Cz En

Agility neděle L

  1. Datum: 21. 10. 2012
  2. Závod: Brno - Podzimní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.31 4.7
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 39.45 4.56
3 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 39.96 4.5
4 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun 0 0 0.0 0.0 40.84 4.41
5 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 0 0.0 0.0 41.87 4.3
6 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 42.2 4.27
7 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 0 0.0 0.0 42.55 4.23
8 049612 Irena Vyvlečková Izabela 0 0 0.0 0.0 42.78 4.21
9 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 0.0 0.0 43.52 4.14
10 054212 Jitka Kuldová Dante Emily Bohemia 0 0 0.0 0.0 44.89 4.01
11 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 45.69 3.94
12 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 49.87 3.61
13 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 0 0.0 5.0 38.48 4.68
14 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 0 0.0 5.0 39.16 4.6
15 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 0 1 0.0 5.0 41.77 4.31
16 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 42.5 4.24
17 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 1 0.0 10.0 40.76 4.42
18 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 2 0 0.0 10.0 41.31 4.36
19 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 1 0.0 10.0 42.25 4.26
20 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 36.79 4.89
21 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 2 1 0.0 15.0 42.04 4.28
22 004710 Eva Modlingerová Gentleman Gimli Slezský sen 2 1 0.0 15.0 44.4 4.05
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049009 Martina Holcová CZ Ascot's Cirby Z Masnerova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025512 Eva Steinhauserová Amadeus Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marcela Čápková Arny Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS