Cz En

Agility - sobota

  1. Datum: 08. 09. 2012
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 31.34 4.91 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 32.51 4.74 V V
3 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 33.49 4.6 V V
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 34.91 4.41 V V
5 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 37.14 4.15 V V
6 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 0.0 0.0 40.27 3.82 V V
7 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 0 0 3.22 3.22 46.22 3.33 V V
8 030708 Veronika Chadimová Wiky 1 0 0.0 5.0 31.13 4.95 V V
9 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 33.4 4.61 V V
10 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 33.73 4.57 V V
11 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 33.86 4.55 V V
12 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 34.77 4.43 V V
13 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 0 0.0 5.0 37.07 4.15 V V
14 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 38.29 4.02 V V
15 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 0 1 0.0 5.0 39.43 3.91 V V
16 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 1 2.98 7.98 45.98 3.35 VD VD
17 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 33.25 4.63 VD VD
18 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 2 0 0.0 10.0 33.26 4.63 VD VD
19 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 2 0 0.0 10.0 33.8 4.56 VD VD
20 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 34.24 4.5 VD VD
21 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 2 0 0.0 10.0 40.72 3.78 VD VD
22 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 2 0.0 10.0 40.85 3.77 VD VD
23 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 1 0.0 10.0 41.87 3.68 VD VD
24 001507 Martina Taslerová Delly Xapatan 2 1 0.59 15.59 43.59 3.53 VD VD
25 021812 Martina Taslerová Brigitte Aboriginal Mystery 1 2 1.06 16.06 44.06 3.5 D D
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063912 Lucie Beranová Ingred od Tří Jasanů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS