Cz En

Jumping L

  1. Datum: 09. 09. 2012
  2. Závod: Mariánské Lázně - Táborové agilitění
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 32.71 4.43
2 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.6 5.07
3 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 29.88 4.85
4 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 31.1 4.66
5 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.85 4.55
6 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 32.98 4.4
7 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 2.74 7.74 35.74 4.06
8 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké 3 0 4.97 19.97 37.97 3.82
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044412 Barbora Múdra Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044512 Petra Korelusová Fox (Pongo) Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058312 Šárka Smolíková Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021312 Jana Kalibová Malá Terinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041312 Lukáš Skalický A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039312 Eva Vostřáková Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028812 Petr Pacák Hipper Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS