Cz En

Jumping L

  1. Datum: 29. 09. 2012
  2. Závod: Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.37 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Julie Yates Chace 0 0 0.83 0.83 38.83 4.28
2 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 1.43 1.43 39.43 4.21
3 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 3.97 3.97 41.97 3.96
4 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 33.33 4.98
5 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 34.42 4.82
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 1 0.0 5.0 35.23 4.71
7 Lloyd Bristow Tiptop 1 0 0.0 5.0 37.8 4.39
8 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 1 0 0.37 5.37 38.37 4.33
9 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri 0 0 8.63 8.63 46.63 3.56
10 005310 Jana Škorpíková Máša 1 0 4.73 9.73 42.73 3.88
11 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin 0 0 10.39 10.39 48.39 3.43
12 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 1.27 11.27 39.27 4.23
13 Alett Read Chaos 2 0 2.03 12.03 40.03 4.15
14 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 1 4.21 14.21 42.21 3.93
15 021510 Pavla Šerclová Angi 3 0 0.0 15.0 37.65 4.41
16 Annaret Meintjes Chinzi 1 2 0.0 15.0 37.79 4.39
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054708 Pavlína Evanová Giza Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088109 Jana Brožková Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011712 Marek Russ Benny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016911 Kateřina Machalová Alex Bačenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Helena Immelman Chili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS