Cz En

O pohár Purina ProPlan 2012

  1. Datum: 18. 08. 2012
  2. Závod: Jičín - O pohár Purina ProPlan
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 39.67 4.74 V V
2 Christophe De Kimpe Tug 1 0 0.0 5.0 40.49 4.64 V V
3 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 47.47 3.96 V V
4 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 1 2.41 7.41 54.41 3.46 VD VD
5 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 2 0 0.0 10.0 42.92 4.38 VD VD
6 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 1 1 0.0 10.0 45.46 4.14 VD VD
7 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 2 0 0.0 10.0 46.1 4.08 VD VD
8 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 1 0.0 10.0 46.48 4.04 VD VD
9 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia 2 0 0.0 10.0 49.04 3.83 VD VD
10 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 0 0.0 10.0 50.61 3.71 VD VD
11 005009 Martina Miková Haidy 2 0 0.0 10.0 50.85 3.7 VD VD
12 050509 Jana Haberzettlová Daiquiri Brown Aibara 2 1 0.0 15.0 48.6 3.87 VD VD
13 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 1 2 0.0 15.0 50.1 3.75 VD VD
14 047312 Kateřina Rážová Dare to Dream Great Lady 1 1 7.17 17.17 59.17 3.18 D D
15 044009 Michaela Fišerová Cherry 3 0 7.2 22.2 59.02 3.19 D D
16 053412 Barbora Doudová Ery Z Chotyně 5 0 0.0 25.0 47.98 3.92 D D
17 019106 Helena Pomykaczová Meggi 4 1 5.6 30.6 57.6 3.26 BO BO
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012012 Sabina Göckertová Jefy Dog Arabat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059011 Václav Hejcman Aisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS