Cz En

so - Agility L

  1. Datum: 20. 10. 2012
  2. Závod: Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 37.96 4.72 V V
2 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 39.3 4.55 V V
3 Juhásová Jana Angelic Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 40.53 4.42 V V
4 020005 Ludmila Bartošíková Turbo 0 0 4.0 3.5 48.5 3.69 V V
5 Golab Iwona NNL Over Drive 1 0 0.0 5.0 36.55 4.9 V V
6 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.6 4.76 V V
7 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 1 0 0.0 5.0 40.92 4.37 V V
8 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 1 0 0.0 5.0 41.76 4.29 V V
9 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 8.0 7.86 52.86 3.39 VD VD
10 063111 Kristýna Kropáčová Kačenka 0 0 8.0 8.34 53.34 3.36 VD VD
11 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.0 10.0 37.93 4.72 VD VD
12 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 3 0 0.0 15.0 36.26 4.94 VD VD
13 063312 Kateřina Nožičková Arthur William Gentle Mate 2 0 16.0 25.97 60.97 2.94 D D
14 047609 Irena Havlasová JADEIT Hrdlička 4 1 9.0 34.22 54.22 3.3 BO BO
DIS Juhásová Jana Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Golab Iwona Rising Sun DARK RAIDER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavlišinová Petra Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017612 Lenka Dostálová Anabel Pieses of the Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kulpa Anna Atos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS