Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 28. 02. 2010
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 008
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 35.0 s
  5. Maximální čas: 52.0 s
  6. Délka: 134.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 17
  9. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004506 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Axa z Lounského chovu 0 0 0.0 0.0 27.97 4.79 V V
2 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 28.17 4.76 V V
3 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 28.24 4.75 V V
4 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 0 0.0 0.0 29.21 4.59 V V
5 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 29.81 4.5 V V
6 040406 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Aralia Novterpod 0 0 0.0 0.0 29.85 4.49 V V
7 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 0 0 0.0 0.0 32.46 4.13 V V
8 143200 Petr Pacák Agbar Ozzmosis 0 0 0.0 0.0 32.57 4.11 V V
9 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.95 3.95 V V
10 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 0 0 0.12 0.12 35.12 3.82 V V
11 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 0 0 0.51 0.51 35.51 3.77 V V
12 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 1.09 1.09 36.09 3.71 V V
13 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 28.12 4.77 V V
14 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.14 4.76 V V
15 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 29.12 4.6 V V
16 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 29.21 4.59 V V
17 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 1 0 0.0 5.0 31.6 4.24 V V
18 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 1 0 0.0 5.0 32.07 4.18 V V
19 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 1 0.0 5.0 32.25 4.16 V V
20 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 0 0.0 5.0 33.04 4.06 V V
21 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 34.16 3.92 V V
22 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 0 1 0.14 5.14 35.14 3.81 V V
23 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 1 1.42 6.42 36.42 3.68 VD VD
24 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 1 1 0.0 10.0 31.88 4.2 VD VD
25 005505 Roman Linka Ioric Deabei 2 0 0.0 10.0 33.95 3.95 VD VD
26 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 0 2 0.12 10.12 35.12 3.82 VD VD
27 029306 Věra Bařinková Twixey Bitt Box 0 2 7.53 17.53 42.53 3.15 D D
DIS 049008 Lada Flajšmanová Black Dragone Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048309 Lenka Krejčová Lutin z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001405 Petra Haspeklová Abigaul Spark's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013906 Eva Jindrová Banji Star z Ranče Montara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015707 Aneta Jindřichová Šiva Eradico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS