Cz En

Agility sobota L

  1. Datum: 20. 10. 2012
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 36.58 4.76
2 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 37.35 4.66
3 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.34 4.54
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.76 4.49
5 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 39.17 4.44
6 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 40.2 4.33
7 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 42.29 4.11
8 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 0 0.0 0.0 43.03 4.04
9 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 0 0.0 0.0 43.14 4.03
10 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 0 0.0 0.0 44.18 3.94
11 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 46.04 3.78
12 038208 Michaela Baumruková Ben 0 0 0.0 0.0 47.84 3.64
13 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 36.44 4.77
14 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 37.82 4.6
15 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 1 0.0 5.0 40.44 4.3
16 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 0 0.0 5.0 41.1 4.23
17 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 0 0.0 5.0 44.91 3.87
18 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 44.93 3.87
19 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 1 0.0 5.0 45.85 3.79
20 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 48.37 3.6
21 Marcela Čápková Arny Plzeňský Teufel 2 0 0.0 10.0 38.26 4.55
22 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky 2 0 0.0 10.0 40.88 4.26
23 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 1 0.0 10.0 41.69 4.17
24 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 1 0.0 10.0 43.24 4.02
25 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 1 0.0 10.0 44.05 3.95
26 054212 Jitka Kuldová Dante Emily Bohemia 1 1 0.0 10.0 46.35 3.75
27 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 48.45 3.59
28 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 0 0 10.12 10.12 59.12 2.94
29 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 1 1 5.0 15.0 54.0 3.22
30 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 3 1 0.0 20.0 41.68 4.17
31 025512 Eva Steinhauserová Amadeus Emily Bohemia 3 2 7.81 32.81 56.81 3.06
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069009 Michaela Baumruková Lexi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS