70.12 2.62
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006712 Lucie Váňová Engie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS