Cz En

So-Jumping L

  1. Datum: 29. 09. 2012
  2. Závod: Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 32.6 4.85
2 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 32.88 4.81
3 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.53 4.71
4 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 34.59 4.57
5 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 0 0 0.0 0.0 34.65 4.56
6 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 35.75 4.42
7 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 39.35 4.02
8 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 32.76 4.82
9 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 33.49 4.72
10 Joanna Kaminska Zefira la unika Black Energizer 1 0 0.0 5.0 33.95 4.65
11 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 34.28 4.61
12 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 34.46 4.59
13 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 34.52 4.58
14 Petra Pavlišinová Amy Cuddly von Peter und Lydia 1 0 0.0 5.0 36.54 4.32
15 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 1 0.0 5.0 37.37 4.23
16 044312 Lenka Hanušová Tracy 2 0 2.26 12.26 47.26 3.34
17 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 1 4.67 14.67 49.67 3.18
18 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 29.86 5.29
19 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 3 0 0.0 15.0 36.15 4.37
20 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 2 2 0.0 20.0 36.6 4.32
21 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 3 1 0.0 20.0 40.39 3.91
22 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 2 0.0 20.0 44.23 3.57
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069912 Jan Fiala A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053609 Lucie Koutníková Bret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová Big Wonder von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková Arny Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS