Cz En

Jump L

  1. Datum: 16. 09. 2012
  2. Závod: Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 28.66 5.37
2 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 30.53 5.04
3 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.72 5.01
4 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 0 0 0.0 0.0 32.52 4.74
5 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.58 0.58 33.58 4.59
6 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel 0 0 1.34 1.34 34.34 4.48
7 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 0 2.07 2.07 35.07 4.39
8 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 0 3.53 3.53 36.53 4.22
9 059808 Hana Kolářová Jasper 0 0 3.76 3.76 36.76 4.19
10 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 1 0 0.0 5.0 29.52 5.22
11 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 1 0 0.0 5.0 31.34 4.91
12 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 31.53 4.88
13 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery 0 1 2.3 7.3 35.3 4.36
14 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 3.37 8.37 36.37 4.23
15 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 27.86 5.53
16 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 29.87 5.16
17 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 0 10.99 10.99 43.99 3.5
18 003710 Hana Vrzalová Boo Izar Nick Briesberi 0 0 17.11 17.11 50.11 3.07
19 020306 Hana Vrzalová Cyril od Berandubu 0 2 9.17 19.17 42.17 3.65
20 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 1 1 10.25 20.25 43.25 3.56
21 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant 1 1 12.25 22.25 45.25 3.4
22 020411 Blanka Krumposová Jordy 1 1 20.49 30.49 53.49 2.88
23 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 3 2 6.93 31.93 39.93 3.86
DIS 039312 Eva Vostřáková Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049012 Kateřina Mertová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024612 Monika Džuganová Artush In Love Slobberchops DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS