Cz En

Jumping sobota L

  1. Datum: 20. 10. 2012
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 35.31 4.87
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 37.79 4.55
3 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 0 0.0 0.0 38.76 4.44
4 Marcela Čápková Arny Plzeňský Teufel 0 0 0.0 0.0 38.82 4.43
5 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 0 0 0.0 0.0 38.86 4.43
6 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.5 4.35
7 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 0 0 0.0 0.0 39.74 4.33
8 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 39.88 4.31
9 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 45.16 3.81
10 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova 0 0 0.0 0.0 47.58 3.61
11 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 34.93 4.92
12 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 38.02 4.52
13 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 39.29 4.38
14 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 1 0 0.0 5.0 39.52 4.35
15 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 39.57 4.35
16 054212 Jitka Kuldová Dante Emily Bohemia 1 0 0.0 5.0 40.18 4.28
17 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 1 0.0 5.0 43.94 3.91
18 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 1 0.0 5.0 44.07 3.9
19 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 1 0.0 5.0 44.81 3.84
20 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 2 0 0.0 10.0 34.92 4.93
21 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 2 0 0.0 10.0 35.13 4.9
22 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky 2 0 0.0 10.0 39.65 4.34
23 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 2 0.0 10.0 40.71 4.23
24 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 1 0.0 10.0 42.66 4.03
25 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 2 1 0.0 15.0 42.18 4.08
26 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 2 7.69 17.69 56.69 3.03
DIS Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025512 Eva Steinhauserová Amadeus Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069009 Michaela Baumruková Lexi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038208 Michaela Baumruková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056311 Jana Tesařová Upin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS