Cz En

Agility Open - neděle M

  1. Datum: 24. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień-Maniewska EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 31.27 5.28
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 31.49 5.24
3 038012 Tereza Králová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 32.36 5.1
4 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 34.95 4.72
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.84 0.84 35.84 4.6
6 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 1.08 1.08 36.08 4.57
7 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 0 4.27 4.27 39.27 4.2
8 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 4.78 4.78 39.78 4.15
9 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 31.62 5.22
10 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 33.2 4.97
11 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 0 1.02 6.02 36.02 4.58
12 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 7.27 7.27 42.27 3.9
13 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 1 0 2.35 7.35 37.35 4.42
14 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta 0 0 8.21 8.21 43.21 3.82
15 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real 0 1 3.39 8.39 38.39 4.3
16 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 4.52 9.52 39.52 4.18
17 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 2 0 0.0 10.0 34.91 4.73
18 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček 1 1 0.6 10.6 35.6 4.63
19 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 7.35 12.35 42.35 3.9
20 053610 Antonín Palata Independence Iris Černý faun 1 0 8.27 13.27 43.27 3.81
21 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 1 0 10.84 15.84 45.84 3.6
22 076409 Lenka Sack Psycho 2 0 6.39 16.39 41.39 3.99
23 015908 Dana Šubová Eiminis Qwin Aniretak 1 0 13.6 18.6 48.6 3.4
24 024208 Jana Šebestová Unita Jaršana 0 1 24.19 29.19 59.19 2.79
25 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky 1 2 14.53 29.53 49.53 3.33
DIS 064311 Lucie Krpálková Written by Gold Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak kaira z tylenu moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078509 Eva Koníčková Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS