Cz En

Agility Large

  1. Datum: 15. 09. 2012
  2. Závod: Brno - Podzimní Robinsonáda 2012
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 39.02 5.05
2 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 39.7 4.96
3 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 0 0.0 0.0 41.11 4.79
4 Gabčová Soňa Vickulas Panthea 0 0 0.0 0.0 43.8 4.5
5 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 44.45 4.43
6 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 47.75 4.13
7 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.0 0.0 50.59 3.89
8 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 39.51 4.99
9 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 41.56 4.74
10 054212 Jitka Kuldová Dante Emily Bohemia 1 0 0.0 5.0 48.92 4.03
11 082509 Petra Palečková Charlie 0 1 0.0 5.0 50.91 3.87
12 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 0 1 0.0 5.0 52.59 3.75
13 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers 2 0 0.0 10.0 40.53 4.86
14 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 1 0.0 10.0 46.66 4.22
15 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 1 1 0.0 10.0 48.96 4.02
16 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 46.87 4.2
17 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro 1 1 6.8 16.8 62.8 3.14
18 004907 Jolana Dvořáčková Hadrián od Emy Destinové 4 0 0.0 20.0 51.13 3.85
19 025512 Eva Steinhauserová Amadeus Emily Bohemia 2 2 5.49 25.49 61.49 3.2
20 024404 Marie Vymazalová Ben 4 1 2.1 27.1 58.1 3.39
DIS 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027312 Dana Brothánková Hailly hope z Havlova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081211 Lea Klimešová Excalibur Anunnaki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075811 Michaela Tejčková Beduin z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS