Cz En

LA2-Ne LA2

  1. Datum: 15. 04. 2012
  2. Závod: Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 37.69 4.72 V V
2 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 39.49 4.51 V V
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 45.46 3.92 V V
4 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 41.33 4.31 V V
5 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 38.19 4.66 VD VD
6 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 46.88 3.8 VD VD
7 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 1 0.0 15.0 45.94 3.87 VD VD
8 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 2 1 0.0 15.0 46.28 3.85 VD VD
9 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 1 0 11.37 16.37 59.37 3.0 D D
10 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 5 0 0.0 25.0 47.73 3.73 D D
11 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 5 1 0.0 30.0 46.15 3.86 BO BO
12 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 6 0 0.07 30.07 48.07 3.7 BO BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015010 Kateřina Nerglová Xandro ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarina Kolarovová Alsa Eldest Slovakia (Suri) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043611 Vanda Macibobová Elza z Nětčic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO