Cz En

Agility S

  1. Datum: 29. 09. 2012
  2. Závod: Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 0 1.54 1.54 42.54 3.67
2 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 3.44 3.44 44.44 3.51
3 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 4.24 4.24 45.24 3.45
4 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 2.04 7.04 43.04 3.62
5 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 0 2.93 7.93 43.93 3.55
6 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 7.97 7.97 48.97 3.19
7 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 8.17 8.17 49.17 3.17
8 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 0 0 8.82 8.82 49.82 3.13
9 Lloyd Bristow Vibe 0 0 8.88 8.88 49.88 3.13
10 032807 Zuzana Šťastná Mája 0 0 8.94 8.94 49.94 3.12
11 Gail Killian Ricky 0 0 9.78 9.78 50.78 3.07
12 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 1 0 4.83 9.83 45.83 3.4
13 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 0 0 10.0 10.0 51.0 3.06
14 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 11.57 11.57 52.57 2.97
15 Alett Reed Volt 0 1 6.61 11.61 47.61 3.28
16 Lloyd Bristow Dazzler 1 0 8.0 13.0 49.0 3.18
17 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 1 6.56 16.56 47.56 3.28
18 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 21.94 21.94 62.94 2.48
19 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 2 8.28 23.28 49.28 3.17
20 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 1 2 10.47 25.47 51.47 3.03
21 001912 Radomila Schmiedová Barney 1 2 15.55 30.55 56.55 2.76
DIS 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061210 Hana Hoštová Be Lucky Little Pony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030611 Alice Boháčová Kewpie Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061008 Veronika Macourková Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS