Cz En

Jumping S

  1. Datum: 29. 09. 2012
  2. Závod: Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Alett Reed Volt 0 0 0.0 0.0 37.41 4.44
2 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 38.12 4.35
3 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 40.37 4.11
4 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.35 4.01
5 Lloyd Bristow Vibe 0 0 0.0 0.0 43.27 3.84
6 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 36.31 4.57
7 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 1 0 0.0 5.0 41.62 3.99
8 030611 Alice Boháčová Kewpie Černý faun 1 0 0.0 5.0 43.53 3.81
9 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 43.66 3.8
10 Lloyd Bristow Dazzler 0 1 2.65 7.65 46.65 3.56
11 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 1 4.24 9.24 48.24 3.44
12 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 1 0.0 10.0 41.37 4.01
13 032807 Zuzana Šťastná Mája 1 1 2.98 12.98 46.98 3.53
14 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 3 0 2.6 17.6 46.6 3.56
DIS 022611 Iva Podholová Aura Anachsunamun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061008 Veronika Macourková Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085509 Barbora Kamarýtová Kešu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061210 Hana Hoštová Be Lucky Little Pony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gail Killian Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS