Cz En

Agility Open - neděle L

  1. Datum: 24. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.3 5.01
2 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.52 4.71
3 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 36.53 4.71
4 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.7 4.69
5 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.12 4.51
6 006308 Jana Zvonková Sarah 0 0 0.0 0.0 38.24 4.5
7 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 39.31 4.38
8 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 0 0 0.0 0.0 40.17 4.28
9 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 42.94 4.01
10 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.09 0.09 43.09 3.99
11 018811 Jitka Kubešová Casey Clare Parsippany 0 0 2.35 2.35 45.35 3.79
12 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.79 4.81
13 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 37.05 4.64
14 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 1 0 0.0 5.0 37.07 4.64
15 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 37.3 4.61
16 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 38.67 4.45
17 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 38.68 4.45
17 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 1 0.0 5.0 38.68 4.45
18 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 39.79 4.32
19 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 1 0.0 5.0 40.44 4.25
20 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 1 0.0 5.0 41.01 4.19
21 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 0 1 0.0 5.0 41.21 4.17
22 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 1 0 0.0 5.0 42.45 4.05
23 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.01 5.01 43.01 4.0
24 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 38.52 4.47
25 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 41.85 4.11
26 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 1 0.0 10.0 42.91 4.01
27 051709 Dita Korcová Elfie Drapa 1 1 0.47 10.47 43.47 3.96
28 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 2 1.97 11.97 44.97 3.82
29 048311 Dagmar Žouželková Meggie 0 0 12.21 12.21 55.21 3.12
30 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 34.74 4.95
31 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 3 0 0.0 15.0 39.3 4.38
32 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 3 0 0.0 15.0 42.68 4.03
33 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 1 0.0 15.0 42.78 4.02
34 008907 Eva Knapková Megy 1 1 5.55 15.55 48.55 3.54
35 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 2 1.95 16.95 44.95 3.83
36 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 2 2 0.0 20.0 40.38 4.26
37 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 2 1.8 21.8 44.8 3.84
38 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 3 2 10.8 35.8 53.8 3.2
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz BRESKA pod Jabłonią DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060211 Hana Štípalová Ozzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS