Cz En

Jumping - neděle

  1. Datum: 09. 09. 2012
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 32.38 4.79 V V
2 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 32.45 4.78 V V
3 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 34.14 4.54 V V
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 35.19 4.4 V V
5 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK 0 0 0.0 0.0 35.36 4.38 V V
6 001507 Martina Taslerová Delly Xapatan 0 0 0.0 0.0 39.52 3.92 V V
7 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 0.0 0.0 39.74 3.9 V V
8 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 32.84 4.72 V V
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 33.1 4.68 V V
10 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 33.4 4.64 V V
11 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.92 4.44 V V
12 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 36.23 4.28 V V
13 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 1 0 0.0 5.0 36.51 4.25 V V
14 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 1 0 0.0 5.0 37.31 4.15 V V
15 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 37.42 4.14 V V
16 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova 0 1 0.0 5.0 41.59 3.73 V V
17 063209 Iva Všetečková Sabres Blue Horny Vlčí Žleb 0 0 6.76 6.76 49.76 3.11 VD VD
18 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 34.31 4.52 VD VD
19 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 1 0.0 10.0 36.69 4.22 VD VD
20 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 1 0.0 10.0 38.54 4.02 VD VD
21 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 2 0.0 10.0 38.7 4.01 VD VD
22 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 2 1.65 11.65 44.65 3.47 VD VD
23 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 37.89 4.09 VD VD
24 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 2 0 5.71 15.71 48.71 3.18 VD VD
25 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 1 0.0 20.0 34.1 4.55 D D
DIS 063912 Lucie Beranová Ingred od Tří Jasanů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020708 Daniela Hoblová Bedřich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021812 Martina Taslerová Brigitte Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS